logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

نقش موثر ماشین آلات معدنی در چرخه صنعت

ماشین آلات معدنی

به گزارش روابط عمومی فولاد حامیران و در طی گفتگویی که توسط فولادبان با مهرداد اکبریان صورت گرفت، او بیان کرد: ارتباط مستقیمی میان تامین مواد اولیه، معادن و حمایت از معدن در بخش اکتشاف و استخراج وجود دارد.

وی در ادامه افزود: بر اساس برآوردهای انجام شده جهت رفع محدودیت‌های بخش استخراج و اکتشاف معادن باید حدود 25 هزار دستگاه ماشین آلات معدنی در این حوزه تامین شود.

تامین ماشین آلات معدنی و تقویت صنعت معدن

رئیس انجمن سنگ آهن ایران بیان کرد: در راستای کاهش دغدغه‌های فولادسازان برای تامین مواد خام، واردات برندهای معتبر ماشین آلات معدنی با میزان بهره‌وری بالا، استهلاک کم و خدمات پس از فروش می‌تواند میزان استخراج مواد اولیه از معادن را تقویت کند.

اکبریان ادامه داد: ورود ماشین آلات تحت نظارت گمرک با تعیین زمان مشخص تنها بخشی از دغدغه‌های صنایع معدنی را رفع می‌کند و باید ماشین آلاتی به کشور وارد شود که توانایی تردد در مناطق صعب‌العبور را داشته و به طور دائم فعالیت کند تا از این طریق به صنایع معدنی کشور کمک کند.

رئیس انجمن سنگ آهن کشور در انتها گفت: تعداد ماشین آلات معدنی که وارد کشور می‌شود موضوع مهمی در این بخش است. برای حل مسائل پیش روی معدنکاران و فعالان صنایع معدنی باید تعداد ماشین آلات وارداتی پاسخ گوی نیاز آن‌ها باشد.

روابط عمومی شرکت فولاد حامیران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا