logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

معرفی کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه

کارخانه جهان فولاد غرب

کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه که معمولاً با نام فولاد کرمانشاه شناخته می شود، در سال 1387 آغاز به کار کرد. در این نوشته به معرفی کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه می پردازیم.

آشنایی با تیرآهن

تیرآهن، یکی از کالاهای اساسی و ارزشمند در صنعت ساختمان سازی می‌شود که در اندازه‌های مختلف تولید می‌شود و دارای امکانات متنوعی است. برای اولین بار، این محصول در سال 1800 میلادی توسط جوزف لوئیس به کار گرفته شد. این فرآیند به اندازه‌ای ارزشمند بود که تا سال 1950، تمام شرکت‌های صنعت ساختمان‌سازی در سراسر جهان از تیرآهن به‌عنوان اصلی‌ترین عنصر برای اسکلت بندی و افزایش حکام بتن استفاده می‌کردند.
تیرآهن‌ها معمولاً از مواد حاوی کربن تولیدکننده می‌شوند و آن‌ها را دسته‌بندی می‌کنند که میزان میزان کربن مورد استفاده در آن‌ها تعیین می‌شود. تیرآهن‌های تولید شده در کارخانه جهان فولاد غرب نیز دارای ویژگی‌هایی هستند که میزان کربن مورد استفاده در آن‌ها می‌شود.

جهت اطلاع از قیمت روز تیرآهن کلیک نمایید.

 

معرفی کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه

هدف موسس کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه کاهش واردات و جلوگیری از خروج ارز از کشور بود. برای رسیدن به این هدف، تولید محصولات فولادی را آغاز کردند و در سال 1383 مجوزهای اداری لازم را اخذ کردند . فعالیت های عمرانی این پروژه از سال 1384 در 35 کیلومتری کرمانشاه آغاز شد. تا پایان سال 1386 کارخانه به مرحله تولید آزمایشی رسید. کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه در مدت نسبتاً کوتاهی موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ملی ایران برای میلگردهای تولیدی شد.

جهت اطلاع از قیمت تیرآهن هاش کلیک نمایید.

 

یکی از مقاطعی که در صنعت ساخت و ساز بسیار اهمیت دارد و از کاربرد بسیاری برخوردار می باشد تیرآهن است این محصول در انواع زیر است :
IPE زیر نظر استاندارد ایران و اروپا
INP زیر نظر استاندارد چین و روسیه
لانه زنبوری CNP
بال پهن که به هاش هم معروف می باشد IPB

شرکت جهان فولاد غرب

 

عوامل تاثیرگذار بر قیمت تیرآهن

• سایز و وزن محصول
• میزان عرضه و تقاضا
• نوع تیرآهن
• میزان صادرات
• قیمت جهانی آهن و نفت
• قیمت ارز
• تصمیمات سیاسی
• رویدادهای غیرمنتظره

جهت اطلاع از قیمت تیراهن 14 کلیک نمایید.

محصولات کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه

تیرآهن کرمانشاه در سایزهای 14، 16 و 18 بسیار پرفروش است.
تیرآهن کرمانشاه در سایزهای 14 و 16 بر اساس استانداردهای اروپایی و ایران برای تیرآهن استاندارد IPE تولید می شود. وزن یک عامل مهم در تعیین کیفیت و قیمت تیرآهن است که به ضخامت (فلنج و تار) و اندازه هر بخش بستگی دارد.
با مراجعه به جدول وزن استاندارد، وزن استاندارد تیرآهن سایز 14 وزن 155 کیلوگرم و برای سایز 16، 190 کیلوگرم است. بنابراین تیرآهن های کرمانشاه نسبت به وزن استاندارد در رده تیرآهن های سبک قرار می گیرند.

جهت اطلاع از قیمت تیراهن 16 کلیک نمایید.

وزن تیرآهن کرمانشاه به شرح زیر است:
وزن سایز 14 تیرآهن کرمانشاه : 130 کیلوگرم
وزن سایز 16 تیرآهن کرمانشاه : 170 کیلوگرم
علامت “V” نشان دهنده سنگینی است، در حالی که “L” نشان دهنده سبکی در پرتوهای I است. قیمت تیرآهن کرمانشاهی سایز 14 و سایز 16 کرمانشاه به دلیل استفاده و تقاضای بالا، نوسانات قابل توجهی را در بازار تجربه می کند.
تیرآهن تولیدی با وزن سبک در مجتمع فولاد غرب، این کارخانه را قادر به ارائه قیمت‌های رقابتی نسبت به سایر واحدهای تولیدی کرده است. کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه از جمله بزرگ‌ترین تولیدکنندگان تیرآهن، میلگرد، نبشی و ناودانی است. محصولات تولیدی کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه به دلیل ویژگی‌های خاص و کیفیت بالا، در بازار مصرف جایگاه ویژه‌ای دارند .

 

تیرآهن کرمانشاه

 

کنترل کیفی کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه

فرآیند کالیبراسیون برای اطمینان از صحت و دقت کنترل می شود.
نمونه برداری استاندارد در طول تولید محصولات انجام می شود.
علاوه بر این، بیلت های ورودی برای تایید خواص مکانیکی و شیمیایی آنها برای تایید بازرسی می شوند.

 

کارخانه کرمانشاه

 

استاندارد کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه

کارخانه تیرآهن کرمانشاه یا همان جهان فولاد غرب، گواهینامه های ISO14001:2004 و ISO9001:2008 را دارد.

 

جهت اطلاع از قیمت تیراهن 18 کلیک نمایید.

 

آدرس : کرمانشاه ، کیلومتر ۳۵ جاده کرمانشاه -هرسین

تلفن : ۶۱ الی ۴۵۸۵۲۵۵۸-۰۸۳

برای اطالاع از دیگر کاخانه ها می توانید به مقالات کارخانه نیک صدرای توس، کارخانه فولاد مهر سهند تبریز، کارخانه جهان فولاد پارس، کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان، کارخانه کیان فولاد ابهر، کارخانه فولاد ظفر بناب، کارخانه فولاد کویر کاشان، کارخانه فولاد سیرجان حدید، کارخانه فولاد آناهیتا گیلان، کارخانه فولاد آریا ذوب، کارخانه فولاد شاهین بناب، کارخانه فولاد کوهپایه اصفهان، کارخانه فولاد البرز ایرانیان، کارخانه متین فولاد سپاهان، کارخانه درپاد تبریز، کارخانه فولاد نورد متین یزد، کارخانه فولاد ظهوریان مشهد، کارخانه فولاد بافق یزد

 کارخانه فولاد امیرکبیر خزر، کارخانه ذوب و نورد ملایر، کارخانه فولاد صنعت شاهرود، کارخانه فولاد قائم رازی، کارخانه فولاد نطنز، کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش، کارخانه پردیس آذربایجان، کارخانه حسن رود گیلان، کارخانه فولاد هیربد زرندیه، کارخانه فولاد روهینا جنوب، کارخانه فولاد ارگ تبریز، کارخانه فولاد یاوران زنجان، کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان، کارخانه فولاد سرمد ابرکوه ، کارخانه ذوب آهن اصفهان، کارخانه فولاد سپهر ایرانیان، کارخانه آریان فولاد، کارخانه فولاد خراسان ( نیشابور )، 

کارخانه فولاد راد همدان، کارخانه فولاد آذربایجان (مجتمع فولاد میانه)، کارخانه صبا فولاد زاگرس، کارخانه آذر فولاد امین، کارخانه نورد گرم سمنان، کارخانه جهان فولاد سیرجان  می توانید به دانشنامه تخصصی فولاد و آهن آلات فولاد حامیران مراجعه فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا