logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

معرفی کارخانه فولاد صنعت شاهرود

کارخانه فولاد صنعت شاهرود

کارخانه فولاد صنعت شاهرود در ابتدا تولید محدودی میلگرد داشت. با این حال، سرمایه گذاری های قابل توجه و گسترده ای پس از آن انجام شد. هدف اولیه این شرکت تولید انواع میلگردهای فولادی ساده و آجدار بود.

آشنایی با کارخانه فولاد صنعت شاهرود

فعالیت های اولیه  کارخانه فولاد صنعت شاهرود شامل طراحی و ساخت انواع محصولات فلزی و غیرفلزی، ارائه خدمات فلزی از قبیل شکل دادن به انواع ورق های فولادی و سایر مقاطع فولادی، طراحی، ساخت و راه اندازی کارخانجات صنعتی، ساخت قطعات و ماشین آلات و تولید انواع مواد شیمیایی, مواد فلزی، معدنی و آلی مرتبط با اهداف شرکت می باشد.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد 16 اصفهان کلیک نمایید.

 

این شرکت تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز واحد نورد را که دارای تکنولوژی پیشرفته و اهمیت بالایی بود از شرکت های خارجی تهیه کرد.

کارخانه فولاد صنعت شاهرود برای خرید تجهیزات خارجی خود که شامل غرفه های کارخانه نورد، تابلوهای برق و نرم افزار اتوماسیون (PLC) می باشد، با در نظر گرفتن تکنولوژی روز در سال 2004، به شدت از بین تولید کنندگان تجهیزات نورد در سراسر جهان انتخاب شد. با دریافت وام ارزی از بانک کشاورزی، قراردادی را با شرکت وای پومینی ایتالیا برای ساخت دستگاه نورد 1200 تنی که در 50 کانتینر به کارخانه فولاد شاهرود منتقل شد، امضا کردند.

 

میلگرد آجدار

 

سهامداران کارخانه فولاد صنعت شاهرود

کارخانه فولاد صنعت شاهرود سهام خود را به صورت مشارکتی به سایر سرمایه گذاران عرضه کرده است. شرکت های سرمایه گذاری مانند کاروران شاهرود، فرهنگیان شاهرود، فرهنگیان بسطام، شرکت صنعتی و معدنی شمال شرق شاهرود و کارکنان دانشگاه صنعتی شاهرود از مهم ترین مشارکت کنندگان مالی این کارخانه هستند.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد ساده کلیک نمایید.

 

محصولات شرکت فولاد صنعت شاهرود

محصولات شرکت فولاد صنعت شاهرود اکثرا مطابق با استانداردهای کشور روسیه می‌باشند که شامل A1، A2 و A3 می‌شوند. میلگردهای تولیدی این مجتمع از نوع آجدار شاخه‌های با استانداردهای A2 و A3 به سایزهای 10 تا 32 میلی‌متر تولید می‌شوند. برخی از محصولات پرکاربرد این کارخانه عبارتند از:

میلگرد آجدار شاهرود A2

این نوع میلگرد دارای خصوصیاتی مانند شکل مارپیچ بوده و از نظر سختی نسبتاً ترد است. با تنش کششی 5000 و تش تسلیم 3000 نیوتن بر متر مربع، برای عملیات ساختمانی، به ویژه خاموت‌زنی، مناسب است. اما به دلیل ترد بودن، برای جوشکاری مناسب نیست.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد آجدار کلیک نمایید.

 

میلگرد آجدار شاهرود A3

این نوع میلگرد دارای خصوصیاتی مانند شکل جناغی هفت و هشت است و در رده میلگردهای سخت و شکننده قرار دارد. با تنش گسیختی 6000 و تنش جاری 4000 نیوتن بر متر مربع، برای عملیات صنعتی و ساختمانی مناسب است.

کارخانه فولاد صنعت شاهرود به دلیل نداشتن خط تولید WireRoad قادر به تولید میلگردهای با قطر کمتر از 8 میلی متر نیست. محصولات اصلی این کارخانه شامل میلگردهای آجدار و میلگردهای ساده شاهرود با سایزهای 10 تا 32 میلی متر و طول 12 متر است.

 

خط تولید میلگرد شاهرود

 

فرآیند تولید کارخانه فولاد صنعت شاهرود

  • شارژر و انباره شمش
  • اکسیدزدایی (پوسته زدایی)
  • عملیات نورد
  • ترمکس: سیستم خنک‌کننده محصول
  •  کولینگ بد (بستر خنک‌کننده)
  •  بسته بندی
  •  انتقال به انبار محصول
  •  تجهیزات پشتیبانی

 

آدرس کارخانه : شهرستان شاهرود،کیلومتر 12 جاده شاهرود به تهران

تلفن: 5-32273601 023

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا