logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

معرفی کارخانه آونگان نوید مرکزی

آونگان نوید مرکزی

کارخانه آونگان نوید مرکزی یکی از کارخانه های مطرح در زمینه ساخت انواع زوایای و دکل های انتقال انرژی می باشد. از سال 1352 فعالیت خود را در محدوده شهر اراک و در شعاع سه کیلومتری شهر اراک آغاز کرد.

کارخانه آونگان نوید مرکزی

کارخانه آونگان نوید مرکزی در سال 1390 با ورشکستگی مواجه شد، اما خوشبختانه در سال های اخیر دوباره وارد چرخه تولید شده و در کنار آن در حال فعالیت است. در حال حاضر کارخانه آونگان نوید مرکزی تولید انبوه خود را از سر گرفته و محصولات خود را مجدداً به بازار عرضه کرده است. با گذشت چندین ماه از واگذاری کارخانه آونگان نوید مرکزی، نه تنها کارمندان سابق استخدام شده اند، بلکه بالغ بر 200 فرصت شغلی پایدار در اراک ایجاد شده است.

جهت اطلاع از قیمت نبشی ۵ کلیک نمایید.

 

کارخانه آونگان نوید مرکزی به عنوان یکی از بهترین کارخانه های تولید فولاد و گالوانیزه و تجهیزات در صنایع برق، نفت و گاز شناخته می شود. این کارخانه با تولید محصولات متنوع و تامین نیاز صنایع مختلف به تولید کننده برتر در بین کارخانه های مشابه تبدیل شده است. کارخانه آونگان نوید مرکزی نقش بسزایی در تولید و عرضه محصولات به بازار دارد. کارخانه آونگان نوید مرکزی در تولید و عرضه انواع زوایای و دکل های انتقال انرژی نیز در اراک شهرت دارد. یکی از با سابقه ترین کارخانه ها در تولید محصولات باکیفیت داخلی می باشد. این واحد تولیدی سال ها پس از افتتاح و پیشرفت در سال 1383 به بخش خصوصی واگذار شد و در پی چالش های مختلف اقتصادی به مدت هشت سال تعطیل باقی ماند. با این حال، از سال 1397 با بالاترین سطوح انرژی، کارایی و کیفیت بی نظیر در تولیدات خود فعالیت خود را از سر گرفت. کارخانه آونگان نوید مرکزی هم اکنون یکی از بهترین واحدهای تولیدی محسوب می شود که نیاز بسیاری از صنایع به ویژه در زمینه تجهیزات انتقال نیرو را برطرف می کند.

 

کارخانه آونگان نوید

 

محصولات کارخانه آونگان نوید مرکزی

نبشی های تولید شده در این کارخانه آونگان نوید مرکزی به دو دسته بال مساوی و بال نابرابر تقسیم می شوند. کارخانه آونگان نوید مرکزی نبشی های باکیفیت در اندازه های 50 تا 150 میلی متر تولید می کند که سپس به بازار عرضه می شود. این محصول را می توان یکی از مهم ترین محصولات این کارخانه دانست که در کمتر از یک ماه پس از بازگشایی به سرعت به تولید انبوه می رسد.

تولید کارخانه آونگان نوید مرکزی شامل چندین بخش است. مقاطع فلزی مانند پروفیل های نبشی، تیرهای آهنی و سایر محصولات فلزی از طریق فرآیند نورد گرم در سالن نورد تولید می شوند. محصولات مونتاژ شده نیز در رده تولید ثانویه این شرکت قرار می گیرند. همچنین فعالیت اولیه این شرکت در زمینه تولید دکل های برق می باشد. کارخانه آونگان نوید مرکزی در کمتر از یک ماه به سرعت تولید خود را از سر گرفت و تیرآهن، نبشی، کانال و آلیاژهای ویژه تولید کرد. در حال حاضر کارخانه آونگان نوید مرکزی در کنار مطرح ترین تولیدکنندگان مقاطع فولادی فعالیت می کند.

جهت اطلاع از قیمت نبشی ۸ سنگین کلیک نمایید.

 

کارخانه آونگان نوید مرکزی در حال حاضر تنها مقطع فولادی تولیدی آونگان نوید مرکزی نبشی است که در سایزهای 8080 تا 120120 تولید و به بازار عرضه می شود. ضخامت این محصول از 6 تا 12 میلی متر متغیر است.

یکی از محصولات اصلی این شرکت نبشی است که در ابعاد و انواع مختلف تولید می شود. به طور کلی نبشی ها سازه های فلزی هستند که در ساخت و ساز و مهندسی عمران استفاده می شوند. نبشی در دو نوع نورد گرم و فابریک در بازار موجود است.

تفاوت اساسی این نوع نبشی ها در ابعاد و اندازه بالهای آنهاست. نبشی فشرده در ابتدا به صورت ورق های 6 متری خم شده از مرکز برای ایجاد یک شکل مقطعی در می آیند. با این حال، نبشی ساخته شده مستقیماً به عنوان زوایای خط تولید می آیند.

 

نبشی اراک

 

خدمات کارخانه آونگان نوید مرکزی

تولید و طراحی انواع برج‌هاس انتقال نیرو

ساخت و تعمیر انواع ماشین آلات صنعتی

ساخت و تولید لوله‌های دوجداره

تولید محصولات پلی‌اتیلن

جهت اطلاع از قیمت نبشی کلیک نمایید.

 

کارگاه گالوانیزه

نورد انواع مقاطع فولادی

کارگاه استراکچر

تولید ماشین آلات صنایع نفت و گاز

تولید انواع قطعات و سازه‌های فلزی

برای اطلاعات بیشتر درباره ناودانی ها می توانید به مقاله همه چیز درباره ناودانی مراجعه نمایید.

نبشی آونگان

 

کاربرد محصولات کارخانه آونگان نوید مرکزی

ساخت سازه‌های آسانسور: نبشی‌ها برای ساختارهای آسانسور و قسمت‌های آن به عنوان اجزای اصلی استفاده از قرار می‌گیرند.

ساخت فوندانسیون: در ساخت فوندانسیون‌ها، نبشی‌ها به عنوان قطعات اتصالی و استوانه‌های پشتیبانی استفاده از می‌گیرند.

اتصالات پل‌ها: در ساخت پل‌ها، نبشی‌ها به عنوان اجزای مهم در اتصالات، ستون‌ها و بخش‌های سازه‌های استفاده می‌شوند.

ستون‌ها: در ساختارهای مختلف از جمله ساختمان‌ها، نبشی‌ها به عنوان اجزای ستون‌های پشتیبانی می‌شوند.

جهت اطلاع از قیمت نبشی گالوانیزه کلیک نمایید.

 

ساخت خرپا: در ساخت قسمت‌های خرپا و سازه‌هایی با شکل‌های خاص و پیچیده، نبشی‌ها به عنوان قطعات سازه‌های اساسی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این کاربردها تنها چند نمونه از مصارف محصولات این مجتمع صنعتی هستند. نبشی‌ها به عنوان اجزای بنیادی و حیاتی در صنایع ساختمانی و سازه‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند و از کاربردها و ساختارهای مختلف پوشش می‌دهند.

 

استاندارد کارخانه آونگان نوید مرکزی

فناوری‌های به کار گرفته شده در این زمینه نیز از جمله جدیدترین، مرغوب‌ترین و استانداردترین‌ها می‌باشد. (DIN -EN10025 , DIN -EN9410056-2-94) سطحی است که برای تولیدکارخانه آونگان نوید مرکزی در نظر گرفته شده است. که از نظر کیفیت در سطح قابل قبولی قرار می‌گیرد. در حالی که در طرح توسعه خط‌ نورد باتوجه‌به قدرت این کارخانه تولید ناودانی‌ها، تیرآهن‌ها در سایت‌های 60 تا 120 نیز تولید می‌شود و در نهایت روانه بازار می‌شود.

 

آدرس : استان مرکزی، اراک، بلوار آیت الله اراکی، مجتمع صنعتی آونگان نوید مرکزی

تلفن :  086-33134040

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا