logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

اول از همه

قیمت میلگرد قیمت میلگرد ساده قیمت میلگرد آجدار

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت ورق برشی قیمت ورق آجدار قیمت ورق گالوانیزه

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت پروفیل قیمت پروفیل درب و پنجره قیمت پروفیل آلومینیوم

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت تیرآهن ipe قیمت تیرآهن ipb قیمت تیرآهن هاش

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت لوله قیمت لوله مانیسمان قیمت لوله مسی

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت نبشی قیمت نبشی گالوانیزه قیمت نبشی آرین فولاد

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت ناودانی قیمت ناودانی گالوانیزه قیمت ناودانی سبک

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت الکترود قیمت الکترود آما قیمت الکترود میکا

و ... را از ما بخواهید.

ارسال سریع بار

انواع نبشی
جهت مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را پر کنید.قیمت نبشی ۱۰


تمامی قیمت ها بدون احتساب 10% مالیات بر ارزش افزوده در نظر گرفته شده است.

با توجه به نوسانات لحظه ای قیمت در بازار، شما عزیزان می توانید، برای اطلاعات بیشتر از قیمت نبشی ۱۰ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت نبشی ضخامت 10
ضخامت سایز سازنده قیمت (ریال) تاریخ بروزرسانی طول واحد محل تحویل
10 100*100 آریان فولاد
270,000
۱۴۰۳/۰۵/۰۱ 6 متری کیلوگرم بنگاه تهران
10 100*100 شکفته
277,700
۱۴۰۳/۰۵/۰۱ 6 متری کیلوگرم بنگاه تهران

قیمت فولاد
قیمت آهن آلات
نمایندگی کسمک ترکیه
خرید ضایعات آهن

نبشی 10

جایی که نام از نبشی برده می شود یعنی آن پروژه نیاز به تامین استحکام دارد برای پروژه های سنگین پیشنهادی که داده می شود استفاده از نبشی 10 است. نبشی 10 دارای ضخامت 1 سانتی متری بوده و معمولا دارای باله هایی به طول 10 سانتی متر می باشد که به واسطه ی همین ابعاد از مقاومت بالایی برخوردار است.

کاربرد نبشی 10

نبشی 10 درکاربرد های سازه ای و برای اتصالات سنگین تیر به ستون استفاده می شود. این نبشی به علت ضخامت بالایی که دارد برای جوشکاری باید مطابق با الزاماتی استاندارد و خاص جوش داده شود. از نبشی 10 در باربند خودرو های سنگین و نیز ساخت کانتینر های حمل و نقل استفاده می شود.

قیمت نبشی 10*10

قیمت نبشی 10 به خاطر وزن بالایی که دارد اختلاف محسوسی با سایر نبشی های سایز پایین تر دارد. قیمت نبشی 10 بنا به شرکت سازنده ی آنها متغییر است برای مثال قیمت نبشی آریان فولاد سایز 10 با قیمت نبشی شکفته سایز 10 با توجه به این که یک سایز هستند ولی با هم متفاوت اند.

10 نبشی

قیمت نبشی 10 شکفته

نبشی 10 شکفته، یکی از پرمصرف ترین مقاطع فولادی در صنعت ساختمان و سازه سازی است. این نوع نبشی با بال های مساوی به طول 10 سانتی متر و ضخامت های مختلف تولید می شود و به دلیل ویژگی هایی مانند استحکام بالا، قیمت مناسب و سهولت در اجرا، کاربردهای گسترده ای در انواع سازه های فولادی دارد. قیمت نبشی 10 شکفته به نسبت سایر نبشی ها از قیمت مناسب تری برخوردار است.

قیمت نبشی 10 آریان فولاد

نبشی 10 آریان فولاد، با دارا بودن کیفیت بالا، قیمت مناسب، تنوع در ضخامت و سهولت در اجرا، انتخابی ایده‌آل برای مهندسان و سازندگان در پروژه‌های مختلف ساختمانی و عمرانی است. قیمت نبشی 10 آریان فولاد بستگی به طول و وزن نبشی 10 انتخابی دارد.

قیمت نبشی ۱۰ سنگین

قیمت نبشی ۱۰ سنگین با توجه به وزن آن محاسبه می شود. از نبشی ۱۰ سنگین به خاطر شکل متقارن 100 * 100 * 10 که دارد می توان در صنایع مختلفی همچون ساختمان سازی و ساخت ماشین آلات سنگین و جایی که نیاز به مقاومت فوق العاده دارد استفاده نمود. قیمت نبشی 10 سنگین علاوه بر وزن می تواند متاثر از کیفیت ساخت و برند نبشی نیز باشد.

جدول وزن نبشی ۱۰ بال مساوی

نبشی 10 بال مساوی همانطور که از نامش پیداست دارای دو بال مساوی به ابعاد 100 می باشد, به طور معمول نبشی 10 بال مساوی با طول های 6 متری تولید می شوند . نبشی 10 دارای ضخامت 10 میلیمتر می باشد که به این نوع نبشی با این ابعاد و ضخامت نبشی سنگین نیز گفته می شود.

 جدول وزن نبشی 10 بال مساوی
جدول وزن نبشی 10 بال مساوی

جدول وزن نبشی ۱۰ بال نامساوی

نبشی 10 بال نا مساوی دارای یک بال به طول 100 میلیمتر و یک بال با طول متغیر 50 و 65 و 75 میلیمتر می باشد. ضخامت نبشی 10 بال نامساوی حدود 6 الی 11 میلیمتر می باشد و مصارف آن برای صنایع سنگین و صنعتی بسیار رایج است . در ادامه جدول وزن نبشی 10 بال نامساوی آورده شده است .

 جدول وزن نبشی 10 بال نامساوی
جدول وزن نبشی 10 بال نامساوی

محاسبه وزن نبشی ۱۰

یکی از مهم ترین عوامل موثر بر خرید نبشی 10 وزن نبشی 10 می باشد که میتوان با استفاده از فرمول زیر آن را محاسبه نمود.

وزن (کیلوگرم بر متر) = (ضخامت (میلی متر) × مجموع طول بال ها (میلی متر) × طول(متر) × چگالی فولاد) /1000

.

خرید نبشی ۱۰

برای خرید نبشی ۱۰ می توانید به صورت حضوری به بازار آهن مراجعه کنید و نبشی ۱۰ را به صورت حضوری خریداری کنید. قبل از مراجعه به این فروشگاه ها، از طریق تماس تلفنی یا وب سایت آنها از موجودی و قیمت نبشی ۱۰۰ * ۱۰۰ مطلع شوید.

برای استعلام قیمت نبشی 10 و یا خرید نبشی 10 از شرکت فولاد حامیران می توانید با شماره 02163511 تماس حاصل نموده و یا با پر نمودن فرم تماس موجود در وب سایت حامیران از آخرین قیمت نبشی ۱۰ و سایر آهن آلات ساختمانی مطلع شوید.


سوالات متداول در خصوص نبشی ۱۰

تفاوت نبشی 10 سنگین با سبک چیست؟

نبشی 10 سنگین دارای ابعاد باله 10 سانتی متر و ضخامت 10 میلیمتر است ولی نبشی 10 سبک دارای بال های نامساوی و ضخامت های متغیر است. قیمت نبشی 10سبک نسبت به نبشی 10 سنگین گران تر است.

قیمت نبشی 10 به چه عواملی بستگی دارد ؟

قیمت نبشی 10 بال مساوی 6 متری با قیمت نبشی 10 بال نامساوی 6 متری با هم متفاوت است و به عواملی همچون ضخامت و طول نبشی 10 بستگی دارد هرچه ضخامت و طول نبشی 10 بیشتر باشد وزن نبشی 10 و در نهایت قیمت نبشی 10 نیز بیشتر می شود.

شرکت های سازنده نبشی ۱۰ کدامند؟

از جمله شرکت های سازنده نبشی می توان به شرکت شکفته مشهد و آریان فولاد اشاره نمود . نبشی 10 تولیدی این شرکت ها معمولا به صورت بال مساوی و سنگین با طول های 6 متری می شوند.

کاربرد های نبشی 10 چیست؟

نبشی 10، به دلیل استحکام بالا، قیمت مناسب، سهولت در اجرا و تنوع در کاربرد، به عنوان یکی از مقاطع فولادی محبوب در صنعت ساختمان و سازه‌سازی شناخته می‌شود.


0 تا 100 نبشی استیل

0 تا 100 نبشی استیل

نبشی های استیل از ابتدایی ‌ترین پروفیل‌ های فولادی ضد زنگ برای کاربرد های سازه ای هستند که در گرید های مختلف همچون 304,316,410 و مطابق با استاندارد های جهانی برای کاربرد های متنوع در بازار وجود دارند. ادامه مطلب