logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

معرفی کارخانه فولاد ارگ تبریز

کارخانه فولاد ارگ تبریز

کارخانه فولاد ارگ در سال 1386 در استان تبریز با هدف تولید انواع میلگردهای فولادی آجدار تاسیس شد. نزدیک به دو سال به ساخت ساختمان و فرآیندهای مرتبط با آن اختصاص یافت. در نهایت خط تولید میلگردهای فولادی، ذوب و ریخته گری به طور رسمی به بهره برداری رسید.

آشنایی با کارخانه فولاد ارگ تبریز

در ماه های ابتدایی سال 1389 با هدف ایجاد فرصت های شغلی و بهبود سیستم تولید همگام با تولید فولاد، تلاش شد خط تولید شمش فولادی در ابعاد 125*125 طراحی شود. متعاقباً در سال 1389 پس از راه اندازی خط تولید شمش فولاد، ماشین آلات کارخانه نورد از ترکیه خریداری شد. نصب و راه اندازی خط نورد در سال 1390 به پایان رسید. در نهایت از سال 1391 تولید آزمایشی میلگردهای فولادی آغاز و با موفقیت به بهره برداری رسید.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد کلیک نمایید.

 

میلگرد ارگ تبریز در استاندارد A3 تولید می شود. شایان ذکر است کلیه محصولات تولیدی و عرضه شده توسط کارخانه فولاد ارگ تبریز دارای استانداردهای ملی و دارای کیفیت بالا می باشد. هر واحد تولیدی برنامه ها و اهداف خاصی برای آینده خود دارد. کارخانه فولاد ارگ تبریز با هدف توسعه ظرفیت تولید و در این راستا ارتقای کیفیت محصولات خود به بالاترین استانداردهای ممکن می باشد.

 

خط تولید ارگ تبریز

 

انواع میلگرد آجدار ارگ تبریز

میلگرد آجدار با آج مارپیچ یا یکنواخت : این نوع میلگرد از نوع A2 بوده و  میزان کربن کمتر در آن از قابلیت خم پذیری بهتری برخودار است.

میلگرد آجدار با آج دوکی شکل: این نوع میلگرد در گرید A3 می باشد و کربن آن  بیشتر از میلگرد A2 است و در ساختمان سازی کاربرد دارد.

میلگرد آجدار با آج مرکب: این نوع میلگرد A4 بود و دارای سختی زیادی است و در صنعت کاربرد دارد.

میلگرد ارگ تبریز: این کارخانه خط نورد میلگرد را با استاندارد DIN تاسیس کرد.

این کارخانه انواع سایز های میلگرد از جمله میلگرد 8،  میلگرد 10، میلگرد 12، میلگرد 14، میلگرد 16، میلگرد 18 ، میلگرد 20،  میلگرد 22  و… را تولید می کند.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد آجدار کلیک نمایید.

 

ویژگی میلگرد ارگ تبریز

میلگردهای آجدار در کل دارای فواید بیشتری نسبت به میلگردهای ساده هستند. این میلگردها با سه استاندارد A2، A3 و A4 تولید می‌شوند و ابعاد آن‌ها در محدوده 8 تا 32 میلی‌متر در کارخانه فولاد ارگ تبریز ساخته می‌شوند. این محصولات بسیار مناسب برای استفاده در صنعت ساختمان و صنایع مختلف هستند.

میلگرد آجدار با آج مارپیچ: این نوع میلگرد در گرید A2 تولید می‌شود. درصد کربن کمی دارد که باعث افزایش خمش و انعطاف‌پذیری آن می‌شود.

میلگرد با آج مرکب: این یکی دیگر از انواع میلگردهای آجدار است که در گرید A4 تولید می‌شود. این نوع میلگرد یکی از پرکاربردترین محصولات آجدار است که در صنعت و ساختمان‌سازی به کار می‌رود و توسط کارخانه فولاد ارگ تبریز تولید و به بازار آهن عرضه می‌شود.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد آلیاژی کلیک نمایید.

 

میلگرد آجدار با آج دوکی شکل: این میلگردها با استاندارد A3 تولید می‌شوند. دارای درصد کربن کمتری نسبت به میلگردهای A2 هستند و از این میلگردها بیشتر در صنعت ساختمانی استفاده می‌شود.

میلگردهای آجدار 16 و 18 ارگ تبریز: این میلگردها دارای مقاومت تسلیم و کششی مشخصی هستند که به ترتیب 4000 و 6000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است. تنش جاری و تنش گسیختگی آن‌ها مشخص شده است.

شمش فولادی ارگ تبریز: این شمش‌های فولادی با ابعاد 125×125 تولید می‌شوند و به عنوان ماده اولیه برای تولید میلگردها در این کارخانه استفاده می‌شوند. کیفیت بالای شمش‌های فولادی موجب می‌شود که میلگردهای تولید شده نیز از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت میلگرد سایر برند ها از جمله میلگرد شاهین بناب ، میلگرد ابرکوه ، میلگرد ابهر ، میلگرد فایکو ، میلگرد ذوب آهن اصفهان ، میلگرد ظفربناب ، میلگرد شاهرود ، میلگرد ساده متین ، میلگرد میانه ، میلگرد زاگرس ، میلگرد آناهیتا گیلان ، میلگرد راد همدان ، میلگرد نیشابور ، میلگرد پرشین فولاد و میلگرد بافق یزد ، میلگرد هیربد زرندیه ، میلگرد اهواز ، میلگرد عتیق آذر سهند میلگرد آذر فولاد امین ، میلگرد پردیس آذربایجان و میلگرد آریان فولاد ، می توانید به قیمت انواع میلگرد مراجعه فرمایید.

میلگرد ارگ تبریز

 

میلگرد ارگ تبریز A3

میلگردهای فولادی ارگ A3 تبریز میلگردهای آجدار مارپیچی شکل هستند که از نظر سختی در دسته نیمه سخت قرار می گیرند. دنده های مارپیچ روی این میله ها نسبت به محور طولی (ظاهر رزوه ای) شکل مارپیچ دارند.

از نظر استحکام، میلگردهای فولادی A3 تبریز در مقایسه با گریدهای A2 و A1 مقاومت بالاتری از خود نشان می دهند. استحکام تسلیم و استحکام کششی این میله ها به ترتیب 4000 و 6000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد.

میلگردهای فولادی A3 تبریز دارای کشیدگی نسبی 14 درصد می باشند که آنها را میلگرد خشک شناخته می شود.

میلگردهای ارگ تبریز به صورت آجدار جناقی شامل ترکیبات زیر است:

  • 045 درصد کربن
  • 1 درصد منگنز
  • 6 درصد سیلیسیم

جهت اطلاع از قیمت میلگرد st52 کلیک نمایید.

 

علامت اختصاری فولاد ارگ تبریز

علامت اختصاری کارخانه فولاد ارگ تبریز، حروف اختصاری FAT است که برای اطمینان از اصل بودن، روی هم میلگردهای تولید شده توسط این شرکت حک می‌شود. قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولات، دو مزیت اصلی میلگردهای ارگ تبریز محسوب می‌شوند که سبب استقبال مشتریان از این میلگردها نیز شده‌اند.

 

 

آدرس کارخانه: تبریز، جاده صوفیان، شهرک سرمایه‌گذاری خارجی، خیابان آسیای ۲، اوپک غربی

شماره تماس: ۳۲۴۶۶۱۷۲-۰۴۱

برای اطالاع از دیگر کاخانه ها می توانید به مقالات کارخانه نیک صدرای توس، کارخانه فولاد مهر سهند تبریز، کارخانه جهان فولاد پارس، کارخانه ذوب آهن و نورد کرمان، کارخانه کیان فولاد ابهر، کارخانه فولاد ظفر بناب، کارخانه فولاد کویر کاشان، کارخانه فولاد سیرجان حدید، کارخانه فولاد آناهیتا گیلان، کارخانه فولاد آریا ذوب، کارخانه فولاد شاهین بناب، کارخانه فولاد کوهپایه اصفهان، کارخانه فولاد البرز ایرانیان، کارخانه متین فولاد سپاهان، کارخانه درپاد تبریز، کارخانه فولاد نورد متین یزد، کارخانه فولاد ظهوریان مشهد، کارخانه فولاد بافق یزد

 کارخانه فولاد امیرکبیر خزر، کارخانه ذوب و نورد ملایر، کارخانه فولاد صنعت شاهرود، کارخانه فولاد قائم رازی، کارخانه فولاد نطنز، کارخانه فولاد کاوه تیکمه داش، کارخانه پردیس آذربایجان، کارخانه حسن رود گیلان، کارخانه جهان فولاد غرب کرمانشاه، کارخانه فولاد هیربد زرندیه، معرفی کارخانه فولاد روهینا جنوب، کارخانه فولاد یاوران زنجان، کارخانه فولاد خرمدشت تاکستان، کارخانه فولاد سرمد ابرکوه ، کارخانه ذوب آهن اصفهان، کارخانه فولاد سپهر ایرانیان، کارخانه آریان فولاد، کارخانه فولاد خراسان ( نیشابور )، 

کارخانه فولاد راد همدان، کارخانه فولاد آذربایجان (مجتمع فولاد میانه)، کارخانه صبا فولاد زاگرس، کارخانه آذر فولاد امین، کارخانه نورد گرم سمنان وکارخانه جهان فولاد سیرجان  می توانید به دانشنامه تخصصی فولاد و آهن آلات فولاد حامیران مراجعه فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا