logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

معرفی کارخانه فولاد اشتهارد

اشتهارد

کارخانه فولاد اشتهارد تولیدکننده انواع مقاطع فولادی از جمله نبشی و ناودانی و تیرآهن می باشد.

آشنایی با کارخانه فولاد اشتهارد

این واحد تولیدی فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده است. کارخانه فولاد اشتهارد یکی از معدود تولیدکنندگان مقاطع سنگین به صورت تمام اتوماتیک بوده که در حال حاضر به تولید نبشی و ناودانی و تیرآهن در شهرک صنعتی خاورمیانه اشتهارد مشغول می باشد. این شرکت فعالیت خود را در زمینه تولید نبشی از سایز 8 تا 12 آغاز نمود و پس از مدت زمانی کوتاه توانست به یک واحد برتر در سطح کشور تبدیل گردد. در حال حاضر فاز دوم فولاد اشتهارد با نام نورد مگا استیل در شهرک صنعتی ایوانکی احداث و به تولید انواع نبشی و ناودانی و تیرآهن های اچ مشغول می باشد.

 

خط تولید اشتهارد

 

محصولات کارخانه فولاد اشتهارد

  • نبشی
  • ناودانی
  • تیرآهن

جهت اطلاع از قیمت ناودانی سبک کلیک نمایید.

 

تیرآهن کارخانه فولاد اشتهارد

کارخانه فولاد اشتهارد از جمله واحدهایی است که در تولید تیرآهن‌های استاندارد و با کیفیت برای ساخت و ساز فعالیت می‌باشد. توضیحاتی که داده‌اید درباره تولید تیرآهن و ویژگی‌های آنها بسیار مفید است.

فرآیند تولید تیرآهن از دو روش نورد گرم و سرد بهره می‌برد. تیرآهن‌هایی که با پردازش نورد گرم تولید می‌شوند، می‌توانند دارای خمیدگی‌های سطحی باشند که به دلیل حرارت بالا در این فرآیند ایجاد شده‌اند. این امر می‌تواند یکی از ویژگی‌های تیرآهن‌های نورد گرم باشد.

جهت اطلاع از قیمت ناودانی ۸ کلیک نمایید.

 

از آنجایی که درخواست‌های ویژه‌ای برای ویژگی‌های خاص و ویژگی‌های تیرآهن‌ها دارند، این کارخانه از فولاد خام با کیفیت می‌کند و با استفاده از فرآیندهای ذوب، قالب‌گیری و فرآیندهای نورد گرم و سرد، تیرآهن‌های با ویژگی‌ها و ویژگی‌های دقیق مورد نیاز نیاز به تولید می‌کند.

با توجه به ماهیت فرآیند تولید تیرآهن و ویژگی‌های محصولات نهایی، ممکن است تیرآهن‌های تولید شده در فرآیند نورد گرم دارای خمیدگی‌های سطحی باشند که این موضوع از آن‌ها خاص باشد.

 

تیرآهن اشتهارد

 

نبشی کارخانه فولاد اشتهارد

کارخانه فولاد اشتهارد به عنوان یک واحد تولیدی معتبر نبشی‌های استاندارد با استاندارد 10 در 100 در 100 و در 6 متری تولید می‌کند که از نظر استانداردی کاملاً مطابق با نیاز صنعت ساخت و ساز می‌باشند. این نوع نبشی‌ها از آلیاژهای کنترل شده فولادی ساخته شده‌اند که کیفیت بالا و استحکام مناسبی را فراهم می‌کنند.

این محصولات با دو روش تولید، یعنی تولید فابریک و تولید پرسی در دسته بندی کارخانه قرار دارند. نوعی از نبشی‌ها به صورت فابریک تولید می‌شوند و به معنای استفاده از روش‌های صنعتی و خودکار در تولید هستند، در حالی که برخی دیگر به صورت پرسی تولید می‌شوند که در این حالت، قطعات برش فولادی در دستگاه‌های فرم‌بندی می‌گیرند و سپس این قطعات را می‌گیرند. شکل‌های خاص خم می‌شوند تا نهایتاً به نبشی‌ها تبدیل شوند.

کیفیت محصولات این کارخانه به سازمان‌ها و سازمان‌های مرتبط استاندارد شده است، که این امر به محصولاتی می‌دهد که می‌توانند با کیفیت و مطابق با استانداردهای معتبر موجود در صنعت می‌باشند.

جهت اطلاع از قیمت روز تیرآهن کلیک نمایید.

 

اهداف کارخانه فولاد اشتهارد

  • توازن در بازار آهن 
  • تمرکز بر روی بهبود و توسعه مستمر کسب و کار
  • پیشرو در بازار و صنعت 
  • کار آفرینی و جذب نیروی انسانی

 

 

آدرس : استان البرز، شهرک صنعتی اشتهارد

تلفن : 02637778580

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا