logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

معرفی کارخانه فولاد هیربد زرندیه

کارخانه فولاد هیربد زرندیه

کارخانه فولاد هیربد زرندیه یکی از کامل‌ترین و مجهزترین شرکت‌های فعال در زمینه تولید فولاد و صنایع فولادی در ایران به شمار می‌رود.

 

آشنایی با کارخانه فولاد هیربد زرندیه

شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه یکی از معتبرترین تولیدکنندگان محصولات فولادی در کشور است. این شرکت با بیش از 100 محصول مختلف در اندازه‌ها و ضخامت‌های متنوع، به عنوان یکی از کامل‌ترین مجتمع‌های صنعتی فولاد کشور شناخته می‌شود.

جهت اطلاع از قیمت روز میلگرد mo40 کلیک نمایید.

 

شرکت فولاد صنایع هیربد در سال 88 با سرمایه 12 هزار میلیارد ریال در شهرک صنعتی مامونیه، شهرستان زرندیه استان مرکزی مرکزی شده است. این مجتمع در سال 93 با بهره برداری از زمینی به مساحت 35 زمین و سالن ها به مساحت 10 زمین راه اندازی شده است. کارخانه هیربد زرندیه به تولید قوطی، پروفیل و لوله‌ها و همچنین تولید میلگرد می‌پردازد و حدود 400 نفر از کارگران ماهر و کارآزموده را در خود داده است.

این شرکت بهره‌مند از تجهیزات و فناوری‌های روز دنیا، مدیریت کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی، حمل و نقل مناسب، رعایت اصول ایمنی و بهداشت کار و توجه به مسائل محیط زیست است. این عوامل باعث تولید محصولات با کیفیت و ارائه محصولات با استانداردهای بین‌المللی در این مجموعه می‌شوند.

 

 

خط تولید هیربد

 

محصولات کارخانه فولاد هیربد زرندیه

میلگرد هیربد

قوطی و لوله و پروفیل هیربد

مقاطع باز هیربد زرندیه

شمش فولادی هیربد

جهت اطلاع از قیمت میلگرد st52 کلیک نمایید.

 

شمش فولادی

شمش کارخانه هیربد زرندیه در گرید ۵ SP و GR60 تولید می شود. ترکیبات شیمیایی شمش های تولید این کارخانه ۰.۲۸ تا ۰.۳۷ کربن، ۰.۱۵ تا ۰.۳۵ سیلیسیم،۰.۵ تا ۰.۸ منگنز، ۰.۰۴ گوگرد و ۰.۰۵ فسفر می باشد. این کارخانه تولیدکننده انواع پروفیل از جمله پروفیل صنعتی می باشد. در ادامه ابعاد پروفیل ها معرفی میگردد.

پروفیل درب و پنجره

پروفیل درب و پنجره فولاد هیربد زرندیه در شماره های ۵۰۷، ۵۰۸ و ۵۰۹ تولید می شود. پروفیل شماره ۵۰۷ در سایز ۵۱*۲۵*۲۹*۲۵ میلیمتر، پروفیل شماره ۵۰۸ در ابعاد ۳۸*۲۵*۲۹*۳۸ و پروفیل شماره ۵۰۹ در سایز ۳۸*۲۵*۲۹*۲۵ میلیمتر می باشد.

قوطی

قوطی های فولاد هیربد زرندیه در انواع قوطی مربع و مستطیلی است. قوطی مربع در سایز ۳۰*۳۰ تا ۱۰۰*۱۰۰ می باشد. قوطی مستطیلی در ابعاد ۴۰*۲۰ تا ۶۰*۴۰ تهیه و می شود.

لوله

لوله های فولاد هیربد زرندیه در قطرهای ۶۰ تا ۱۱۴ میلیمتر تولید می شوند و در مصارف صنعتی و ساختمانی کاربرد دارند.

جهت اطلاع از قیمت فولاد st52 کلیک نمایید.

 

مقاطع باز

مقاطع فولاد هیربد زرندیه در انواع زهوار، چهارچوب معمولی، چهارچوب مکزیکی، چهارچوب رومی و چهارچوب فرانسوی می باشند. زهوار در ابعاد ۲۵*۱۱*۷ میلیمتر، چهارچوب رومی در ابعاد ۱۳*۱۳*۲۱*۶۱*۳۵*۱۴*۱۴*۲۰*۵۵*۱۵۰ میلیمتر، چهارچوب فرانسوی در ابعاد ۱۵*۱۵*۳۰*۳۰*۳۵*۱۶*۳۵*۳۷*۳۳*۱۴۰ میلیمتر، چهارچوب مکزیکی در سایز ۱۳*۱۳*۲۱*۶۱*۳۵*۱۴*۱۴*۲۰*۴۰*۵۵*۱۵۰ میلیمتر و چهارچوب معمولی در سایز ۱۵*۱۵*۵۰*۳۲*۳۵*۱۸*۸۵*۱۲۰ میلیمتر است.

میلگرد

این کارخانه انواع سایز های میلگرد از جمله میلگرد 8،  میلگرد 10، میلگرد 12، میلگرد 14، میلگرد 16، میلگرد 18 ، میلگرد 20،  میلگرد 22  و… را تولید می کند.

همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت میلگرد سایر برند ها از جمله میلگرد شاهین بناب ، میلگرد ابرکوه ، میلگرد ابهر ، میلگرد فایکو ، میلگرد ذوب آهن اصفهان ، میلگرد ظفربناب ، میلگرد شاهرود ، میلگرد ساده متین ، میلگرد میانه ، میلگرد زاگرس ، میلگرد آناهیتا گیلان ، میلگرد راد همدان ، میلگرد نیشابور ، میلگرد پرشین فولاد و میلگرد بافق یزد ، میلگرد هیربد زرندیه ، میلگرد اهواز ، میلگرد عتیق آذر سهند میلگرد آذر فولاد امین ، میلگرد پردیس آذربایجان و میلگرد آریان فولاد ، می توانید به قیمت انواع میلگرد مراجعه فرمایید.

 

میلگرد هیربد

 

واحدهای کارخانه فولاد هیربد زرندیه

ذوب و ریخته‌گری

خط میلگرد

لوله و پروفیل هیربد

ماشین‌سازی ذوب

ماشین‌سازی نورد گرم

ماشین‌سازی نورد سرد

واحد لجستیک

جهت اطلاع از قیمت پروفیل کلیک نمایید.

 

استاندارد کارخانه فولاد هیربد زرندیه

این محصولات در استانداردهای ISIRI، ASTM،JIS،GOST،ISO و BS در کارخانه فولاد هیربد زرندیه تولید می شوند.

 

کارخانه هیربد

 

چشم‌اندارهای کارخانه فولاد هیربد

کارخانه فولاد هیربد زرندیه با هدف رقابت در بازار بین‌المللی و ارائه خدمات و محصولات با کیفیت، به استفاده از استراتژی‌ها و چشم‌اندازهای خاص متمایل است. این شرکت از برنامه های کاربردی برای بهبود عملکرد خود استفاده می کند:

زمانبندی دقیق: تحویل کالا بر زمانبندی دقیق و خدمات به مشتریان، از جمله مواردی است که کارخانه فولاد هیربد برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود می‌برد.

بیمه‌ی کالا: ارائه بیمه برای محصولات به منظور جلوگیری از ضررهای مالی برای بیمه، نشان می‌دهد که این شرکت خدماتی را برای فروش و حمایت از مشتریان ارائه می‌کند.

جلب توجه مشتریان: برای جلب توجه مشتریان و ایجاد مزیت بیشتر آن‌ها می‌شود و برای استفاده از محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت کمک کرده است.

این دیدگاه ها و به منظور بهبود کیفیت خدمات، تضمین ارائه به موقع و ارائه حمایت از فروش به مشتریان، برای کارخانه فولاد هیربد زرندیه باعث می شود تا به عنوان یکی از شرکت های برجسته در صنعت مشخص شود و رضایت مشتریان را در اولویت قرار دهد.

 

آدرس : کیلومتر 80 اتوبان تهران- ساوه، شهرک صنعتی مامونیه

تلفن : 086-45250000

برای اطالاع از دیگر کاخانه ها می توانید به مقالات کارخانه نیک صدرای توس، کارخانه فولاد مهر سهند تبریز، کارخانه جهان فولاد پارس، کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان، کارخانه کیان فولاد ابهر، کارخانه فولاد ظفر بناب، کارخانه فولاد کویر کاشان، کارخانه فولاد سیرجان حدید، کارخانه فولاد آناهیتا گیلان، کارخانه فولاد آریا ذوب، کارخانه فولاد شاهین بناب، کارخانه فولاد کوهپایه اصفهان، کارخانه فولاد البرز ایرانیان، کارخانه متین فولاد سپاهان، کارخانه درپاد تبریز، کارخانه فولاد نورد متین یزد، کارخانه فولاد ظهوریان مشهد، کارخانه فولاد بافق یزد

 کارخانه فولاد امیرکبیر خزر، کارخانه ذوب و نورد ملایر، کارخانه فولاد صنعت شاهرود، کارخانه فولاد قائم رازی، کارخانه فولاد نطنز، کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش، کارخانه پردیس آذربایجان، کارخانه حسن رود گیلان، کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه، کارخانه فولاد روهینا جنوب، کارخانه فولاد ارگ تبریز، کارخانه فولاد یاوران زنجان، کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان، کارخانه فولاد سرمد ابرکوه ، کارخانه ذوب آهن اصفهان، کارخانه فولاد سپهر ایرانیان، کارخانه آریان فولاد، کارخانه فولاد خراسان ( نیشابور )، 

کارخانه فولاد راد همدان، کارخانه فولاد آذربایجان (مجتمع فولاد میانه)، کارخانه صبا فولاد زاگرس، کارخانه آذر فولاد امین، کارخانه نورد گرم سمنان وکارخانه جهان فولاد سیرجان  می توانید به دانشنامه تخصصی فولاد و آهن آلات فولاد حامیران مراجعه فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا