logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

ناودانی 27 چیست؟

ناودانی 27 چیست؟

ناودانی 27 یکی از انواع ناودانی ها محسوب می شود که در واقع دارای سطح مقطع ۲۷ می باشد، که همانند دیگر گروه های ناودانی دارای جان و بال متفاوت می باشد.

ناودانی 27 چیست؟

ناودانی 27 میلی متری UD-27 از ورق فولادی با روکش روی با کیفیت بالا ساخته شده است. این امر در سیستم های دیوار خشک اهمیت ویژه ای دارد. گچ اسیدی است و بنابراین پروفیل های در تماس با آن باید به درستی محکم شوند.
ناودانی 27 st1-3ps / sp L = 12000mm – فلزی شکل که سطح مقطع آن حرف “P” است. مرکز محوری تقارن از دیوار مرکزی عبور می کند، به همین دلیل پروفیل با این شکل ظرفیت باربری بالایی دارد، در برابر تغییر شکل تحت تأثیر گشتاورهای دینامیکی و ایستا مقاومت می کند و امکان پیش بینی وضعیت تنش-کرنش عناصر سازه را فراهم می کند. یک سطح بالا انواع خاصی از کانال ها کاملاً قابل جوشکاری و ماشینکاری هستند.

ناودانی 27 چیست؟
ناودانی 27 چیست؟

کاربرد ناودانی ۲۷ چیست؟

اما بیشترین کاربرد انواع ناودانی ۲۷ نورد گرم و خم شده به طور گسترده در صنعت ساختمان می باشد، جایی که از آنها به عنوان یک عنصر باربر و ساختاری استفاده می شود:

  • هنگام ریختن فونداسیون.
  • در ساخت دیوارها
  • همپوشانی های مسطح و قوسی
  • در ساخت تیرهای پل
  • سایت های صنعتی
  • پل ها و روگذرها
  • ایجاد طرح هایی برای مکانیسم های بلند کردن بار و سپرهای جاده 

شرکت فولاد حامیران ارائه دهنده انواع خدمات برش از جمله خدمات برش لیزر فلزات و خدمات برش لیزر آهن و خدمات برش ورق با لیزر میباشد.

shv2

درمورد ناودانی ۲۷ بیشتر بدانید

 

ناودانی یک فولاد ابزار کربنی برای ساخت و ساز و ماشین آلات است. فولاد مقطعی با مقطع پیچیده است و شکل مقطع آن شیاردار است. ناودانی27 عمدتاً در ساختار ساختمان، مهندسی دیوار پرده، تجهیزات مکانیکی و ساخت وسایل نقلیه استفاده می شود. در استفاده، لازم است که جوشکاری خوب، عملکرد پرچ و خواص مکانیکی جامع داشته باشد.

مواد اولیه برای ناودانی فولاد کربنی یا ناودانی فولاد کم آلیاژ با محتوای کربن حداکثر 0.25٪ است. ناودانی تمام شده پس از شکل دهی گرم، نرمال شدن یا نورد گرم تحویل داده می شود. مشخصات آن بر حسب میلی متر ارتفاع کمر (h) * عرض ساق (b) * ضخامت کمر (d) مانند 100*48*5.3 بیان شده است که به این معنی است که ارتفاع کمتر 100 میلی متر است.

 

در فولادحامیران شما می توانید ناودانی ۲۷ را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید. دامنه وسیع و امکان تحویل دسته های آرمیچر با طول اندازه گیری شده و اندازه گیری نشده به ما این امکان را می دهد تا هر گونه سفارش را به سرعت و با کیفیت برای شما انجام دهیم و به شما کمک می کند تا هر گونه پروژه ساختمانی خود را به موقع انجام دهید. برای دیدن قیمت ناودانی 27 ، قیمت ناودانی 4 ، قیمت ناودانی استنلس استیل و حتی خرید ناودانی سنگین وارد صفحات قیمت ناودانی شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا