logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

فولاد حامیران
مجهز به تجهیزات پیشرفته خط برش ورق

ارسال سریع بار

انواع ورق
جهت مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را پر کنید.قیمت ورق آجدار


تمامی قیمت ها بدون احتساب 10% مالیات بر ارزش افزوده در نظر گرفته شده است.

با توجه به نوسانات لحظه ای قیمت در بازار، شما عزیزان می توانید، برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر قیمت ورق آجدار با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت ورق آجدار گیلان
ضخامت ابعاد سازنده قیمت (ریال) تاریخ بروزرسانی وضعیت محل تحویل
3 1000 گیلان
تماس بگیرید
۱۴۰۳/۰۵/۰۱ رول کارخانه
4 1000 گیلان
تماس بگیرید
۱۴۰۳/۰۵/۰۱ رول کارخانه
5 1000 گیلان
تماس بگیرید
۱۴۰۳/۰۵/۰۱ رول کارخانه
6 1000 گیلان
تماس بگیرید
۱۴۰۳/۰۵/۰۱ رول کارخانه
2.5 1000 گیلان
تماس بگیرید
۱۴۰۳/۰۵/۰۱ شیت کارخانه
قیمت ورق آجدار فولاد مبارکه
ضخامت ابعاد سازنده قیمت (ریال) تاریخ بروزرسانی وضعیت محل تحویل
3 6000*1500 فولاد مبارکه
426,300
۱۴۰۳/۰۴/۳۱ برش خورده بنگاه تهران
3 1000*2000 فولاد مبارکه
تماس بگیرید
۱۴۰۳/۰۴/۳۱ برش خورده بنگاه تهران
3 1250*2500 فولاد مبارکه
435,400
۱۴۰۳/۰۴/۳۱ برش خورده بنگاه تهران
4 6000*1500 فولاد مبارکه
439,900
۱۴۰۳/۰۴/۳۱ برش خورده بنگاه تهران
4 1250*2500 فولاد مبارکه
458,100
۱۴۰۳/۰۴/۳۱ برش خورده بنگاه تهران
5 1250*2500 فولاد مبارکه
444,500
۱۴۰۳/۰۴/۳۱ برش خورده بنگاه تهران
5 6000*1500 فولاد مبارکه
439,900
۱۴۰۳/۰۴/۳۱ برش خورده بنگاه تهران
6 6000*1500 فولاد مبارکه
439,900
۱۴۰۳/۰۴/۳۱ برش خورده بنگاه تهران
8 1250 فولاد مبارکه
تماس بگیرید
۱۴۰۳/۰۴/۳۱ رول بنگاه اصفهان
8 6000*1500 فولاد مبارکه
426,300
۱۴۰۳/۰۴/۳۱ برش خورده بنگاه تهران
10 1250 فولاد مبارکه
تماس بگیرید
۱۴۰۳/۰۴/۳۱ رول بنگاه اصفهان
10 6000*1500 فولاد مبارکه
435,400
۱۴۰۳/۰۴/۳۱ برش خورده بنگاه تهران
2 1000*2000 فولاد مبارکه
تماس بگیرید
۱۴۰۳/۰۴/۳۱ فابریک بنگاه تهران

قیمت فولاد
قیمت آهن آلات
نمایندگی کسمک ترکیه
خرید ضایعات آهن

ورق آجدار

ورق‌ آجدار معمولاً از جنس استیل یا آلومینیوم است و بر روی ساختمان‌ها به‌عنوان یک لایه‌ی محافظ نصب می‌شوند. در انواع مختلف ساختمان‌ها استفاده می‌شود. در زیر چند کاربرد اصلی این ورق‌ها ذکر شده است:

ورق آجدار
ورق آجدار

قیمت ورق گالوانیزه آجدار

استانداردها برای ورق‌اجدار معمولاً به مشخصات فنی و خواص مورد نیاز برای آجدار کردن ورق ارجاع دارند. یکی از استانداردهای معروف برای ورق‌های آجدار فولادی استاندارد Din است. این استاندارد توسط سازمان بین‌المللی تدوین استانداردها ارائه شده است. در این استاندارد، مشخصاتی مانند روش‌های آجدار کردن، ویژگی‌های مکانیکی، خواص شیمیایی و سایر مشخصات فنی برای قیمت ورق‌ اجدار فولادی مشخص شده‌اند.

ورق آجدار آلومینیوم

ورق آجدار آلومینیوم که به آن صفحه شطرنجی نیز گفته می شود، نوعی ورق آلومینیومی است که در یک طرف آن طرح الماس برجسته است. این الگو دارای خواص ضد لغزش عالی است و آن را برای کاربردهای مختلف که نیاز به کشش و دوام دارند مناسب می کند.هر دو از نوع ورق های فلزی هستند که در ساختمان‌سازی و دیگر صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این الگو را می توان در دیگر ورق ها از جمله ورق مبارکه، ورق استیل 304 نگیر و ورق گالوانیزه رنگی و... به کار برد و آن ها را به ورق آجدار تبدیل کرد. کاربردهای متداول شامل کفپوش، پله، رمپ و اهداف تزئینی در محیط های صنعتی، تجاری و مسکونی است.

ورق آجدار آلومینیوم
ورق آجدار آلومینیوم

ورق آجدار 2 میل

وقتی از "ورق آجدار 2 میل" صحبت می‌کنیم، این به معنای ضخامت حدود 2 میل (2 میلیمتر) از ورق آجدار می‌باشد.ورق آجدار 2 میل می‌تواند به عنوان یک لایه دکوراتیو بر روی دیوارهای خارجی ساختمان نصب شود تا به ساختمان شکل زیبا و خاصی بدهد. این ضخامت ممکن است برای کاربردهای خاصی مناسب باشد و به دلیل پوشش آجدار، ورق مقاوم به خوردگی می‌شود. شما مشتریان عزیز می توانید قیمت ورق استیل و قیمت ورق آجدار 2 میل را در صفحه محصولات فولاد حامیران مشاهده کنید

قیمت ورق آجدار 5 میل

"قیمت ورق آجدار 5 میل" (5 میلیمتری ) ممکن است بسیار متغیر باشد و تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار گیرد. این عوامل شامل نوع فولاد مورد استفاده، مشخصات فنی، شرایط بازار، کیفیت پوشش آجدار، میزان سفارش، و موارد دیگر می‌شوند.در تولید درب‌ها و پنجره‌ها نیز ممکن است از ورق آجدار 5 میل استفاده شود.در داخل ساختمان‌ها نیز ممکن است از ورق آجدار 5 میل برای تزیین دیوارها یا سقف‌ها استفاده شود.البته این نوع ورق اجدار با قیمت ورق سیاه گیلان قیمت های بسیار نزدیکی در پروژه ها دارند.

ورق آجدار 5 میل
ورق آجدار 5 میل

قیمت ورق آجدار 3 میل

ورق آجدار 3 میل معمولاً در پروژه‌های ساختمانی و دکوراتیو به‌کار می‌رود. ضخامت بیشتر ورق اجدار 3 میل نسبت به ورق‌های با ضخامت کمتر، آن را برای برخی کاربردها مناسب‌تر می‌کند.

برای دریافت دقیق "قیمت ورق آجدار با ضخامت 3 میل"، بهترین راه این است که با تامین‌کنندگان و فروشندگان مواد ساختمانی یا مشاورین فولاد حامیران تماس بگیرید. تامین‌کنندگان مختلف ممکن است قیمت‌ها و شرایط مختلفی داشته باشند.اما شما می توانید با شرایط بهتری در فولاد حامیران ورق آجدار 3 میل را تهیه کنید.

ورق آجدار 3 میل
ورق آجدار 3 میل

قیمت ورق آجدار 2 میل

قیمت ورق آجدار 2 میل ممکن است تحت تأثیر عوامل متعددی قرار بگیرد و دلایل تغییرات قیمت می‌تواند متنوع باشد.از جمله مواد اولیه، عرضه و تقاضا، هزینه تولید، تکنولوژی می تواند از عوامل موثر بر قیمت ورق آجدار 2 میل باشد.از آنجایی که ممکن است از ورق آجدار در اماکن در دمای بالا استفاده شود شاید گمان رود که استفاده از فولاد گرمکار می تواند جایگزین مناسبی برای استیل باشد اما این گونه نیست.

ورق آجدار 2 میل
ورق آجدار 2 میل

ورق آجدار فابریک

ورق آجدار فابریک به ورقی گفته می شود که از ابتدا تا انتها با ابعاد استاندارد یا سفارشی از طول، عرض، و ضخامت انجام می‌شود، این ورق‌ها به عنوان ورق آجدار فابریک شناخته می‌شوند. این فرآیند تولید، با دقت بالا و استانداردهای کیفیتی بسیار بالا، از مرحله برش تا بسته‌بندی ادامه می‌یابد. یکی از ویژگی‌های برجسته ورق‌های فابریک، دقت در برش آن‌ها است که باعث می‌شود محصولات نهایی بسیار دقیق و به شکل‌های متنوع و مورد نظر مشتریان تولید شوند. همه ورق های فولادی مانند ورق mo40 را می توان به صورت فابریک تولید کرد.از دیگر مزایای ورق‌های فابریک، عدم وجود شکستگی یا کج‌شدگی در سطح ورق است که از نشانه‌های یکنواختی و کیفیت بالای محصولات است.

ورق آجدار گالوانیزه
ورق آجدار گالوانیزه

ورق آجدار گالوانیزه

ورق آجدار گالوانیزه به ورق‌های فولادی اطلاق می‌شود که با فرآیند گالوانیزه کردن (Galvanization) تولید شده‌اند. در این فرآیند، ورق فولادی به طور عمدی با روی پوشش داده می‌شود تا از تأثیرات خوردگی و زنگ زدگی محافظت شود. و کاملا با ورق گالوانیزه متفاوت است. البته باید در نظر داشته باشیم که این ورق آجدار گالوانیزه با ورق روغنی کاملا کاربرد های متفاوت دارند.

قیمت ورق اجدار

قیمت ورق آجدار یا قیمت ورق آج دار یکی از دغدغه های خریداران می باشد، ورق آجدار تولیدات فولاد نورد گرم است که بر روی بدنهٔ خود برآمدگی‌هایی در اَشکال گوناگون هندسی (مربع، لوزی و پنج‌ ضلعی) را دارا می باشد؛

این برآمدگی‌ها باعث بروز یک حالت اصطکاک در این محصول شدت و آن را به گزینه‌ای مناسب برای به‌کارگیری در موقعیت‌های حساس مانند کف مترو و اتوبوس تبدیل می‌کند. این محصول در متریال گوناگونی مانند استیل زنگ ‌نزن، گالوانیزه و آلومینیوم ساخته شده و روانه بازار میگردد. در تعین قیمت ورق آجدار با قیمت ورق استیل خشدار بسیار فرق است و باید حتما به نوع پروژه در نظر گرفته شود

ورق آجدار
ورق اجدار قیمت روز

قیمت ورق آجدار آلومینیوم

قیمت ورق آجدار آلومینیوم شامل فاکتورهایی مانند ضخامت، ابعاد، نوع آلیاژ و مقدار مورد نیاز برای کاربرد مورد نظر است. برای خرید ورق الومینیوم آجدار می بایست تامین کننده ای معتبر را انتخاب کنید که در این راستا فولاد حامیران با بیش از 50 سال تجربه در عرصه فولاد و آهن آلات می تواند انتخاب مطلوبی باشد.

در هنگام خرید ورق آلومینیوم حتما توجه داشته باشید که فروش ورق آلومینیوم رنگی مطابق با کاتالوگ رنگی (PAL)با استفاده از پودر الکترواستاتیک کوره‌ای، با ضخامت رنگ بین 50 تا 100 میلکرون متر در رنگ‌های مختلف به دو صورت رول و شیت با توجه به سفارش شما انجام می شود. شما می توانید با مقایسه قیمت ورق آجدار آلومینیوم و و قیمت ورق اکسین در پروژه های خود بهترین نوع ورق را انتخاب کنید

ورق آجدار آلومینیوم
ورق آجدار آلومینیوم

قیمت ورق آجدار فابریک

قیمت ورق آجدار فابریک به عوامل مختلفی از جمله سایز، ضخامت، برند یا کارخانه سازنده، محل بارگیری ورق و قیمت مبنای بازار بستگی دارد. از طرفی نباید فراموش کرد که نوسانات به وجود آمده روی قیمت بازار بر اساس بالا رفتن قیمت ارز، می تواند تاثیر بسزایی بر روی قیمت نهایی ورق آجدار فابریک داشته باشد.ورق آجدار به عنوان یک ورق فلزی با پوششی که به شکل آجدار طراحی شده است. برای اطلاع از قیمت ورق سیاه 2 میل نیز می توانید وارد صفحه محصولات فولاد حامیران شوید

ورق آجدار 2 میل
ورق آجدار فابریک

ورق آج دار

نوع آج ورق‌ آج دار به‌صورت آج فابریک کارخانه و آج پرسی در بعضی از ورق‌ها با ضخامت پایین در بازار وجود دارد.

قیمت ورق آجدار گالوانیزه

قیمت ورق آجدار گالوانیزه به عوامل مختلفی مانند شرایط سیاسی اقتصادی و قیمت ارز، میزان عرضه ورق بازار و کیفیت ورق مورد نظر شما بستگی دارد. یکی از مزایایی که استفاده از این ورق ها در اختیار شما قرار می دهد، ماندگاری سطح بسیار بالاست که در مکان هایی که رفت و آمد بسیار است می تواند تا حد زیادی به شما کمک کند.

قیمت ورق آجدار آلومینیومی بستگی به کیفیت و ابعاد آن دارد، اما با بررسی این دو فاکتور به این نتیجه می رسیم که قیمت ورق های آجدار آلومینیومی تولید شده توسط شرکت های مختلف، می تواند با هم متفاوت باشد. برخلاف سایر انواع ورق اجدار، این محصولات به شکل رول به بازار عرضه نمی شوند چرا که ساختار آلومینیوم شکننده تر از استیل و قیمت ورق گالوانیزه است همین موضوع باعث می‌شود که آنها را به صورت شیت یا ورقه های از پیش بریده شده و در اختیار مشتریان قرار دهند.

ورق آجدار گالوانیزه
ورق آجدار گالوانیزه

قیمت ورق آجدار

ورق آهن آجدار را به راحتی می توانید از نمایندگی های معتبر فولاد حامیران تهیه کنید. ورق‌ آهن آجدار معمولاً از ورق‌های فولادی تشکیل شده و با استفاده از روش‌های مختلف پوشش داده می‌شوند تا به شکل ظاهری شبیه به آجر یا سنگ برسند. مشخصات و استفاده از ورق آهن آجدار به شرح زیر است:

ورق آهن آجدار
ورق آهن آجدار

قیمت ورق گالوانیزه اجدار

قیمت ورق گالوانیزه آجدار بر اساس عوامل مختلفی مانند تقاضای بازار، هزینه مواد اولیه و شرایط اقتصادی در نوسان است. ورق های گالوانیزه آجدار که به دلیل دوام و مقاومت در برابر خوردگی در کاربردهای ساختمانی و صنعتی محبوب هستند، اغلب به دلیل تغییر در قیمت فولاد، هزینه های تولید و هزینه های حمل و نقل، تغییرات قیمتی را تجربه می کنند. عواملی مانند پویایی تجارت جهانی، تعرفه ها و اختلالات زنجیره تامین نیز می توانند بر قیمت ورق گالوانیزه اجدار تأثیر بگذارند. بنابراین، قیمت ورق گالوانیزه آجدار می تواند به صورت منطقه ای و در طول زمان متفاوت باشد، که نظارت بر روند بازار و مشارکت در شیوه های خرید استراتژیک برای مدیریت موثر هزینه ها را برای خریداران و صنایع ضروری می کند.

ورق اجدار گالوانیزه

ورق اجدار گالوانیزه یکی از ورق های محبوب در ورق های فولادی می باشد که مربوط به ورق گالوانیزه است، در واقع می توان از ورق اجدار گالوانیزه در مکان هایی استفاده کرد که در معرض آب و رطوبت و سایر عوامل هستند.

ورق گالوانیزه آجدار

ورق گالوانیزه آجدار به ورق های گالوانیزه شده فولادی گفته می شود که برآمدگی های سطحی روی خود داشته و این عامل باعث ایجاد استحکاک سطحی می گردد، و ورق گالوانیزه بعنوان ورق های زیر پایی نیز گفته می شود.

ورق آجدار 2 میل
ورق آجدار 2 میل

قیمت ورق آجدار میانه

ورق آجدار میانه با داشتن کاربرد های متنوع صنعتی و ساختمانی، به عنوان محصولی پراستفاده برای موارد مختلف عمل می‌کند. مشتریان در میانه می توانند از طریق تماس با کارشناسان ما به طیف وسیعی از ورق اجدار متناسب با نیازهای خاص خود دسترسی داشته باشند.

قیمت ورق آجدار اصفهان

اصفهان میزبان بازار پر رونقی برای محصولات آلومینیومی، از جمله ورق آلومینیوم آجدار است. فولاد حامیران در اصفهان نیازهای متنوع بخش هایی مانند ساخت و ساز، خودروسازی و تولید را برآورده می کند. شما عزیزان می توانید انواع ورق های آلومینیومی را در اندازه ها، پرداخت ها و آلیاژهای مختلف متناسب با کاربرد خود پیدا کنید.

جدول وزن ورق آجدار

وزن مخصوص ورق آجدار به ویژگی‌های خاص هر نوع آن، از جمله ورق آجدار شطرنجی، ورق برجسته و ورق کف‌سازی بستگی دارد. برجستگی‌های مختلف مانند برجستگی بادامی، عدسی و شطرنجی، وزن مخصوص منحصر به فردی را برای هر نوع ورق آجدار ایجاد می‌کنند.

ردیف  محاسبه طول (mm) عرض (mm) ضخامت (mm) وزن (kg)
1 وزن ورق آجدار 1.5 میل 2000 1000 1.5 24
2 وزن ورق آجدار 2 میل 2000 1000 2 32
3 وزن ورق آجدار 3 میل 2000 1000 3 48
4 وزن ورق آجدار 6 میل 6000 1500 6 432
5 وزن ورق آجدار 8 میل 6000 1500 8 576
6 وزن ورق آجدار 10 میل 6000 1500 10 720
7 وزن ورق آجدار 8 میل 6000 2000 8 768

سوالات متداول در خصوص ورق آجدار

ورق آجدار را گالوانیزه شده بخریم یا گالوانیزه نشده؟

قیمت خرید ورق آجدار گالوانیزه شده هم نسبت به انواع فولادی بالاتر است. به همین خاطر، بسته به نوع کاربرد و هزینه در نظر گرفته شده، می‌توان نسبت به خرید شیت های آجدار گالوانیزه شده یا گالوانیزه نشده اقدام نمود.

قیمت ورق آجدار پرسی و ورق آجدار فابریک در ابعاد مختلف در چیست؟

قیمت ورق آجدار پرسی ارزان‌تر از نوع فابریک است. زیرا طرح‌ها یا الگوهای موجود در سطح ورق، در انواع فابریک ماندگاری بیشتری دارند.

ورق آجدار در چه پروژه هایی بیشتر استفاده می شود

ورق آجدار بیشتر در پروژه های راه سازی و علی الخصوص در ساخت پل عابر پیاده استفاده می شود.