logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

معرفی کارخانه لوله و پروفیل کیهان

پروفیل کیهان

کارخانه لوله و پروفیل کیهان با ظرفیت بالا و تجهیزات پیشرفته، به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان لوله و پروفیل در ایران شناخته می‌شود. آغاز فعالیت در سال 1370 و استفاده از تکنولوژی‌های جدید در تولید، این کارخانه را به یک واحد صنعتی مدرن تبدیل کرده است.

آشنایی با کارخانه لوله و پروفیل کیهان

طیف وسیعی از تولیدات این کارخانه شامل لوله‌های سیاه و سفید آب، لوله‌های صنعتی، لوله‌های گاز، گاردریل، پروفیل‌های مربع و مستطیل، و پروفیل‌ درب و پنجره می‌شود.

استفاده از تکنولوژی جوش القائی فرکانس بالا و فرآیند گالوانیزه با میکرون بالا نشان از تعهد به کیفیت بالا و استانداردهای بین‌المللی در تولید دارد. همچنین، کنترل دقیق کیفیت تولیدات تحت نظر متخصصان با تجربه انجام می‌شود تا محصولات با کیفیت و استحکام بالا از کارخانه به بازار عرضه شوند.

 

لوله کیهان

 

محصولات لوله و پروفیل کیهان

 • تولید انواع لوله های فولادی مطابق با استاندارد JIS G 3442 و  JIS G 3452
 • لوله های فولادی مخصوص آبرسانی مطابق با استاندارد ISIRI 3765/BS 1387 تحقیقات صنعتی ایران
 • لوله های فولادی مخصوص موارد صنعتی و لوازم خانگی بر اساس استاندارد تولیدی  DIN 2394 PART 1
 • تولید انواع مقاطع Z و مقاطع چهارچوبی شکل
 • قوطی های فولادی مربعی شکل مطابق با استاندارد تولید  DIN 2395 PART 3
 • قوطی فولادی مستطیل شکل برای مصارف صنعتی، عمومی و ساختمانی
 • انواع پروفیل های درب و پنجره با کدهای تولیدی بین المللی

جهت اطلاع از قیمت روز پروفیل صنعتی کلیک نمایید.

 

 

لوله‌ آبرسانی

لوله‌های آبرسانی تولید شده توسط کارخانه لوله و پروفیل کیهان برای استفاده در خطوط آبرسانی گرم و سرد، ستون‌های برق تاسیسات ساختمانی، موتورخانه و گازرسانی ساختمان‌ها مناسب هستند. این لوله‌ها در سایزهای مختلف از ۲/۱ اینچ تا 6 اینچ تولید می‌شوند.

محصولات این کارخانه با رعایت استاندارد ISIRI3765/BS 1387 تولید و عرضه می‌شوند که نشان از تعهد به کیفیت و اطمینان از استفاده در شرایط صنعتی مختلف دارد. استفاده از استانداردهای ملی و بین‌المللی در تولید این لوله‌ها نشان از توجه به استانداردهای صنعتی و ایمنی است.

 

لوله گاز خانگی

لوله گاز خانگی تولید شده توسط کارخانه لوله و پروفیل کیهان بر اساس استاندارد DIN 2440 و 2441 (موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران) ساخته می‌شود. این استانداردها نشان از تطابق محصولات با استانداردهای ملی و بین‌المللی و توجه به کیفیت و ایمنی در تولید لوله‌های گاز دارند.
محصولات این کارخانه با داشتن کیفیت ظاهری و مشخصات فنی بالا به بازار عرضه می‌شوند. این لوله‌های گاز معمولاً در خانه‌ها، ساختمان‌ها و واحدهای تجاری برای سیستم‌های گاز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

پروفیل

 

جهت اطلاع از قیمت پروفیل ساختمانی کلیک نمایید.

 

لوله گالوانیزه

لوله گالوانیزه یک نوع لوله است که به وسیلهٔ روی مذاب پوشش داده شده و جنس اصلی آن فولاد نورد شده است. این پوشش از روی به لوله افزوده می‌شود تا آن را از عوامل خوردگی و زنگ‌زدگی محافظت کند. لوله‌های گالوانیزه معمولاً در دو نوع سبک و متوسط از نظر وزن تولید می‌شوند.

کاربردهای لوله گالوانیزه بسیار گسترده است و از جمله موارد استفاده می‌توان به سیستم آبرسانی منازل و گلخانه‌ها، سازه‌های فلزی، تصفیه‌خانه‌ها، کشاورزی، دکل‌های مخابراتی، کابل برق و دیگر صنایع اشاره کرد. استفاده از لوله گالوانیزه به دلیل مقاومت به خوردگی و زنگ‌زدگی آن در مقابل شرایط محیطی، به ویژه در مناطق با رطوبت بالا یا در تماس با مواد شیمیایی، بسیار متداول است.

جهت اطلاع از قیمت لوله مانیسمان کلیک نمایید.

 

لوله مبلی

لوله مبلی یک نوع لوله است که از ورق روغنی یا ورق نورد سرد تولید می‌شود و براساس استانداردهای DIN 2394(1) 94 و EN 10 219 -2 ساخته می‌شود. این لوله پرکاربرد به لوله سبک یا لوله روغنی هم شناخته می‌شود.

لوله مبلی به دلیل مقاومت عالی خود در مقابل فشار و استحکام مناسب، در صنایع مختلف از جمله خودروسازی، صندلی و مبلمان، اگزوز، کانکس و کانتینر، دوچرخه‌سازی، لوازم خانگی و سایر صنایع به کار می‌رود. این لوله با دقت ابعادی مطلوب در قطر و ضخامت، جوش‌پذیری، و فرم‌پذیری عالی در فرآیندهای خم‌کاری و کشش، همچنین کیفیت سطحی مطلوب برخوردار است.

 

قوطی مستطیل

قوطی مستطیل (باکس) فولادی در ساختمان‌ها، اسکلت‌های فلزی، و جرثقیل‌های دروازه‌ای و بلندمرتبه، جایگزین مناسبی برای مقاطع دست‌ساز حاصل از تیرآهن، پروفیل زد، ناودانی و نبشی است. استفاده از قوطی‌های (باکس) فولادی نقش بسیار مهمی در کیفیت، استحکام، و سبک‌سازی سازه‌های فولادی ایفا می‌کند.

تمامی الزامات استانداردهای DIN 59411، JIS G3466، و DIN 2395 در کارخانه لوله و پروفیل کیهان برآورده می‌شود. این استانداردها نقش اساسی در اطمینان از کیفیت و استاندارد بالای محصولات فولادی ایفا می‌کنند. به این ترتیب، قوطی مستطیل فولادی از دقت ابعادی، استحکام، و کیفیت مناسب برخوردار است که می‌تواند در انواع پروژه‌های ساختمانی به عنوان یک جزء اساسی مورد استفاده قرار گیرد.

برای اطلاعات بیشتر درباره ناودانی ها می توانید به مقاله همه چیز درباره ناودانی مراجعه نمایید.

جهت اطلاع از قیمت ناودانی کلیک نمایید.

 

قوطی مربع

قوطی مربع (باکس) فولادی در ساختمان‌ها، اسکلت‌های فلزی، و جرثقیل‌های دروازه‌ای و بلندمرتبه، جایگزین مناسبی برای مقاطع دست‌ساز حاصل از ناودانی، تیرآهن و نبشی است. استفاده از قوطی‌های (باکس) فولادی نقش بسیار مهمی در کیفیت، استحکام، و سبک‌سازی سازه‌های فولادی ایفا می‌کند.

قوطی مربع این شرکت بر اساس استاندارد DIN2395 تولید و به مشتریان عرضه می‌شود. استفاده از استانداردهای معتبر مانند DIN2395 به اطمینان از کیفیت و استاندارد بالای محصولات کمک می‌کند. این قوطی‌ها با دقت ابعادی مناسب، استحکام، و کیفیت بالا تولید می‌شوند و می‌توانند به عنوان یک جزء مهم در پروژه‌های ساختمانی مورد استفاده قرار گیرند.

جهت اطلاع از قیمت لوله گالوانیزه کلیک نمایید.

 

قوطی مبلی

پروفیل سبک یا پروفیل مبلی که به قوطی سبک هم معروف است، از ورق روغنی (ورق نورد سرد) و براساس استاندارد DIN 2394(1) 94 و EN 10 219 -2 تولید می‌شود. این پروفیل به دلیل خصوصیات عالی‌اش، در تولیداتی چون مبلمان، دوچرخه، خودرو، لوازم خانگی، اگزوز، کانکس، کانتینر، و غیره، استفاده گسترده‌ای دارد.

از مهمترین ویژگی‌های پروفیل مبلی می‌توان به دقت ابعادی در طول، عرض، و ضخامت، یک‌دستی سطح مقطع پروفیل در راستای طولی، کیفیت سطح عالی، و فرم پذیری عالی اشاره کرد. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند که پروفیل مبلی از جمله انتخاب‌های مناسب برای مصارف مختلف صنعتی و ساختمانی باشد.

 

کیهان

 

پروفیل درب و پنجره

پروفیل درب و پنجره به عنوان مؤلفه‌های ساختمانی، در ساخت و نصب درب و پنجره‌های ساختمان‌ها استفاده می‌شوند. این پروفیل‌ها معمولاً از آلومینیوم یا فولاد ساخته می‌شوند و بر اساس استانداردها و نیازهای مختلف تولید می‌گردند. در دو گروه مصارف عمومی و امنیتی تولید می‌شوند و در محل‌های مختلفی از جمله دری‌ها، پنجره‌ها، ورودی‌ها و خروجی‌های ساختمان به‌کار می‌روند.

گروه اول شامل پروفیل لنگه دری، پروفیل سپری و پروفیل چهار چوبی می‌شود. این پروفیل‌ها عموماً برای مصارف استاندارد در درب و پنجره‌های عادی استفاده می‌شوند. در حالی که گروه دوم شامل پروفیل‌هایی با خصوصیات امنیتی بالا است که برای افزایش ایمنی ساختمان‌ها و جلوگیری از تخریب و نفوذ استفاده می‌شوند.

جهت اطلاع از قیمت ناودانی ۱۶ سنگین کلیک نمایید.

 

چهار چوب درب

انواع پروفیل های چهار چوب

 • مکزیکی
 • فرانسه
 • معمولی

جهت اطلاع از قیمت ناودانی 6 کلیک نمایید.

 

لوله صنعتی

لوله صنعتی عمدتا در ساختمان ها، سازه ها، کشش و خمش و زانویی و …. مورد استفاده می باشند.

کارخانه لوله و پروفیل کیهان ،تولید کننده انواع لوله های صنعتی در سایز های از ۲/۱ اینچ تا 6 اینچ می باشد.

لوله های صنعتی این شرکت بر اساس استاندارد DIN 2394 تولید و به مشتریان عرضه می گردد.

با توجه به فلکسیبل بودن خطوط تولید امکان تغییر در ابعاد ( طول ، قطر خارجی ) و ضخامت امکان پذیر می باشد .

برای اطلاعات بیشتر درباره لوله ها می توانید به مقاله لوله مانیسمان چیست مراجعه نمایید.

 

خط تولید کیهان

 

استانداردهای محصولات لوله و پروفیل کیهان

 • EN10255-EN10305-DIN
 • 2440-DIN
 • 2394-JIS
 • G3472
 • ASTM
 • A53
 • API5L

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا