logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

معرفی کارخانه نورد گرم سمنان

کارخانه نورد گرم سمنان

کارخانه نورد گرم سمنان تولید کننده خطوط نورد گرم تولید میلگرد ساده و میلگرد آجدار می باشد. آنها ماشین آلات نورد گرم تخصصی را که برای تولید میلگرد ساده و آجدار در تاسیسات خود اختصاص داده شده است، طراحی و می سازند.

معرفی کارخانه نورد گرم سمنان

کارخانه نورد گرم سمنان در سال 1383 در استان سمنان آغاز به کار کرد. این تاسیسات با تجهیز به تکنولوژی روز توانسته است بخشی از نیاز محصولات فولادی کشور را تامین کند. کارخانه نورد گرم سمنان با بهره گیری از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات سالانه 230000 تن انواع میلگرد با کیفیت در سایزهای 8 تا 32 با مشخصات A2، A3 و A4 با استفاده از بیلت 150*150 تولید می کند

جهت اطلاع از قیمت میلگرد نیشابور کلیک نمایید.

این کارخانه با بهره گیری از نیروی کار ماهر و بهره گیری از دانش و فناوری جهانی، نیازهای داخلی را برآورده می کند و همچنین به عنوان یک صادرکننده عمل می کند. این مجموعه با استفاده از بیلت های فولادی باکیفیت و به کارگیری تجهیزات پیشرفته تولید و آزمایش و نظارت مستمر محصولات، عرضه محصولات باکیفیت به بازار را تضمین می کند. استحکام و دوام بالا در کنار شکل پذیری و مقاومت مناسب در برابر خستگی و بارهای مختلف، کیفیت مطلوب میلگردها را تضمین می کند. این ویژگی ها باعث می شود محصولات برای استفاده در پروژه های عمرانی و ساختمانی مناسب باشند.

محصولات کارخانه نورد گرم سمنان

محصولات

میلگرد فولادی ساده و آجدار

این کارخانه انواع سایز های میلگرد از جمله میلگرد 10، میلگرد 12، میلگرد 14، میلگرد 16، میلگرد 18 و… را تو.لید می کند.

جهت اطلاع از قیمت انواع میلگرد ساده کلیک نمایید.

مشخصات محصول

میلگرد فولادی ساده و آجدار سایز 8 تا 25

میلگرد نورد گرم سمنان

میلگرد ساده نورد گرم

میلگرد ساده در سایزهای 8 تا 25 در کارخانه نورد گرم سمنان تولید می شود. میلگرد ساده که به عنوان آرماتور نیز شناخته می شود، برای جبران کمبود مقاومت کششی بتن در ساخت و ساز استفاده می شود و اساساً به عنوان تکیه گاه بتن عمل می کند. از میلگردهای ساده در مصارف صنعتی و در ساخت و سازهای ناهموار نیز استفاده می شود. در این تاسیسات میلگردهای ساده بر اساس استاندارد ملی ISIRI 3132 تولید می شود که علامت اختصاری این نوع میلگرد S240 می باشد. ترکیب شیمیایی شامل 0.24٪ کربن، 0.60٪ سیلیکون، 0.85٪ منگنز، 0.055٪ فسفر و گوگرد است.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد شاهین بناب کلیک نمایید.

میلگرد سمنان

میلگردهای این کارخانه با کیفیت A3 در سایزهای 8 تا 25 به صورت شاخه ای تولید می شوند. میلگردهای تولید شده در کارخانه نورد گرم سمنان در دو نوع آجدار و جناغی می باشد :

میلگرد آجدار دارای هفت یا هشت برآمدگی است. این تولیدی با گرید A3 مطابق با استانداردهای روسیه بوده و دارای استحکام تسلیم 4000 و مقاومت کششی 6000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد.

جهت اطلاع از قیمت انواع میلگرد آجدار کلیک نمایید.

میلگرد جناغی که به میلگرد نازک معروف است برای عملیات عمرانی و ساختمانی مناسب است. همچنین برای مقاصد مختلف آهنگری یا تغییر شکل با زوایای تیز استفاده می شود. در درجه اول، میلگرد آجدار A3 در ساخت و ساز، به ویژه برای تقویت طولی در فونداسیون ها استفاده می شود. نماد متمایز میلگرد جناغی آجدار کارخانه نورد گرم سمنان AJ 400 می باشد که بر اساس استانداردهای ASTM A615 G650 و JIS SD40 تولید شده است. ترکیب شیمیایی از 0.39٪ کربن، 0.65٪ سیلیکون، 1.70٪ منگنز، و 0.050٪ فسفر و گوگرد تشکیل شده است.

محصولات نورد گرم سمنان

استانداردهای کارخانه نورد گرم سمنان

میلگرد تولید شده در کارخانه نورد گرم سمنان با استانداردهای ASTM A615 G650 و JIS SD40 مطابقت دارد. این استانداردها کیفیت و مشخصات میلگرد، رعایت معیارهای مورد نیاز صنعت و اطمینان از خواص و عملکرد آن را تضمین می کند.

جهت اطلاع از قیمت قوطی 40*60 کلیک نمایید.

آدرس کارخانه : کیلومتر 7 جاده سمنان به دامغان، بعد از پلیس راه انتهای شهرک صنعتی سمنان، خیابان ایثار
شماره تماس : 023 3365 2868
ایمیل : info@semnanhotrolling.com

برای اطالاع از دیگر کاخانه ها می توانید به مقالات کارخانه نیک صدرای توس، کارخانه فولاد مهر سهند تبریز، کارخانه جهان فولاد پارس، کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان، کارخانه کیان فولاد ابهر، کارخانه فولاد ظفر بناب، کارخانه فولاد کویر کاشان، کارخانه فولاد سیرجان حدید، کارخانه فولاد آناهیتا گیلان، کارخانه فولاد آریا ذوب، کارخانه فولاد شاهین بناب، کارخانه فولاد کوهپایه اصفهان، کارخانه فولاد البرز ایرانیان، کارخانه متین فولاد سپاهان، کارخانه درپاد تبریز، کارخانه فولاد نورد متین یزد، کارخانه فولاد ظهوریان مشهد، کارخانه فولاد بافق یزد

 کارخانه فولاد امیرکبیر خزر، کارخانه ذوب و نورد ملایر، کارخانه فولاد صنعت شاهرود، کارخانه فولاد قائم رازی، کارخانه فولاد نطنز، کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش، کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه، کارخانه پردیس آذربایجان، کارخانه حسن رود گیلان، کارخانه فولاد هیربد زرندیه، کارخانه فولاد روهینا جنوب، کارخانه فولاد ارگ تبریز، کارخانه فولاد یاوران زنجان، کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان، کارخانه فولاد سرمد ابرکوه ، کارخانه ذوب آهن اصفهان، کارخانه فولاد سپهر ایرانیان، کارخانه آریان فولاد، کارخانه فولاد خراسان ( نیشابور )، 

کارخانه فولاد راد همدان، کارخانه فولاد آذربایجان (مجتمع فولاد میانه)، کارخانه صبا فولاد زاگرس، کارخانه آذر فولاد امین،کارخانه جهان فولاد سیرجان  می توانید به دانشنامه تخصصی فولاد و آهن آلات فولاد حامیران مراجعه فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا