logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته تهران

نمایشگاه درب و پنجره

به گزارش روابط عمومی فولاد حامیران، چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی در و پنجره و صنایع وابسته از روز یکشنبه 5 تیر ماه تا چهارشنبه 8 تیر ماه، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران به مدت چهار روز برگزار شده و در این نمایشگاه نمایندگانی از شرکت‌های داخلی و خارجی حضور خواهند داشت.

این رویداد صنعتی میزبان صنعتگران، تولیدکنندگان در و پنجره، فعالان بازرگانی در عرصه صادرات و واردات، شرکت‌های خدماتی و دیگر فعالان عرصه صنعت ساختمان و صنایع مرتبط با این نمایشگاه، همچون صنعت فولاد خواهد بود.

حضور فولاد حامیران و تأمین پروفیل‌های گرید ST37

فولاد به عنوان ماده اولیه در تولید در و پنجره کاربرد دارد؛ از جمله محصولات فولادی که در ساخت در و پنجره مورد استفاده قرار می‌گیرد، پروفیل کلافی یک لبه است که از ورق سیاه با گرید ‌ST37 و از طریق نورد گرم تولید می‌شود.

مجموعه فولاد حامیران به عنوان بزرگترین و معتبرترین مرجع تخصصی توزیع انواع فولادهای آلیاژی، آهن آلات صنعتی و ساختمانی، استنلس استیل‌ها و سوپر آلیاژها، قابلیت تأمین پروفیل مورد استفاده در ساخت در و پنجره با گرید ST37 را دارد و آماده ارائه انواع محصولات و خدمات خود به متقاضیان عزیز فعالان در این عرصه است.

روابط عمومی فولاد حامیران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا