logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

قیمت هر کیلو آهن درب و پنجره

قیمت هر کیلو آهن درب و پنجره

قیمت هر کیلو آهن درب و پنجره چقدر است

قیمت هر کیلو آهن درب و پنجره که شامل پروفیل لنگه دری , کلافی و چهارچوبی می شود در آغاز زمستان 1402 برابر با 442,540 ریال می باشد که این هزینه فقط شامل قیمت هر کیلو پروفیل درب و پنجره می باشد و هزینه ی حمل و نقل و سایر عملیات های ترابری به صورت جانبی و با سفارش مشتری در نظر گرفته و محاسبه می شوند.

قیمت هر کیلو آهن درب و پنجره چقدر است

قیمت هر شاخه آهن درب و پنجره

قیمت هر کیلو آهن درب و پنجره اگر به صورت شاخه ای تامین شود (از آنجایی که وزن هر شاخه پروفیل درب و پنجره = 15 کیلو گرم ) در تاریخ دی ماه 1402 برابر است با 6,638,100 ریال , که معمولا برای اموری که نیاز کمی به پروفیل درب و پنجره دارند مناسب است.

قیمت هر شاخه آهن درب و پنجره

قیمت هر بندیل آهن درب و پنجره

قیمت هر کیلو آهن درب و پنجره اگر به صورت بندیل تهیه شود (از آنجایی که هر بندیل به طور میانگین شامل 70 شاخه و به وزن کلی 500 کیلوگرم می باشد) در تاریخ دی ماه 1402 برابر است با 221,270,000 ریال که این قیمت طبق قیمت کلی پروفیل درب و پنجره محاسبه شده و ممکن است هنگام تامین این حجم, از تخفیفات قابل ملاحضه ای برخوردار شوید .

قیمت هر بندیل آهن درب و پنجره

عوامل موثر بر قیمت آهن درب و پنجره

از جمله عوامل موثر بر قیمت پروفیل درب و پنجره می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • هزینه مواد خام

یکی از عوامل اصلی تعیین کننده قیمت پروفیل سبک درب و پنجره، هزینه مواد اولیه است. پروفیل های ساخته شده از مواد مختلف مانند آلومینیوم، وینیل و چوب هزینه های تولید مشخصی دارند. نوسانات قیمت مواد به دلیل در دسترس بودن، روش های پردازش و روند بازار جهانی به طور مستقیم بر هزینه کلی تأثیر می گذارد. از آنجای که پروفیل درب و پنجره متداولاً از فولاد ساختمانی st37 ساخته شده و قیمت فولاد st37 نسبت به سایر متریال های یاد شده پایین تر است ساخت پروفیل درب و پنجره از این نوع آهن بصرفه تر است.

جهت اطلاع از قیمت فولاد ساختمانی کلیک نمایید.

 

  • فرآیندهای تولید

فرآیند تولید مورد استفاده در تولید پروفیل در و پنجره نیز بر قیمت تأثیر می گذارد. تکنیک هایی مانند اکستروژن، ریخته گری و ترموفرمینگ به سطوح مختلف تخصص، ماشین آلات و زمان نیاز دارند که در نهایت بر هزینه محصول نهایی تأثیر می گذارند.

عوامل موثر بر قیمت آهن درب و پنجره

  • تقاضای بازار

سطح تقاضا برای پروفیل درب و پنجره به طور قابل توجهی بر قیمت آنها تأثیر می گذارد. تقاضای بیشتر اغلب منجر به افزایش قیمت ها می شود، به خصوص اگر عرضه نتواند ادامه یابد. عوامل اقتصادی مانند رشد جمعیت، روند شهرنشینی و توسعه مسکن می توانند تقاضا را افزایش دهند و در پاسخ به آن قیمت ها را بالا ببرند.

  • رقابت

رقابت بین تولیدکنندگان عامل مهم دیگری است که بر قیمت گذاری تأثیر می گذارد. در یک بازار به شدت رقابتی، ممکن است تولیدکنندگان مجبور به ارائه قیمت رقابتی شوند و آنها را مجبور به تنظیم نرخ های خود بر اساس آن کنند. علاوه بر این، تولیدکنندگان ممکن است محصولات خود را با تمرکز بر کیفیت، بهره وری انرژی یا ویژگی های پیشرفته متمایز کنند که به طور بالقوه بر استراتژی های قیمت گذاری تأثیر می گذارد.

  • حمل و نقل

محل تولید پروفیل های در و پنجره می تواند بر قیمت آنها تأثیر بگذارد. هزینه‌های حمل‌ونقل، مالیات، تعرفه‌های واردات و هزینه‌های نیروی کار می‌تواند بر اساس موقعیت جغرافیایی متفاوت باشد که منجر به اختلاف قیمت‌ها در بازارهای مختلف می‌شود.

قیمت پروفیل

  • بهره وری انرژی

همانطور که آگاهی زیست محیطی افزایش می یابد، بهره وری انرژی به یک موضوع قابل توجه در صنعت ساخت و ساز تبدیل شده است. نمایه‌هایی که استانداردهای دقیق کارآیی انرژی را برآورده می‌ کنند، مانند مواردی که در برنامه  صرفه جویی مصرف انرژیمشخص شده است، ممکن است به دلیل هزینه‌های تحقیق، توسعه و تولید اضافی مورد نیاز برای اطمینان از انطباق، قیمت بالاتری داشته باشند.

جهت اطلاع از قیمت پروفیل آلومینیوم کلیک نمایید.

 

  • سفارش سازی

پیچیدگی طرح مورد نظر مشتریان می تواند بر قیمت پروفیل درب و پنجره تأثیر بگذارد. پروفیل های پیچیده، جزئیات پیچیده، یا طرح های سفارشی اغلب به تلاش و تخصص بیشتری در طول فرآیند تولید نیاز دارند که منجر به هزینه های بالاتر می شود.

  • رعایت مقررات

مقررات دولتی و قوانین ساختمانی نقش بسزایی در شکل دادن به هزینه پروفیل درب و پنجره ایفا می کنند. انطباق با استاندارد جهانی ISO ، درجه بندی آتش سوزی و مقررات دسترسی اغلب نیاز به آزمایش و گواهینامه های اضافی، افزایش هزینه های تولید و متعاقباً افزایش قیمت محصول دارد.

نتیجه

قیمت هر کیلو آهن درب و پنجره به عوامل مختلفی بستگی دارد که شما صنعتگران و تولید کنندگان می توانید با توجه به آن پارامتر ها پروفیل درب و پنجره ی مناسب خود را انتخاب کنید و برای تامین آنها اقدامات لازم را انجام دهید. شرکت فولاد حامیران با بیش از پنجاه سال سابقه درخشان در صنعت آهن آلات و فولاد آلیاژی یکی از بزرگترین تامین کنندگان آهن و پروفیل ساختمانی است , از این رو شما تولید کنندگان می توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید و ضمن مشاوره ی رایگان نسبت به مشاوره و خرید پروفیل ساختمانی اقدام فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا