logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

معرفی کارخانه فولاد کیان پرشیا

پروفیل کیان پرشیا

کارخانه فولاد کیان پرشیا از جمله کارخانه هایی است که از سال 1380 به تولید لوله های مارپیچ و پروفیل های سازه ای مشغول شد.

آشنایی با کارخانه فولاد کیان پرشیا

کارخانه فولاد کیان پرشیا ظرفیت تولید سالانه 120 هزار تن لوله اسپیرال از قطرهای 400 تا 3000 میلیمتر همچنین لوله های فولادی با درزهای مستقیم از قطر 200 تا 350 میلیمتر تولید می کند که کاربرد اولیه لوله های مارپیچ تولیدی کارخانه پروفیل کیان پرشیا در صنعت آب بوده و بخشی از محصولات آن به کشورهای همسایه صادر می شود.
این کارخانه در سال 1380 فعالیت خود را با تمرکز بر تولید انواع لوله های فولادی مارپیچ، لوله های درز مستقیم و مقاطع پروفیل فولادی برای استفاده در صنایع آب، فاضلاب، نفت، گاز و ساختمان آغاز کرد.
یک پروفیل فلزی استاندارد با سطح مقطع ثابت و طول قابل توجه مشخص می شود. به طور کلی، دو نوع شناخته شده وجود دارد: پروفیل های ساختاری و صنعتی. پروفیل های سازه ای کارخانه پروفیل کیان پرشیا به طور خاص برای درها و پنجره ها طراحی شده اند که از طریق نورد گرم، نورد سرد یا کامپوزیت تولید می شوند. از سوی دیگر، پروفیل‌های صنعتی که در صنایع مختلف از جمله نظامی استفاده می‌شوند، برای برآوردن نیازهای خاص آن صنایع طراحی شده‌اند که شامل فرآیند مهندسی کمی پیچیده‌تر در مقایسه با نوع قبلی است.
امروزه کارخانه فولاد کیان پرشیا به عنوان یکی از تولیدکنندگان پیشرو در این زمینه مطرح شده و محصولات باکیفیت را به مشتریان خود عرضه می کند. توجه به این نکته ضروری است که بخش قابل توجهی از پروفیل های دیده شده در بازار در دسته محصولات ساختمانی قرار می گیرند.

جهت اطلاع از پروفیل 30 * 60 کلیک نمایید.

 

محصولات کارخانه فولاد کیان پرشیا

کارخانه فولاد کیان پرشیا در زمینی به مساحت 11 هکتار در شهرک صنعتی شمس آباد استان تهران سالانه ظرفیت تولید 120 هزار تن انواع لوله های مارپیچ، 60 هزار تن انواع لوله های فولادی و 120 هزار تن انواع لوله و پروفیل فولادی را دارد.
طیف سایزهای محصولات تولیدی کارخانه فولاد کیان پرشیا شامل:
لوله های مارپیچ از قطر 400 تا 3000 میلی متر (16 اینچ تا 120 اینچ)
لوله های فولادی از قطر 200 تا 350 میلی متر (8 تا 14 اینچ)
لوله ها و پروفیل های فولادی از قطر 8.3 تا 3 اینچ
کارخانه فولاد کیان پرشیا در سال های اخیر نه تنها در تامین نیازهای بازار داخلی، بلکه در صادرات محصولات خود به کشورهای دیگر مانند ترکمنستان، تاجیکستان، عراق و سایر کشورهای منطقه موفق بوده است.

 

پروفیل کیان

 

پروفیل آهن کارخانه فولاد کیان پرشیا

پروفیل های آهنی و لوله های آهنی از جمله مقاطع متداول فولادی هستند که کاربردهای متنوعی در صنایع مختلف عمرانی دارند. صنعت ساخت و ساز، به طور خاص، به شدت به پروفیل های آهنی متکی است و عدم وجود آنها می تواند تأثیر قابل توجهی بر این بخش به عنوان یک کل داشته باشد.
یکی از محصولات محبوب کارخانه فولاد کیان پرشیا پروفیل آهن کیان پارسیا است که با کیفیت بالا و قیمت رقابتی عرضه می شود.

جهت اطلاع از قیمت پروفیل لوله کلیک نمایید.

 

پروفیل فولاد کارخانه فولاد کیان پرشیا

کارخانه فولاد کیان پرشیا به عنوان یکی از ارکان مستحکم در تولید فولاد کشور با بکارگیری نیروهای مجرب و رعایت استانداردهای کیفی موفق به تولید و عرضه پروفیل فولادی شده است. سهولت در محاسبات و طراحی قالب برای تولید پروفیل فولادی باز و بسته، این توانایی را به تولیدکنندگان می‌دهد تا بر اساس درخواست مشتری، با بهترین کیفیت محصولات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برآورده کنند.

 

لوله و پروفیل کارخانه فولاد کیان پرشیا

قیمت پروفیل کارخانه فولاد کیان پرشیا نیز مانند پروفیل های تولیدی سایر تولیدکنندگان، به طور قابل توجهی تحت تاثیر نوسانات بالای نرخ ارز در سال های اخیر قرار گرفته است. در نتیجه قیمت فعلی پروفیل کارخانه فولاد کیان پرشیا نیز بر همین اساس در نوسان است. عامل نرخ ارز بیشترین تأثیر را بر افزایش قیمت این محصول در بازار دارد و نوسانات آن به حدی غیرقابل پیش‌بینی است که ثبات آن غیرقابل پیش‌بینی به نظر می‌رسد.
از نظر مقایسه قیمت بین پروفیل های سبک و سنگین، قابل ذکر است که قیمت واحد پروفیل های سبک وزن بالاتر از پروفیل های سنگین وزن است. اما با توجه به وزن بیشتر پروفیل های سنگین وزن و افزایش هزینه های مرتبط با آن، بسیاری از خریداران تصور اشتباهی در این مورد دارند که نادرست است. ضروری است که پروفایل های سبک و سنگین را اشتباه نگیرید. وقتی در مورد پروفیل صحبت می کنیم، به پروفیل های آهنی اشاره می کنیم که در مقایسه با دو مدل دیگر اهداف متفاوتی را انجام می دهند.

 

پروفیل

 

فرآیند تولید لوله اسپیرال

آماده‌سازی مواد اولیه: استفاده از ورق‌های سیاه که بعد از کنترل کیفیت و ترمیم لبه‌ها، آماده می‌شوند.
پخ زدن و جوشکاری: ورق‌ها پخ می‌خورند تا جوشکاری انجام شود.
فرمینگ و جوشکاری: ورق از داخل یک فرمینگ سه‌غلطکی عبور کرده و داخل آن جوشکاری می‌شود.
جوش خارجی: بعد از جوش داخلی، لوله خارجی به صورت خودکار و زیر پودری انجام می شود.
تست جوش: برای اطمینان از کیفیت جوشکاری، تست التراسونیک اجرا می شود.
برش و شماره گذاری: لوله ها با استفاده از روش پلاسما برش داده و شماره گذاری می شوند.

جهت اطلاع از قیمت پروفیل کلیک نمایید.

 

استانداردهای کارخانه فولاد کیان پرشیا

لوله‌های تولید شده دارای استانداردهای AWWA C200 آمریکا از شرکت MOODY انگلستان، گواهینامه ISO 9001:2008 در سیستم مدیریت کیفیت و گواهی ISO/TS 29001:2010 در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی می‌باشند.
کارخانه فولاد کیان پرشیا ، انواع لوله‌های اسپیرال با قطر ۴۰۰ تا ۳۰۰۰ میلی‌متر و ضخامت ۶ تا ۴/۲۵ میلی‌متر را برای استفاده در صنایع آب و فاضلات تولید می‌کند. این محصولات از استانداردهای بین‌المللی قابل استفاده هستند و برای کاربردهای مختلف از جمله صنایع نفت و گاز و پتروشیمی مناسب می‌باشند.

 

آدرس کارخانه: تهران، اتوبان قم، بعد از فرودگاه امام خمینی (ره)، حسن آباد، شهرک صنعتی شمس آباد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا