logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

0 تا 100دستگاه جوش اره نواری

دستگاه جوش اره نواری

دستگاه جوش اره نواری چیست

دستگاه جوش تیغ اره نواری دستگاهی است که برای جوشکاری و تعمیر تیغه های اره که از ابزارهای ضروری در صنایع مختلف مانند نجاری، فلزکاری و ساختمان می باشد استفاده می شود. این مقاله ویژگی ها، مزایا و کاربردهای دستگاه جوش اره نواری را مورد بحث قرار می دهد و اهمیت آن را در فرآیند تولید برجسته می کند.

جهت اطلاع از قیمت دستگاه اره نواری کلیک نمایید.

 

دستگاه جوش اره نواری چیست

برای شروع، دستگاه جوش اره نواری مجهز به تکنولوژی جوشکاری پیشرفته است که جوش های قوی و بادوام را تضمین می کند. از عناصر گرمایشی با دمای بالا برای ذوب بدنه ی تیغ اره نواری که معمولا از فولاد فنر همچون فولاد ck75 می باشد استفاده می‌کند. سیستم کنترل دقیق دستگاه امکان قرارگیری دقیق جوشکاری را فراهم می کند و در نتیجه یک اتصال بدون درز ایجاد می شود که یکپارچگی ساختاری تیغه را به خطر نمی اندازد. برای مواردی که ممکن است به مغناطیسی شدن تیغه ها و یا قطعه بیانجامد ما ملزم به استفاده از فولاد هادفیلد در ساختار تیغ اره می باشیم.

جهت اطلاع از قیمت فولاد ck75 کلیک نمایید.

 

فواید دستگاه جوش اره نواری

تطبیق پذیری

یکی از مزیت های اصلی دستگاه جوش اره نواری، تطبیق پذیری آن است. می توان از آن برای جوش دادن انواع تیغ اره نواری آهن بر مانند تیغه های اره دایره ای، نواری یا رفت و برگشتی استفاده کرد. این انعطاف پذیری آن را به ابزاری ضروری برای کارگاه های تعمیر و نگهداری تبدیل می کند، جایی که انواع تیغه ها به طور مرتب تعمیر می شوند.

فواید دستگاه جوش اره نواری

افزایش بهره وری

دستگاه جوش اره نواری با کاهش زمان خرابی، بهره وری را افزایش می دهد. به جای تعویض تیغه های آسیب دیده، صنایع اکنون می توانند آنها را با استفاده از دستگاه جوش تعمیر کنند و در نتیجه در زمان و هزینه صرفه جویی کنند. علاوه بر این، چرخه جوشکاری خودکار دستگاه نتایج جوشکاری سازگار و کارآمد را تضمین می کند و نیاز به تنظیمات و مداخلات دستی را به حداقل می رساند.

اره نواری قیمت

بدون محدودیت ابعادی

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه دستگاه جوش اره نواری، توانایی آن در جوشکاری تیغه ها با اندازه ها و ضخامت های مختلف است. این دستگاه مجهز به گیره‌ های قابل تنظیم و اتصالات جوشکاری است که ابعاد تیغه‌های مختلفی را در خود جای می‌دهند و امکان فرآیند جوشکاری قابل تنظیم را فراهم می‌کنند. این سازگاری در صنایعی که پروژه های مختلف به اندازه تیغه های خاصی نیاز دارند ضروری است.

جهت اطلاع از قیمت اره نواری دستی کلیک نمایید.

 

قیمت اره نواری آهن بر

ایمنی

دستگاه جوش اره نواری اقدامات ایمنی را ارائه می دهد که کارگران را از خطرات احتمالی محافظت می کند. این دستگاه مجهز به کلیدهای ایمنی و حفاظ هایی است که از فعال شدن تصادفی جوشکاری یا تماس با عناصر گرمایشی جلوگیری می کند. این تضمین می کند که اپراتورها می توانند بدون هیچ گونه خطر یا آسیبی روی دستگاه کار کنند.

جهت اطلاع از قیمت تیغ اره نواری فولابر کلیک نمایید.

 

کاهش ضایعات

تیغه های شکسته ای که هنوز تیز و مفید هستند را می توانید با  دستگاه جوش اره نواری به سرعت تعمیر کنید که این امر به شما امکان می دهد تیغه های اره جدید و آماده برای استفاده را از موجودی تیغه اره نواری دور ریخته شده خود ایجاد کنید.

کاربرد دستگاه جوش اره نواری

کاربرد دستگاه جوش اره نواری

کاربردهای دستگاه جوش اره نواری گسترده است و به بخش های مختلف صنعتی گسترش می یابد. به عنوان مثال، در صنعت نجاری، از دستگاه برای تعمیر و نگهداری تیغه های اره مدور مورد استفاده برای برش چوب، تخته سه لا و سایر مواد چوبی استفاده می شود. به طور مشابه، در صنعت فلز کاری، این دستگاه برای جوشکاری و بازیابی تیغ اره پروفیل بر مناسب است و علاوه بر آن در برش ورق ها و میله های فلزی و پروفیل هایی همچون  پروفیل کنگره استفاده می شود.

جهت اطلاع از قیمت پروفیل کلیک نمایید.

 

در زمینه ساخت و ساز، دستگاه جوش اره نواری نقش مهمی در تعمیر تیغه های اره متقابل مورد استفاده برای کار تخریب ایفا می کند. این تیغه ها در معرض ارتعاشات و استرس شدید قرار می گیرند و آنها را مستعد آسیب می کند. با دستگاه جوش، این تیغه ها را می توان به سرعت تعمیر کرد و باعث کاهش زمان خرابی و بهبود کارایی در سایت های ساختمانی شد.

عوامل موثر بر قیمت دستگاه جوش اره نواری

اولین عاملی که بر قیمت دستگاه جوش اره نواری تأثیر می گذارد، برند دستگاه است. برندهای معروفتر همچون IDEAL آلمان اغلب هزینه بیشتری را در بردارند. همچنین، کیفیت ساختار و قدرت موتور نیز در تعیین قیمت تأثیرگذار است. دستگاههایی که برای مصارف صنعتی طراحی شده اند، معمولاً دارای موتورهای بزرگتری هستند و هزینه بیشتری دارند.

عوامل موثر بر قیمت دستگاه جوش اره نواری

عامل دیگری که در تعیین قیمت دستگاه جوش اره نواری تأثیرگذار است، جنس بدنه آن است. بعضی از دستگاهها جنس بدنه ای دارند که از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و عمر طولانی تری دارند ولی در عوض آن قیمت فولاد ضد زنگ نسبت به سایر مواد بالاتر است . علاوه بر این، با استفاده از جنس های با کیفیت بالا، دستگاه می تواند مقاومت بیشتری در برابر ضربه و استفاده روزمره داشته باشد که نیز باعث افزایش قیمت دستگاه جوش اره نواری می شود.

شرکت فولاد حامیران نماینده شرکت کسمک ترکیه در ایران آماده ارائه خدمات توزیع و آموزش کار با دستگاههای اره نواری به مشتریان عزیز می باشد.

 

دستگاه جوش اره نواری

 

نتیجه

دستگاه جوش اره نواری دستگاهی پیشرفته است که به طور قابل توجهی به فرآیند تولید کمک می کند. تکنولوژی پیشرفته جوشکاری، تطبیق پذیری و ویژگی های ایمنی آن را به ابزاری ضروری در صنایع مختلف تبدیل کرده است. شرکت فولاد حامیران با ارائه ی خدمات جوش تیغ اره با قابلیت تعمیر انواع و اندازه های مختلف تیغه باعث افزایش بهره وری، کاهش زمان خرابی و صرفه جویی در هزینه های شما تولید کنندگان می شود. در صورت نیاز به خدمات جوش تیغ اره نواری می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل و از مشاوره آنها بهره مند شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا