logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

معرفی کارخانه پروفیل پایا اصفهان

کارخانه پایا

کارخانه پروفیل پایا اصفهان در سال 1387  شروع به کار کرد و تا به امروز فعال است. پروفیل پایا با مدیریت حسن قاسمی دستجردی محصولاتی با ضخامت های 2، 2.5 و 3 میلی متر تولید می کند که هر کدام 6 متر طول دارند. این محصولات در بازار موجود است.

آشنایی با کارخانه پروفیل پایا اصفهان

کارخانه پروفیل پایا اصفهان در صنعت ساخت و ساز، تولید اسکلت فلزی، جرثقیل دروازه ای و سازه های بلند فعالیت دارد. این به عنوان یک جایگزین مناسب برای بخش های دست ساز ساخته شده از پرچ، تیر آهن و نبشی عمل می کند.

مواد اولیه مصرفی کارخانه پروفیل پایا اصفهان  برای محصولات فولادی خود از ورق های فولادی مشکی تشکیل شده است. این شرکت موفق به ایجاد چهار خط تولید مقاطع مربع و مستطیل فولادی، یک خط برای برش ورق فولادی برای تولید لوله و داربست مشکی درز و یک خط برش ورق شده است.

جهت اطلاع از قیمت نبشی 4 کلیک نمایید.

 

کارخانه پروفیل پایا اصفهان  در نظر دارد ظرفیت تولید خود را به 200 هزار تن افزایش دهد و سهم بیشتری از بازارهای داخلی و بین المللی را به خود اختصاص دهد. امید است با رفع نیازهای صنعت فولاد زمینه اشتغال بیشتری در استان ایجاد شود.

استفاده از لوله های پروفیل نقش مهمی در کیفیت، استحکام و وزن سبک سازه ها دارد.

 

پروفیل پایا

 

محصولات کارخانه پروفیل پایا اصفهان

محصولات تولیدی کارخانه پروفیل پایا اصفهان شامل انواع لوله آهنی درز مشکی و پروفیل فولادی مرغوب می باشد. محصولات فولادی تولید شده توسط این کارخانه عبارتند از:

تولید محصولات فولادی مانند لوله داربست با طیف وسیعی از اندازه ها.
ساخت انواع لوله های فولادی و آهنی به صورت لوله درز مشکی با ظرفیت تولید 13200 تن.
اسکلت های فولادی با ظرفیت 14400 تن.
تولید لوله پروفیل مربع و مستطیل به ظرفیت 2250 تن.
برش مواد آهنی.

جهت اطلاع از قیمت نبشی کلیک نمایید.

 

استاندارد کارخانه پروفیل پایا اصفهان

محصولات تولیدی کارخانه پروفیل پایا اصفهان  مطابق با استانداردهای JIS G3466 ، DIN 2395 تولید می شود. نوع ورق استفاده شده در تولید این نوع پروفیل از نوع ST37 می باشد.

 

پروفیل پایا

 

عوامل موثر بر قیمت پروفیل پایا اصفهان

نوع پروفیل: نوع پروفیل یکی از تاثیرگذارترین عوامل در تعیین قیمت آن است. پروفیل های مختلف ویژگی های متفاوتی دارند، از این رو قیمت آنها بر این اساس متفاوت است.

ابعاد و اندازه پروفیل: اندازه و ابعاد پروفیل نیز بر قیمت آن تأثیر می گذارد. به طور کلی، پروفیل های بزرگتر و ضخیم تر معمولا قیمت بالاتری دارند.

متریال پروفایل: متریال استفاده شده برای پروفیل به طور قابل توجهی بر قیمت آن تأثیر می گذارد. پروفیل های فلزی مانند آلومینیوم، گالوانیزه و غیره قیمت بالاتری دارند.

جهت اطلاع از لوله spk کلیک نمایید.

 

تعداد سفارش: تعداد پروفیل های سفارش داده شده نیز بر قیمت تاثیر می گذارد. سفارشات بزرگتر ممکن است منجر به کاهش قیمت هر واحد شود.

سازنده: شرکت سازنده نیز بر قیمت پروفیل تأثیر می گذارد. شرکت های مختلف بر اساس مواد اولیه، استانداردهای تولید و فناوری های به کار رفته، تمایل دارند قیمت های متفاوتی را برای پروفایل های خود اعلام کنند.

رقابت در بازار: پویایی بازار در قیمت گذاری پروفایل نقش دارد. در بازارهای رقابتی، قیمت پروفیل کمتر است. به عنوان مثال، در بازارهایی با تولید کنندگان پروفایل های متعدد، قیمت ها به طور کلی رقابتی تر است.

 

جهت اطلاع از قیمت پروفیل صنعتی کلیک نمایید.

 

دفتر :  اصفهان، سی و سه پل، ابتدای چهار باغ بالا، مجتمع تجاری کوثر، طبقه دوم، واحد ۴۳۷

۰۳۱۱-۶۲۰۴۵۹۱

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا