logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

معرفی کارخانه فولاد ارگ تبریز

کارخانه فولاد ارگ تبریز

کارخانه فولاد ارگ در سال 1386 در استان تبریز با هدف تولید انواع میلگردهای فولادی آجدار تاسیس شد. نزدیک به دو سال به ساخت ساختمان و فرآیندهای مرتبط با آن اختصاص یافت. در نهایت خط تولید میلگردهای فولادی، ذوب و ریخته گری به طور رسمی به بهره برداری رسید.

آشنایی با کارخانه فولاد ارگ تبریز

در ماه های ابتدایی سال 1389 با هدف ایجاد فرصت های شغلی و بهبود سیستم تولید همگام با تولید فولاد، تلاش شد خط تولید شمش فولادی در ابعاد 125*125 طراحی شود. متعاقباً در سال 1389 پس از راه اندازی خط تولید شمش فولاد، ماشین آلات کارخانه نورد از ترکیه خریداری شد. نصب و راه اندازی خط نورد در سال 1390 به پایان رسید. در نهایت از سال 1391 تولید آزمایشی میلگردهای فولادی آغاز و با موفقیت به بهره برداری رسید.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد کلیک نمایید.

 

میلگرد ارگ تبریز در استاندارد A3 تولید می شود. شایان ذکر است کلیه محصولات تولیدی و عرضه شده توسط کارخانه فولاد ارگ تبریز دارای استانداردهای ملی و دارای کیفیت بالا می باشد. هر واحد تولیدی برنامه ها و اهداف خاصی برای آینده خود دارد. کارخانه فولاد ارگ تبریز با هدف توسعه ظرفیت تولید و در این راستا ارتقای کیفیت محصولات خود به بالاترین استانداردهای ممکن می باشد.

 

خط تولید ارگ تبریز

 

انواع میلگرد آجدار ارگ تبریز

میلگرد آجدار با آج مارپیچ یا یکنواخت : این نوع میلگرد از نوع A2 بوده و  میزان کربن کمتر در آن از قابلیت خم پذیری بهتری برخودار است.

میلگرد آجدار با آج دوکی شکل: این نوع میلگرد در گرید A3 می باشد و کربن آن  بیشتر از میلگرد A2 است و در ساختمان سازی کاربرد دارد.

میلگرد آجدار با آج مرکب: این نوع میلگرد A4 بود و دارای سختی زیادی است و در صنعت کاربرد دارد.

میلگرد ارگ تبریز: این کارخانه خط نورد میلگرد را با استاندارد DIN تاسیس کرد.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد آجدار کلیک نمایید.

 

ویژگی میلگرد ارگ تبریز

میلگردهای آجدار در کل دارای فواید بیشتری نسبت به میلگردهای ساده هستند. این میلگردها با سه استاندارد A2، A3 و A4 تولید می‌شوند و ابعاد آن‌ها در محدوده 8 تا 32 میلی‌متر در کارخانه فولاد ارگ تبریز ساخته می‌شوند. این محصولات بسیار مناسب برای استفاده در صنعت ساختمان و صنایع مختلف هستند.

میلگرد آجدار با آج مارپیچ: این نوع میلگرد در گرید A2 تولید می‌شود. درصد کربن کمی دارد که باعث افزایش خمش و انعطاف‌پذیری آن می‌شود.

میلگرد با آج مرکب: این یکی دیگر از انواع میلگردهای آجدار است که در گرید A4 تولید می‌شود. این نوع میلگرد یکی از پرکاربردترین محصولات آجدار است که در صنعت و ساختمان‌سازی به کار می‌رود و توسط کارخانه فولاد ارگ تبریز تولید و به بازار آهن عرضه می‌شود.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد آلیاژی کلیک نمایید.

 

میلگرد آجدار با آج دوکی شکل: این میلگردها با استاندارد A3 تولید می‌شوند. دارای درصد کربن کمتری نسبت به میلگردهای A2 هستند و از این میلگردها بیشتر در صنعت ساختمانی استفاده می‌شود.

میلگردهای آجدار 16 و 18 ارگ تبریز: این میلگردها دارای مقاومت تسلیم و کششی مشخصی هستند که به ترتیب 4000 و 6000 کیلوگرم بر سانتی‌متر مربع است. تنش جاری و تنش گسیختگی آن‌ها مشخص شده است.

شمش فولادی ارگ تبریز: این شمش‌های فولادی با ابعاد 125×125 تولید می‌شوند و به عنوان ماده اولیه برای تولید میلگردها در این کارخانه استفاده می‌شوند. کیفیت بالای شمش‌های فولادی موجب می‌شود که میلگردهای تولید شده نیز از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

 

میلگرد ارگ تبریز

 

میلگرد ارگ تبریز A3

میلگردهای فولادی ارگ A3 تبریز میلگردهای آجدار مارپیچی شکل هستند که از نظر سختی در دسته نیمه سخت قرار می گیرند. دنده های مارپیچ روی این میله ها نسبت به محور طولی (ظاهر رزوه ای) شکل مارپیچ دارند.

از نظر استحکام، میلگردهای فولادی A3 تبریز در مقایسه با گریدهای A2 و A1 مقاومت بالاتری از خود نشان می دهند. استحکام تسلیم و استحکام کششی این میله ها به ترتیب 4000 و 6000 کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد.

میلگردهای فولادی A3 تبریز دارای کشیدگی نسبی 14 درصد می باشند که آنها را میلگرد خشک شناخته می شود.

میلگردهای ارگ تبریز به صورت آجدار جناقی شامل ترکیبات زیر است:

  • 045 درصد کربن
  • 1 درصد منگنز
  • 6 درصد سیلیسیم

جهت اطلاع از قیمت میلگرد st52 کلیک نمایید.

 

علامت اختصاری فولاد ارگ تبریز

علامت اختصاری کارخانه فولاد ارگ تبریز، حروف اختصاری FAT است که برای اطمینان از اصل بودن، روی هم میلگردهای تولید شده توسط این شرکت حک می‌شود. قیمت مناسب و کیفیت بالای محصولات، دو مزیت اصلی میلگردهای ارگ تبریز محسوب می‌شوند که سبب استقبال مشتریان از این میلگردها نیز شده‌اند.

 

 

آدرس کارخانه: تبریز، جاده صوفیان، شهرک سرمایه‌گذاری خارجی، خیابان آسیای ۲، اوپک غربی

شماره تماس: ۳۲۴۶۶۱۷۲-۰۴۱

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا