logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

معرفی کارخانه میلگرد سیادن ابهر

کارخانه سیادن ابهر

کارخانه میلگرد سیادن ابهر در سال 1385 تاسیس شد و تولیدات خود را بر اساس استاندارد ملی 3132 تولید کرد. کارخانه میلگرد سیادن ابهر در زمینی به مساحت ۲۴۰۰۰ متر مربع شامل ساختمان های اداری، خط تولید، انبار نگهداشت محصولات تولیدی و زمینی به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع برای امور کاربری در نظر گرفته شده است. میلگرد سیادن ابهر با ظرفیت تولید ۲۸۸۰۰۰ تن در سال محصولات خود را از طریق بازار و بورس کالا عرضه می نماید.

کارخانه میلگرد سیادن ابهر علامت استاندارد میلگرد آجدار گرم نوردیده با نشان تجاری «سیادن» را دارا است. خط تولید کارخانه میلگرد سیادن ابهر شامل میلگردهای سایز 10 الی 32 در استانداردهای A2 و A3 می‌شود. در جهت خرید میلگرد، محصولات کارخانه میلگرد سیادن ابهر به صورت مستقیم در بازار و همچنین بورس کالا به مشتریان عرضه می‌شوند.

جهت اطلاع از قیمت روز میلگرد mo40 کلیک نمایید.

 

میلگرد A2 سیادن ابهر

میلگرد گرید 2 یا A2 سیادن ابهر، یک محصول پرکاربرد در صنعت است که در استانداردهای مختلف تولید می‌شود. این میلگرد با ترکیبات شیمیایی طراحی شده است که شکل‌پذیری بالا و خواص مناسب را برای کاربردهای خاص در ساختمان‌سازی ارائه می‌دهد.

از جمله ترکیبات شیمیایی در این میلگرد می‌توان به 0.32 درصد کربن، 0.6 درصد سیلیسیم، 1.3 درصد منگنز، 0.045 درصد گوگرد و 0.045 درصد فسفر اشاره کرد. این ترکیبات به میلگرد خصوصیت‌هایی از جمله شکل‌پذیری، استحکام و ویژگی‌های مکانیکی اختصاص می‌دهند.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد آجدار کلیک نمایید.

 

استفاده از این نوع میلگرد در ساختمان سازی مناسب است، اما کاربردهای آن متنوع است. در شرایطی که نیاز به شکل‌پذیری دارید، میلگرد A2 گزینه مناسبی است. امکان جوشکاری نیز بر روی این نوع میلگرد وجود دارد، اما به‌طور کلی توصیه می‌شود از جوشکاری برای استفاده در صنایعی که برای حفظ جان مرتبط هستند، خودداری شود.

کاربردهای مختلف این میلگرد شامل خاموت و مش بندی در ساختمان ها، ستون ها، تیرها و تیرچه های بتنی می شود.

 

میلگرد سیادن ابهر

 

میلگرد A3 سیادن ابهر

میلگرد A3 تولید شده توسط کارخانه فولاد ابهر، یکی دیگر از استانداردهای میلگردی است که برای کاربردهای مختلف در صنعت ساختمان‌سازی استفاده می‌شود. این مدل از میلگرد، عمدتا برای طولی کردن در بتن‌ریزی‌ها، پی‌ها، دیوارهای برشی و آرماتوربندی ستون‌ها، تیرها و فونداسیون‌ها در سازه‌ها استفاده می‌شود.

به عنوان مثال، استفاده از این نوع میلگرد در ساخت سازه‌ها و ساختمان‌ها از جمله کاربردهای اصلی آن است. این محصول نسبت به مدل‌های دیگر، شکننده‌تر بوده و شکل‌پذیری کمتری دارد. به عبارت دیگر، این میلگرد برای کاربردهایی که نیاز به شکل‌دهی دقیق و بالا دارند، به‌طور ایده‌آل مناسب نیست. همچنین، قابلیت جوشکاری روی این نوع میلگرد ممکن نیست و به طور کلی این میلگرد‌ها این خاصیت را ندارند.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد ساده کلیک نمایید.

 

ابعاد و ضخامت میلگرد مدل 3 این کارخانه از 12 متر و از 8 تا 25 در دسترس است. این محصولات به صورت شاخه‌ای و با استفاده از استانداردهای مختلف تولید و ارائه می‌شوند و معمولاً تحویل آنها از درب کارخانه انجام می‌شود.

با توجه به خصوصیات شکننده‌تر و کمتر شکل‌پذیر بودن میلگرد مدل 3، استفاده از آن در کاربردهایی که نیاز به استحکام بالا و کمترین شکل‌پذیری دارند، مناسب است. این کارخانه انواع سایز های میلگرد از میلگرد 8، میلگرد 10، میلگرد 12، میلگرد 14، میلگرد 16، میلگرد 18 ، میلگرد 20، میلگرد 22 و… را تولید می کند.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد ۱۶ امروز کلیک نمایید.

 

بیلت های کارخانه میلگرد سیادن ابهر

بیلت فولادی یکی از محصولات اصلی تولیدی کارخانه فولاد سیادن ابهر است که به آن شمشال هم می‌گویند. در این کارخانه، بیلت‌ها به صورت مستقیم و با استفاده از سیستم Continuous Casting Machine (CCM) تولید می‌شوند. بیلت در واقع یکی از محصولات مهم و مورد علاقه‌ی فرآورده‌های نورد میانی فولاد است که با سطح مقطع دایره‌ای و مربع تولید می‌شود. ابتدا از شمش‌های فولادی، اسلب و بلوم‌ها تولید می‌شود که سپس به بیلت تبدیل می‌شوند.

بیلت‌ها برای استفاده در طراحی و توسعه میادین ساخت محصولات دیگری نظیر میلگرد، مفتول و تسمه‌های فولادی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این بیلت‌ها، به عنوان ماده اولیه، نقش بسیار اساسی و حیاتی در تولید این محصولات دیگر دارند.

در بازار ایران، اهمیت بالایی برای تولید مواد اولیه‌ای نظیر بیلت فولادی وجود دارد. کیفیت بالا و متریال مناسب از جمله عوامل مهمی هستند که در بازار محلی مورد توجه قرار می‌گیرند. کارخانه فولاد سیادن ابهر با استفاده از روش‌های مختلف و با استفاده از بهترین مواد اولیه، بیلت‌های با کیفیت بالا را تولید و در بازار عرضه می‌کند.

 

میلگرد ابهر

 

قیمت میلگرد سیادن ابهر

به دلیل نوسانات زیادی که در صنعت آهن و فولاد وجود دارد، قیمت میلگرد ابهر اهمیت زیادی را به خود اختصاص داده است. برای استعلام قیمت میلگرد می توانید با کارشناسان فولاد حامیران در ارتباط باشید.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد st52 کلیک نمایید.

 

کاربرد میلگرد سیادن ابهر

میلگرد، یکی از اصلی‌ترین و پرکاربردترین محصولات فولادی است که در صنعت ساختمان‌سازی، صنایع مکانیکی، خودروسازی، صنعت دریایی، صنعت نفت و گاز، صنایع فلزی، صنایع برق و انرژی، ساخت و سازهای عمرانی و بسیاری دیگر از صنایع به کار می‌رود. این محصول به دلیل خواص فیزیکی و مکانیکی مناسب خود، مورد توجه بسیاری از صنایع قرار می‌گیرد.

کاربردهای میلگرد عبارتند از:

  1. ساختمان‌سازی: میلگرد در ساختمان‌سازی به عنوان آرماتور برای تقویت بتن استفاده می‌شود. از آن برای تولید تیرها، ستون‌ها، پایه‌ها و سازه‌های بتنی استفاده می‌شود.
  2. صنایع خودروسازی: در صنعت خودروسازی، میلگرد برای ساخت قطعات مختلف خودروها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  3. صنعت دریایی: از میلگرد در ساخت کشتی‌ها، پلتفرم‌های دریایی و سازه‌های دریایی استفاده می‌شود.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد ck45 کلیک نمایید.

 

  1. صنایع نفت و گاز: در صنایع نفت و گاز، میلگرد برای تولید لوله‌های گازی و نفتی، تجهیزات حفاری و سازه‌های نفتی به کار می‌رود.
  2. صنایع مکانیکی: میلگرد در تولید قطعات ماشین‌آلات، ابزارهای مکانیکی و قطعات صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  3. صنعت الکترونیک: برخی از انواع میلگرد برای تولید قطعات الکترونیکی و تجهیزات الکتریکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  4. ساخت و سازهای عمرانی: از میلگرد در ساخت پل‌ها، ریل‌های راه‌آهن، تأسیسات آبیاری و زیرساخت‌های شهری و جاده‌ای استفاده می‌شود.

این تنوع کاربردهای میلگرد نشان از اهمیت وسیع آن در صنایع مختلف و نقش بسیار مهمی که در تقویت و ساختاردهی مختلف محصولات و سازه‌های صنعتی دارد، است.

همچنین برای اطلاع از قیمت میلگرد برند های مختلف از جمله میلگرد شاهین بناب ، میلگرد ابرکوه ، میلگرد ابهر ، میلگرد فایکو ، میلگرد ذوب آهن اصفهان ، میلگرد ظفربناب ، میلگرد شاهرود ، میلگرد ساده متین ، میلگرد میانه ، میلگرد زاگرس ، میلگرد آناهیتا گیلان ، میلگرد راد همدان ، میلگرد نیشابور ، میلگرد پرشین فولاد و میلگرد بافق یزد ، میلگرد هیربد زرندیه ، میلگرد اهواز ، میلگرد عتیق آذر سهند میلگرد آذر فولاد امین ، میلگرد پردیس آذربایجان و میلگرد آریان فولاد ، می توانید به قیمت انواع میلگرد مراجعه فرمایید.

 

آدرس : ابهر – کیلومتر 7 جاده تاکستان – پشت پست برق – 230 کیلو ولت

تلفن : 4-5284041-0242

برای اطالاع از دیگر کاخانه ها می توانید به مقالات کارخانه نیک صدرای توس، کارخانه فولاد مهر سهند تبریز، کارخانه جهان فولاد پارس، کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان، کارخانه کیان فولاد ابهر، کارخانه فولاد ظفر بناب، کارخانه فولاد کویر کاشان، کارخانه فولاد سیرجان حدید، کارخانه فولاد آناهیتا گیلان، کارخانه فولاد آریا ذوب، کارخانه فولاد شاهین بناب، کارخانه فولاد کوهپایه اصفهان، کارخانه فولاد البرز ایرانیان، کارخانه متین فولاد سپاهان، کارخانه درپاد تبریز، کارخانه فولاد نورد متین یزد، کارخانه فولاد ظهوریان مشهد، کارخانه فولاد بافق یزد

کارخانه فولاد امیرکبیر خزر، کارخانه ذوب و نورد ملایر، کارخانه فولاد صنعت شاهرود، کارخانه فولاد قائم رازی، کارخانه فولاد نطنز، کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش، کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه، کارخانه پردیس آذربایجان، کارخانه حسن رود گیلان، کارخانه فولاد هیربد زرندیه، کارخانه فولاد روهینا جنوب، کارخانه فولاد ارگ تبریز، کارخانه فولاد یاوران زنجان، کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان، کارخانه فولاد سرمد ابرکوه ، کارخانه ذوب آهن اصفهان، کارخانه فولاد سپهر ایرانیان، کارخانه آریان فولاد، کارخانه فولاد خراسان ( نیشابور )،

کارخانه فولاد راد همدان، کارخانه فولاد آذربایجان (مجتمع فولاد میانه)، کارخانه صبا فولاد زاگرس، کارخانه آذر فولاد امین، کارخانه نورد گرم سمنان و  کارخانه جهان فولاد سیرجان می توانید به دانشنامه تخصصی فولاد و آهن آلات فولاد حامیران مراجعه فرمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا