logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

همکاری سنگ آهن ایران با نخبگان

سنگ آهن

همکاری شرکت سنگ آهن ایران با شرکت های دانش بنیان

مدیرعامل شرکت سنگ‌ آهن مرکزی ایران : در حال حاضر 100 شرکت دانش ‌بنیان با شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در حال همکاری هستند و بیش از 50 طرح دانش‌ بنیان در این شرکت در حال بررسی است که با پیاده سازی این طرح­ها، این شرکت در ردیف‌های اصلی شرکت‌های دانش‌ بنیان قرار خواهد گرفت.

مجتبی حمیدیان در بازدید از نوزدهمین نمایشگاه بین ‌المللی ایران متافو امسال گفت: یکی از موضوع‌ های مهم مورد بحث در نمایشگاه‌های معدنی و فولادی، برگزاری نشست‌ های تخصصی دپارتمان‌های مختلف است تا برای مثال فعالان حوزه‌های بازرگانی، نوآوری، معدنی و فنی شرکت ‌ها گرد هم آیند و به تبادل نظر بپردازند.

او افزود: هم اکنون چندین تفاهم ‌نامه با پارک‌ های علم و فناوری توسط شرکت سنگ ‌آهن مرکزی ایران امضاء شده که این موضوع باعث ارتباط مستقیم و بدون واسطه این شرکت به فعالان حوزه دانش ‌بنیان در صنعت معدن و فولاد شده است.

مدیرعامل شرکت سنگ ‌آهن مرکزی ایران ادامه داد: همکاری با شرکت‌های دانش ‌بنیان در حوزه معدن و فولاد باید با سرعت بیشتری پیگیری شود و در شرایط کنونی جهان، شرکتی موفق است که تصمیم‌های درست را سریع‌تر گرفته و انجام دهد.

حمیدیان در ادامه گفت: شرکت سنگ‌آهن مرکزی ایران در به ‌کارگیری نخبگان و تعامل با شرکت‌های دانش ‌بنیان، حرکت پرشتابی را آغاز کرده و در حال تداوم آن می­باشد.

روابط عمومی فولاد حامیران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا