logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

راهکارهای منحصر بفرد برای مهار تورم و گرانی در بازار آهن و فولاد

تورم فولاد

راهکارهای منحصر بفرد برای مهار تورم و گرانی در بازار آهن و فولاد

در جهت مهار تورم و گرانی، دو راهکار برجسته برای بازار آهن و قیمت فولاد مطرح شده است. اکبر میرشفیعی، با اشاره به برنامه ساخت یک میلیون مسکن در سال با بودجه تصویب شده، تأکید کرده است که دولت باید از این بودجه به عنوان پشتوانه ای برای طرح های جهش ملی و اقدام ملی استفاده کند. او معتقد است که این طرح ها باید از طریق منابع مردم و تسهیلات بانک ها تأمین شود، در حالی که دولت فقط زمین های لازم برای اجرای طرح ها را فراهم می کند.

با اشاره به واقعیات اقتصادی کنونی، میرشفیعی به افزایش قیمت روز آهن در شش ماه گذشته و اهمیت مدیریت قیمت محصولات ساختمانی تاکید کرده است. وی هشدار داده است که در صورت عدم کنترل قیمت ها، اقتصاد کشور ممکن است به ضرر بخورد.

جهت اطلاع از قیمت فولاد ساختمانی کلیک نمایید.

 

در راستای دیگر، علی محمد ابوئی مهریزی، با اشاره به اجرایی شدن یا نشدن طرح ساخت یک میلیون مسکن، نکاتی از جمله شرایط اقتصادی و مشکلات صدور جوازها را بررسی کرده است. او همچنین به افزایش گرانی در هزینه‌های تراکمی جوازها توسط شهرداری تهران اشاره کرده و بر اهمیت دینامیک ساخت و ساز و تسهیلات در از بین بردن رکود در حوزه فولاد تأکید دارد.

 

ساخت-و-ساز

 

از این رو، به نظر می رسد که حل مشکلات بازار آهن و فولاد نیازمند یک رویکرد یکپارچه و تدابیر موثر در زمینه‌های مختلف اقتصادی و ساختمانی است. این راهکارها می‌توانند به تحقق اهداف ملی در زمینه ساخت و ساز و همچنین کنترل تورم و گرانی کمک کنند.

برای اطلاع از قیمت فولاد و آهن می توانید با کارشناسان شرکت فولاد حامیران در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا