logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

فروش قسطی فولاد و فروش قسطی آهن آلات در فولاد حامیران چگونه است ؟

فروش قسطی فولاد

فروش قسطی فولاد و فروش قسطی آهن آلات در فولاد حامیران چگونه است ؟

نوسان‌های بازار و درصد بالای تورم، قدرت خرید مقاطع فولادی پروژه‌های ساخت‌وساز را کاهش می‌دهد. در بعضی مواقع، برآورد بودجه پیمانکار، بخاطر تورم با هزینه‌ واقعی که باید برای خرید محصولات مورد نیاز بپردازد، تفاوت زیادی دارد؛ در نتیجه پیمانکار یا مجبور می‌شود پروژه را متوقف کند یا به‌دنبال راه دیگری برای تأمین کالاها باشد. توقف پروژه، علاوه بر پیمانکار، به مشتریان و تولیدکنندگان هم آسیب می‌رساند؛ به‌همین‌دلیل، بعضی از عرضه‌کنندگان مقاطع فولادی امکان خرید اقساطی فولادی را فراهم کرده‌اند. در این نوشته به بررسی فروش قسطی فولاد و فروش قسطی آهن آلات می‌پردازیم.

چرا آهن آلات قسطی بخریم

خرید آهن آلات به صورت قسطی، به شما کمک می‌کند بهای محصول را به صورت بلندمدت بپردازید؛ در نتیجه می‌توانید کار ساخت و ساز را با کالایی که از کارخانه دریافت می‌کنید، به پایان برسانید و بعد از دریافت پول از مشتریان، هزینه مقاطعی چون فولاد را بپردازید. با این روش هم پروژه شما به پایان می‌رسد و هم محصولات تولیدکنندگان به فروش می‌رود.

جهت اطلاع از قیمت فولاد کلیک نمایید.

 

فروش قسطی آهن آلات

شرایط خرید و فروش قسطی فولاد 

شرایط خرید و فروش قسطی فولاد ، به کارخانه یا بنگاهی که این خدمات را ارائه می‌دهد، بستگی دارد؛ بعضی از مراکز بخشی از هزینه را به عنوان پیش پرداخت دریافت می‌کنند و برای مابقی، با خریدار قرارداد می‌بندند. آن‌ها ممکن است برای تضمین اجرای قرارداد، از خریدار چک یا سفته هم دریافت کنند.

جهت اطلاع از قیمت آهن آلات ساختمانی کلیک نمایید.

 

بعضی از بنگاه‌هایی که خدمات فروش حضوری ارائه می‌دهند، از خریدار به اندازه قیمت آهن آلات، چک دریافت می‌کنند و چیزی به عنوان پیش پرداخت ندارند؛ در این حالت خریداران باید شرایط مجموعه‌های مختلف را بررسی کنند تا متوجه شوند معامله با کدامیک به نفعشان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش فولاد حامیران کلیک نمایید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا