logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی تهران

سنگهای تزئینی

به گزارش روابط عمومی فولاد حامیران، دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی، معدن، ماشین‌آلات و تجهیزات مربوطه از تاریخ 17 تا 20 خرداد ماه 1401 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

این رویداد صنعتی هر ساله با رویکرد توسعه صنعت سنگ‌های تزئینـی، معـدن، ماشین‌آلات و تجهیزات مربوطـه و رشد صادرات در این حوزه برپا می‌شود. این نمایشگاه طی سال‌های برگزاری خود توانسته به اندیشه‌های جدیدی در این حوزه دست پیدا کند و محصولات خود را در زمینه سنگ، اقلام مصرفی و ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهد.

بی شک در صنعت سنگ برای استخراج و شکل دادن به این محصول معدنی ماشین‌آلاتی کاربرد دارند. یکی از روش‌های استخراج سنگ استفاده از دستگاه سیم برش فولادی است. فولاد و محصولات فولادی کاربردی گسترده در صنعت سنگ و استخراج آن از معدن دارند و میان صنعت سنگ و فولاد همبستگی وجود دارد.

خدمات متنوع فولاد حامیران

مجموعه فولاد حامیران به عنوان بزرگترین و معتبرترین مرجع تخصصی توزیع انواع فولادهای آلیاژی، آهن‌آلات صنعتی و ساختمانی، استنلس استیل‌ها و سوپر آلیاژها، محصولات کاربردی خود را در این حوزه صنعتی به متقاضیان ارائه می‌دهد.

روابط عمومی فولاد حامیران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا