logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

معرفی کارخانه فولاد سپهر ایرانیان

کارخانه فولاد سپهر ایرانیان

کارخانه فولاد سپهر ایرانیان برندی شناخته شده در زمینه تولید میلگردهای فولادی مرغوب در ایران است. این شرکت علاوه بر میله گرد به تولید انواع نبشی و ناودانی نیز می پردازد. این شرکت تمامی محصولات خود را بر اساس استانداردهای بین المللی تولید و تحت آزمایش قرار می دهد.

معرفی کارخانه فولاد سپهر ایرانیان

کارخانه فولاد سپهر ایرانیان در سال 1388 تاسیس و در سال 1389 در بزرگراه تهران – ساوه احداث شد هدف تولید انواع میلگردهای آجدار و میلگردهای ساده فولادی در زمینی به مساحت 22000 متر مربع تاسیس شد. در مدت کوتاهی جایگاه متمایز در بین تولیدکنندگان محصولات فولادی را به دست آورد. میلگردهای آجدار تولید شده توسط فولاد سپهر ایرانیان در سایزهای 8 تا 32 و در گریدهای A2 و A3 و میلگردهای ساده در سایزهای 8 تا 32 تولید می شوند.
میلگردها دارای علامت اختصاری “FSI-TC” که به طور برجسته بر روی بدنه محصولات نقش بسته است، هستند. در نتیجه تمامی محصولات این شرکت تنها پس از گذراندن مرحله کنترل کیفی وارد بازار می شود. با توجه به کیفیت بالا و قیمت رقابتی محصولات فولاد سپهر، این شرکت به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان میلگرد در ایران شناخته می شود. در سال 2018 با تلاش مدیران و مهندسین مجرب سایزهای 3 و 4 به سبد محصولات این تاسیسات اضافه شد. همچنین تولید رکاب در سایزهای 6 تا 10 در دست توسعه است.
فولاد سپهر ایرانیان با بهره گیری از موقعیت جغرافیایی مناسب خود که هزینه های حمل و نقل را برای مشتریان در سراسر کشور به میزان قابل توجهی کاهش می دهد، انواع سایزهای محصول را با قیمت های رقابتی ارائه می دهد.

استاندارد کارخانه فولاد سپهر ایرانیان

محصولات فولاد سپهر ایرانیان مطابق با استاندارد ملی شماره 4148 و استاندارد بین المللی DIN 488 می باشد. آنها تحت آزمایش کنترل کیفیت در آزمایشگاه قرار می گیرند تا اطمینان لازم را برای استفاده مشتری تضمین کنند.

محصولات کارخانه فولاد سپهر ایرانیان

میلگرد

میلگرد فولادی یک محصول حیاتی است که به طور گسترده در صنعت ساختمان استفاده می شود. کاربرد اصلی آن در پی ساختمان است. فونداسیون ساختمان یکی از حیاتی ترین قسمت هاست و آرماتوربندی مناسب با میلگردهای فولادی به میزان قابل توجهی به استحکام ساختمان و مقاومت آن در برابر فشار کمک می کند. بنابراین خرید میلگرد فولادی مرغوب و درجه یک برای فونداسیون از اهمیت بالایی برخوردار است.
میلگردهای فولادی تولید شده در کارخانه فولاد سپهر ایرانیان از 8 میلیمتر تا 32 میلیمتر می باشد. برای شناسایی میلگردهای A2 و A3 باید به الگوی دنده آنها توجه شود. اگر دنده ها به صورت مارپیچی پیچ خورده باشند، میلگرد A2 و اگر طرح دنده به صورت هفت یا هشت باشد، میلگرد A3 است. توجه به این نکته ضروری است که سطوح استحکام بین این دو محصول متفاوت است و درصد کربن مصرفی تعیین کننده نرمی و سختی آنهاست.
به عنوان مثال، میلگردهای فولادی A2 دارای محتوای کربن 19٪ هستند و آنها را به عنوان میلگردهای نرم می شناسند، در حالی که میلگردهای فولادی A3 دارای محتوای کربن 14٪ هستند. این تفاوت در محتوای کربن بر سختی و سایر خواص مکانیکی آنها تأثیر می گذارد.
در تولید میلگردهای فولادی 8 دنده فولاد سپهر ایرانیان از بیلت (شمش) استاندارد 5 SP استفاده می شود. این بیلت ها به همراه سایر مواد اولیه مورد استفاده در تولید میلگرد فولادی در این کارخانه از کیفیت بالا و عیار برتر می باشد. پس از تولید میلگردها، آزمایش‌های مختلفی از جمله آزمون‌های کششی، خمشی و فشاری در کارخانه فولاد سپهر ایرانیان انجام می‌شود تا محصولاتی که به بازار عرضه می‌شوند از استانداردهای بالای کیفیت، دوام و استحکام برخوردار باشند.

 

میلگرد فولاد سپهر ایرانیان

جهت اطلاع از قیمت میلگرد کلیک نمایید.

نبشی

کارخانه فولاد سپهر ایرانیان دو نوع نبشی  بال مساوی و بال نامساوی در وزن ها و سایزهای مختلف را در خط تولید خود دارد.

نبشی فولاد سپهر ایرانیان

جهت اطلاع از قیمت نبشی کلیک نمایید.

ناودانی

فولاد سپهر ایرانیان در تولید ناودانی از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه استفاده می کند. ناودانی ها در سایزهای 60 تا 200 تولید می شوند و این شرکت بر استفاده از مواد درجه یک برای اطمینان از کیفیت و دوام ناودانی تاکید دارد.

جهت اطلاع از قیمت ناودانی کلیک نمایید.

آدرس : تهران، شهر تهران، اتوبان تهران ساوه، سه راه آدران، شهرک زواره ای، خیابان هشتم، کوچه دوم، پلاک 110
شماره تماس کارخانه: 02162999998
ایمیل : fooladsepehr@info.ir

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا