logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

افتتاحیه بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

افتتاحیه بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

صبح امروز 22 شهریور ماه، بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در شهر تهران با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد حامیران، از 22 تا 25 شهریور ماه به مدت 4 روز این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران برپاست و پذیرای علاقمندان و فعالان حوزه صنعت ساختمان است.

 نمایشگاه بین‌ المللی ساختمان با حضور شرکت فولاد حامیران

نمایشگاه صنعت ساختمان تهران هم‌اکنون با حضور 630 شرکت و نمایندگانی از کشورهای مختلف از جمله کانادا، چین، آلمان، کره‌جنوبی، ترکیه، فنلاند و اندونزی درحال برگزاری است. همینطور 120 عضو هیات تجاری از کشورهای سوریه، اندونزی، ترکیه، افغانستان، عراق، کنیا و امارات متحده عربی در این نمایشگاه حضور دارند.
از برنامه‌های جانبی بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان برپایی سومین فستیوال معماری ایران و کارگاه‌های آموزشی در حوزه بازارهای صادراتی است.
نمایشگاه حاضر از مهم‌ترین رویدادهای صنعتی است؛ همچنین نمایشگاه صنعت ساختمان بزرگترین نمایشگاه در این حوزه، در سراسر کشور است. از نهادهای تصمیم‌گیر و مقامات مسئول، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تشکل‌های تخصصی صنعت ساختمان و سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان نیز در آن حضوری فعال دارند.
شرکت فولاد حامیران با داشتن بیش از 50 سال تجربه در عرصه فولاد و آهن‌آلات ساختمانی در این نمایشگاه حضور دارد. حامیران با سر لوحه قراردادن اصل رضایت مشریان و توجه به نیاز‌های ایشان در سالن 38A آماده میزبانی از مخاطبان و فعالان عرصه صنعت ساختمان در این نمایشگاه می‌باشد.

روابط عمومی شرکت فولاد حامیران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا