logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

انواع میلگرد اصفهان

میلگرد اصفهان

میلگرد اصفهان یکی از مقاطع ساختمانی می باشد که در میان صنعتگران به دلیل استحکام و دوام خوب خود مشهور است. در حال حاضر دو کارخانه بزرگ در اصفهان میلگرد های آجدار تولید می کنند. شرکت ذوب آهن اصفهان و شرکت قائم که هر دو در صنعت تولید مقاطع آهنی پیشگام هستند.

کارخانه ذوب آهن

کارخانه ذوب آهن با نام رسمی شرکت ذوب آهن اصفهان در سال 1351 تاسیس شد. این شرکت به عنوان یک شرکت دولتی با هدف اولیه یک ملیون و نهصد هزار تن فولاد در سال تاسیس شد که هم اکنون ظرفیت تولید این شرکت به سه ملیون و هفتصد هزار تن در سال رسیده است. این کارخانه همچنان به تطبیق و گسترش خود ادامه می دهد، همچنان یک بازیگر مهم در صنعت فولاد می باشد و خود را در صحنه های بین المللی با قدرت ظاهر می شود.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد کلیک نمایید.

کارخانه میلگرد قائم

کارخانه قائم با نام کامل قائم پروفیل رازی در سال 1387 برای تولید انواع محصولات فولادی از جمله میلگرد در دوفاز واقع در شهرک رازی شهرضا در اصفهان تاسیس شد شرکت میلگرد قائم دارای خط تولید نورد سرد و خط تولید لوله و پروفیل می باشد. در فاز دوم این کارخانه خط تولید محصولات نوردی مانند شمش قرار دارد.

میلگرد آجدار قائم

انواع میلگرد اصفهان

میلگرد ها جزء لاینفک صنعت ساختمان هستند. پروفیل ساختمانی میلگرد آجدار که گاها به عنوان میلگرد آرماتور تغییر شکل یافته نیز شناخته می شود، جزء مهمی است که در مهندسی سازه و ساخت و ساز، تقویت سازه های بتنی مانند ساختمان ها، پل ها و بزرگراه ها استفاده می شود.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد آجدار کلیک نمایید.

میلگرد 14 اصفهان

از میلگرد 14 با تغییر شکل های مشخص به عنوان لنگر در سازه های بتنی استفاده می شود. به دلیل قطر نسبتاً کوچکتر آن، معمولاً در کاربردهای سبک مانند ساخت و سازهای مسکونی، پی در مقیاس کوچک و روسازی استفاده می شود.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد 14امروز کلیک نمایید.

میلگرد 16 اصفهان

میلگرد آجدار 16 اصفهان، اغلب برای پروژه های متوسط از جمله سازه های سبک، دال ها و پایه ها انتخاب می شود. میلگرد 16 برای مقاومت در برابر نیروهای کششی و تیرهای تقویت کننده مناسب است.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد 16 امروز کلیک نمایید.

میلگرد 18 اصفهان

میلگرد آجدار 18 اصفهان، در مواردی استفاده می شود که بارهای بیشتر و استحکام کششی افزایش یافته مورد نیاز است. اغلب در ساخت پل، پایه های بزرگتر و دیوارها استفاده می شود.

میلگرد 20 اصفهان

میلگرد 20 اصفهان استحکام و ظرفیت تحمل بار بیشتری را ارائه می دهد. کاربردهای رایج آن شامل ساخت و سازهای صنعتی و تجاری سنگین، مانند ستون های بتنی مسلح، پایه ها، دیوارهای حائل و پی های عمیق است.

میلگرد آجدار اصفهان

میلگرد 22 اصفهان

میلگرد 22 اصفهان توانایی تحمل بارها و تنش های سنگین را دارد و معمولاً در پروژه ‌های ساخت ‌و ساز تخصصی مانند سازه‌ های دریایی، ساختمان‌های بلند، دال‌های با بارهای سنگین و پل‌هایی که در معرض ترافیک قابل توجهی هستند، استفاده می‌شود.

میلگرد 25 اصفهان

میلگرد 25 اصفهان یکی از میلگرد های آجدذار بزرگ دسترس است. این به طور خاص برای کاربردهای حیاتی که نیاز به استحکام بالایی دارند، مانند نیروگاه های هسته ای، زیرساخت های اصلی مانند سدها و تونل ها و عناصر پایه در مقیاس بزرگ طراحی شده است.

جهت اطلاع از قیمت پروفیل اصفهان کلیک نمایید.

میلگرد 28 اصفهان

میلگرد 28 اصفهان را برای پروژه هایی که نیاز به ظرفیت باربری استثنایی دارند مناسب می کند. این میلگرد در سازه های بزرگ، مجتمع های صنعتی عظیم، و شرایط محیطی شدید که ایمنی و قابلیت اطمینان در آنها اهمیت دارد، کاربرد دارد.

میلگرد آجدار ذوب آهن

میلگرد 30 اصفهان

میلگرد 30 اصفهان عمدتاً در کارهای عمده مهندسی عمران که بارها و نیروهای بسیار زیادی را تحمل می کنند، مانند تیرهای پل سنگین، پایه های ویژه و سازه های بتنی عظیم استفاده می شود.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد اصفهان کلیک نمایید.

میلگرد 32 اصفهان

میلگرد 32 اصفهان برای پروژه‌های بسیار تخصصی، استحکام فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌دهد. این میلگرد در درجه اول در ساخت و ساز منحصر به فرد شامل الزامات سخت، سازه های خارق العاده و طرح های مهندسی پیچیده استفاده می شود.
نتیجه
میلگرد آجدار در اندازه های مختلف موجود است که هر کدام برای طیف خاصی از کاربردها مناسب است. انتخاب اندازه مناسب برای اطمینان از یکپارچگی سازه و تحمل ایمن بارهای پیش بینی شده بسیار مهم است. با ویژگی‌های اندازه‌های میلگرد آجدار، مهندسان می‌توانند تصمیمات آگاهانه‌ای در مورد مشخصات مواد بگیرند، که در نتیجه سازه‌های بتنی بادوام و انعطاف‌پذیری که قادر به مقاومت در برابر آزمون زمان هستند، می‌شوند.

برای اطلاعات بیشتر درباره ی اندازه ها و قیمت های میلگرد آجدار و نیز مشاوره برای انتخاب سایز و جنس میلگرد، می توانید با کارشناسان حرفه ای ما در فولاد حامیران تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا