logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

کانال کابل چیست

سینی-کابل

سیستم کانال کابل فضای بسته ای را برای مسیریابی کابل ها ارائه می دهد و از آنها در برابر آلودگی و ریزش پا محافظت می کند.

آشنایی با کانال کابل

در کارخانه های صنعتی مدرن، شرایط محیطی یک خطر بزرگ برای کابل های حساس برق، داده و کنترل است. خاک، ارتعاشات و تأثیرات صنعتی یک محیط سخت ایجاد می کند. به همین دلیل است که برای تاسیسات الکتریکی ماشین‌ها و کارخانه‌ها مهم‌تر است که بارهای مختلف را به طور قابل اعتماد تحمل کنند. سیستم کانال کابل فضای بسته ای را برای مسیریابی کابل ها ارائه می دهد و از آنها در برابر آلودگی و ریزش پا محافظت می کند. عناصر محافظ گرد و غبار ویژه روی اتصالات پوششی از نفوذ اجسام خارجی جلوگیری می کند.

جهت اطلاع از قیمت ناودانی کلیک نمایید.

 

کانال کابل با روکش برای بالاترین بارها طراحی شده اند که اغلب در مجاورت ماشین آلات و سیستم های تولید خودکار با سیستم های رباتیک اتفاق می افتد. کانال کابل با ارتفاع جانبی 100 میلی متر و 110 میلی متر در دسترس هستند. شش عرض مختلف بین 100 تا 600 میلی متر کانال کابل مناسب را برای هر منظوری در زمینه هایی مانند ماشینکاری، نصب و تولید ارائه می دهد.

 

سینی-گالوانیزه

 

استاندارد کانال کابل

به طور خاص، خطوط تولید خودکار و کاربردهای ساخت سیستم، تقاضای بسیار بالایی برای انرژی، توان و داده دارند. کانال کابل می‌تواند حفاظت موثری از انبوه کابل‌های تامین برای مقابله با این چالش‌ها ارائه دهد. در محیط های صنعتی، سینی کابل بدون لغزش، بهترین ایمنی و ظرفیت بارگذاری ممکن را مطابق با استاندارد EN 50085-2-2 و EN 61537 ارائه می دهند.

جهت اطلاع از قیمت ناودانی 14 کلیک نمایید.

 

مزایای سیستم کانال کابل

کانال کابل با محافظت در برابر لغزش و منطقه جابجایی آزمایش شده
محافظت از لغزش و پله درپوش ها برای کار ایمن روی کانال کابل بسیار مهم است. با چیدمان چکر جدید توسعه یافته، روکش های آن ضد لغزش و مقاوم هستند و ثبات را تضمین می کنند و در نتیجه خطر تصادف را در استفاده روزانه به حداقل می رسانند. کانال کابل دارای جلوگیری از لغزش R11 و فضای جابجایی V10 مطابق با مقررات معتبر هستند.

 

ساختار سینی کابل

جلوگیری از لغزش بر روی یک سطح شیب دار با زوایای شیب مختلف آزمایش شده و بر اساس گروه های ارزیابی R9 تا R13 اختصاص داده می شود. اکثر صنایع به جلوگیری از لغزش R10 نیاز دارند. روکش های صفحه چک برای کانال کابل مجهز به جلوگیری از لغزش R11 تست شده هستند و بنابراین برای اکثر محیط های صنعتی مناسب هستند. اگر به دلیل استفاده از ساختار، کثیفی عمده مواد روان کننده (مانند روغن ها، چربی های حیوانی و غیره) مورد انتظار باشد، سطح پوشش باید دارای فضای جابجایی مناسب باشد. تنها از این طریق می توان راه رفتن ایمن را تضمین کرد. در اینجا نیز، پوشش صفحه شطرنجی کانال کابل با گروه ارزیابی V10 از الزامات اکثر صنایع برای حداقل V4 فراتر می رود.

جهت اطلاع از قیمت ناودانی ۱۶ سنگین کلیک نمایید.

 

ارائه کانال کابل محافظت بهینه از کابل ها
بارهای سنگین، پاهای کوبنده، خاک، گرد و غبار – کانال کابل با روکش می توانند به لطف طراحی سیستم مبتکرانه خود، از پس همه این چالش ها و موارد دیگر برآیند. سینی کابل با ثبات مکانیکی عالی خود، محافظت موثری از کابل ها ارائه می دهند. محافظ بهینه کانال کابل ، سازگاری الکترومغناطیسی را تضمین می کند. از طریق استفاده از نگهدارنده جداکننده، کابل های برق، کنترل و داده مطابق با استاندارد DIN EN 50147 عایق بندی می شوند تا از سازگاری الکترومغناطیسی اطمینان حاصل شود. کانال کابل، پوشش و نگهدارنده های جداکننده دارای ضخامت مواد پیوسته 2 میلی متر هستند و بنابراین یک کامپوزیت بسیار پایدار مکانیکی را تشکیل می دهند.
در مرکز تست OBO بارهایی را که سینی کابل باید به طور ثابت تحمل کنند، شبیه سازی می کند. ما حداکثر ظرفیت بار و ظرفیت حمل سیستم سینی کابل و همچنین مقاومت آن در برابر گرد و غبار و خوردگی را تعیین می کند. این بدان معناست که به عنوان یک ارائه دهنده سیستم، OBO اهمیت بالایی برای ایمنی قائل است. سیستم سینی کابل مطابق با استاندارد معتبر محصول IEC 61537 است و مطابق با تمام استانداردهای مربوطه تست شده است و با روکش صفحه بازرسی نواری گالوانیزه برای سینی کابل، بار عبوری حداقل 350 کیلوگرم را به EN 50085-2-2 تضمین می کند.

 

استفاده از سینی کابل

 

سیستم کانال کابل در پیوند معادل پتانسیل عملکردی بدون پیچ
سیستم کانال کابل را می توان به سرعت و بدون پیچ در پیوند همسان پتانسیل عملکردی با استفاده از فنر گیره KFL و ترمینال اتصال AKL ادغام کرد. این امر هدایت الکتریکی را مطابق با استاندارد IEC 61537 – مدیریت کابل تضمین می کند. فنر گیره به سادگی به ریل کانال کابل بدون حفاری اضافی بسته می شود و کابل رشته ای به فنر گیره فشار داده می شود تا تماس ایجاد شود. ترمینال اتصال امکان ایجاد ساده انشعابات و تعلیق کابل رشته را فراهم می کند.

جهت اطلاع از قیمت ناودانی فایکو کلیک نمایید.

 

لوازم جانبی جامع مکمل سیستم کانال کابل
کانال کابل ضد لغزش برای کف با طیف گسترده ای از لوازم جانبی تکمیل می شود. مهم نیست که از گیره پوششی به عنوان جایگزینی برای قفل ارسی استفاده شود، بالابر پوشش با الگوی حفاری هوشمندانه، کانکتور جهانی با محافظ لبه فراگیر یا پایه های پایه برای انواع مختلف نصب – لوازم جانبی جامع طیف گسترده ای از مزایای را هنگام نصب راه رفتن ارائه می دهند.

 

مزایای سینی کابل

 

نصب کانال کابل

سیستم کانال کابل نوید تنوع برای هر نیازی را می دهد. این در مورد نصب نیز صدق می کند. کانال کابل را می توان به روش های مختلف نصب کرد، بنابراین با نیازهای فردی مطابقت دارد. شما این انتخاب را دارید: نصب کانال کابل ضد لغزش بر روی پایه نگهدارنده مطابق با دستورالعمل های حفاظت از محل کار است تا از خطر لغزش و سقوط جلوگیری شود و ارتفاع پله حفظ شود. یک پانل محافظ ویژه برای براکت های نگهدارنده، خطر زمین خوردن را کاهش می دهد. نوع نصب ساده و سریع سینی کابل روی پروفیل پشتیبانی Z ارتفاع پله را تضمین می کند. نصب کانال کابل سخت بر روی تکیه گاه Z نیز ارتفاع پله را حفظ می کند. صفحات محافظ به عنوان پانل های جانبی باعث کاهش خطر زمین خوردن می شوند. ساده‌ترین و سریع‌ترین راه برای مسیریابی کانال کابل برای کف، نصب روی زمین است. ارتفاع پله کوچک و خاصیت عدم لغزش پوشش صفحه چکر کار ایمن را در هر زمان ممکن می سازد.

جهت اطلاع از قیمت ناودانی گالوانیزه کلیک نمایید.

 

کانال کابل ساخته شده توسط OBO

کانال کابل بدون لغزش برای کف یکی از سیستم های پشتیبانی کابل OBO است. محصولات ما در این زمینه با بالاترین انعطاف و کیفیت ممکن متمایز می شوند. در تولید سیستم کانال کابل بدون لغزش خود به این امر توجه ویژه ای می کند.

 

تولید سینی کابل

 

سیستم های کانال کابل با بالاترین کیفیت

در دفتر مرکزی در مندن، سالانه حدود 18 میلیون متر سیستم پشتیبانی کابل در مساحت 30000 متر مربع تولید می شود. از این تعداد، حدود 10.5 میلیون متر سینی کابل، از جمله سیستم کانال کابل است. مواد خام برای این کار حتی در هنگام ورود تحت کنترل های کیفی دقیق قرار می گیرند. کارمندان مرکز کیفیت مواد، ساختار سطح و ضخامت سطح را با جزئیات بررسی می کنند. سپس، به هر کویل خام یک برچسب با تمام اطلاعات کلیدی داده می شود، یک “کارت شناسایی”، که می تواند در کل فرآیند تولید ردیابی شود.

جهت اطلاع از قیمت ناودانی 6 کلیک نمایید.

 

کانال کابل برای کف: تولید در دو مرحله

روکش های بدون لغزش کانال کابل ما که کانال کابل نیز نامیده می شوند، در دو مرحله تولید می شوند: در سیستم پانچ و روی سیستم پروفیل. علاوه بر بررسی های کیفی قبل از هر مرحله تولید، یک دوربین در سیستم پانچ ابعاد عملکرد سینی کابل را بررسی می کند. روکش‌های صفحه بازرسی جدید کانال‌های کابل، آنها را حتی کمتر در معرض لغزش قرار می‌دهند. تولید روکش های صفحه شطرنجی عمدتاً بر روی سیستم پانچ صورت می گیرد. OBO Bettermann دارای حق امتیاز محصول برای روش تولید نوآورانه مورد استفاده در اینجا است.

جهت اطلاع از قیمت ناودانی ۱۲ کلیک نمایید.

 

برای اطلاعات بیشتر درباره ناودانی ها می توانید به مقاله همه چیز درباره ناودانی مراجعه نمایید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا