logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

دورنمایی خوشایند از بازار محصولات فولادی

بازار فولاد

قیمت‌ها در بازار فولاد، باید در سه ماهه سوم سال میلادی به حرکت صعودی خود ادامه دهد. این مطلبی است که انجمن بین ‌المللی تولیدکنندگان و صادرکنندگان میلگرد بیان کرده و گفته است؛ به دلیل تقاضای زیاد و واردات محدود، قیمت محصولات فولادی در اروپا در سه ماهه دوم سال 2021، بالاترین سطح قیمت خود را تجربه می کند.

جهت اطلاع از قیمت روز لوله گالوانیزه کلیک نمایید.

پیش بینی بازار فولاد


به گزارش روابط عمومی فولاد حامیران، کارشناسان حوزه صنعت و معدن معتقدند که واردات پایین و کم، موجب افزایش قیمت این محصولات شده است و خریداران برای حفظ مشتریان بازار فولاد و تعهدات خود نسبت به آنان در صنایع مختلف، قیمت های جدید را قبول می کنند.
همچنین کارشناسان نسبت به بازار محصولات فولادی در ایالات متحده خوشبین هستند. آنها افق این بازار را مثبت ارزیابی می کنند و معتقدند که تقاضا در این ایالات در حال حاضر همچنان قوی است و کارخانه های داخلی تا چند ماه آینده (آگوست) محصولات تولیدی خود را پیش فروش کرده اند و خریداران حاضر هستند که قیمت های بالاتر را نیز قبول کنند.
منابع مطلع همچنین اظهار کرده اند؛ از جایی که چین، چندی پیش تخفیف صادرات فولاد را حذف کرد؛ تقاضای قراضه فولاد همچنان روند افزایشی به خود گرفته است. به این ترتیب گفته می شود که انبار محصولات فولادی به پایین ترین سطح خود رسیده در حالی که محصول نهایی باقیمانده، متقاضی خود را دارد.

جهت اطلاع از قیمت تیراهن کلیک نمایید.

از دیگر موارد مثبت در بازار که می توان به آن اشاره کرد این است که به نظر می رسد مواد اولیه با افزایش قیمت مواجه باشند. در ترکیه، قیمت واردات قراضه در سه ماهه اخیر با تقویت مواجه شده است.
آنگونه که کارشناسان معتقدند دورنمای بازار جهانی محصولات فولادی پایه در سه ماه اخیر سال مطلوب و پایدار است. فقط ممکن است در آسیا، نوسانات کوتاه مدت وجود داشته باشد. به گفته آنها به دلیل وجود آمار بالای پروژه های زیرساختی در ایالات متحده و اروپا، فولاد و محصولات فولادی باید متقاضیان بالای خود را حفظ کنند.
واحد روابط عمومی شرکت فولاد حامیران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا