logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

اعطای نشان عالی مدیر سال به مدیرعامل فولاد حامیران

مدیر عامل شرکت فولاد حامیران

در هشتمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال۱۴۰۲، مدیریت محترم عامل شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران) تندیس و نشان عالی مدیر سال را دریافت نمودند.
به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد حامیران، هشتمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، در مورخ ۸ آذرماه ۱۴۰۲، با رویکرد تجلیل از مدیران ارزش آفرین و تاثیر گذار در صنعت و اقتصاد کشور با حضور جمعی از مقامات کشوری و لشکری از جمله علی آقا محمدی، رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما برگزار شد.
در این نشست سخنرانان مطالبی را در خصوص نقش مدیران در اقتصاد کشور، راهبری و مدیریت سازمان‌های اقتصادی، بررسی راهکارهای لازم در خصوص مهار تورم و رشد تولید، روش‌های نوین مدیریت در حوزه اقتصاد، بررسی فرصت‌ها و چالش‌های توسعه مدیریت در چشم‌انداز آینده اقتصاد جامعه ارائه کردند.
در این اجلاس بر‌اساس ارزیابی‌های صورت گرفته ضمن تقدیر از جناب آقای مهندس میری مدیر عامل شرکت فولاد حامیران بخاطر تلاشهای صادقانه ایشان در کمک به صنعت و تولید و ایجاد اشتغال و فعالیتهای دانش بنیان، نشان عالی مدیر برتر سال کشور به ایشان و مجموعه فولاد حامیران تقدیم گردید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا