logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

اول از همه

قیمت میلگرد قیمت میلگرد ساده قیمت میلگرد آجدار

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت ورق برشی قیمت ورق آجدار قیمت ورق گالوانیزه

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت پروفیل قیمت پروفیل درب و پنجره قیمت پروفیل آلومینیوم

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت تیرآهن ipe قیمت تیرآهن ipb قیمت تیرآهن هاش

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت لوله قیمت لوله مانیسمان قیمت لوله مسی

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت نبشی قیمت نبشی گالوانیزه قیمت نبشی آرین فولاد

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت ناودانی قیمت ناودانی گالوانیزه قیمت ناودانی سبک

و ... را از ما بخواهید.

اول از همه

قیمت الکترود قیمت الکترود آما قیمت الکترود میکا

و ... را از ما بخواهید.

ارسال سریع بار

انواع الکترودجهت مشاوره یا کسب اطلاعات بیشتر فرم زیر را پر کنید.قیمت الکترود 7018 :


تمامی قیمت ها بدون احتساب 10% مالیات بر ارزش افزوده در نظر گرفته شده است.

با توجه به نوسانات لحظه ای قیمت در بازار، شما عزیزان می توانید، برای اطلاعات بیشتر و قیمت الکترود 7018 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت الکترود E7018
سایز سازنده استاندارد قیمت (ریال) تاریخ بروزرسانی واحد محل تحویل
2.5 آما E7018
1,249,090
۱۴۰۳/۰۵/۰۱ کیلوگرم انبار تهران
3.25 آما E7018
1,041,818
۱۴۰۳/۰۵/۰۱ کیلوگرم انبار تهران
4 آما E7018
1,041,818
۱۴۰۳/۰۵/۰۱ کیلوگرم انبار تهران
5 آما E7018
1,043,636
۱۴۰۳/۰۵/۰۱ کیلوگرم انبار تهران

قیمت فولاد
قیمت آهن آلات
نمایندگی کسمک ترکیه
خرید ضایعات آهن

الکترود 7018

الکترود 7018 یکی از رایج ترین و محبوب ترین الکترود میان جوشکاران حرفه ای و مبتدی می باشد. الکترود 7018 دارای psi70000 استحکام کششی می باشد و تقریبا در تمام وضعیت و موقعیت جوشکاری قابل استفاده است. همچنین بر روی جریان برق DC و هم AC نفوذ قابل توجهی را بر روی فلز ایجاد می کند. به همین دلیل از این الکترود به عنوان موثرترین سیم جوش یاد می شود.

ماده اصلی روکش آن، کربنات کلسیم و فلورید کلسیم است و به مقدار ۴۵-۲۵ درصد پودر آهن نیز به ترکیب آن اضافه می شود. علاوه بر آن ها، مواد دیگری چون دی اکسید تیتانیوم یا روتیل، سیلیکات های معدنی، منگنز یا ترکیبات آن و چسب سیلیکاتی هم به آن اضافه می شود. این الکترود از نوع کم هیدروژن پتاسیم و پودر آهن دار است.

شرکت فولاد حامیران با بهره گیری از کارشناسان متخصص در حوزه آهن و فولاد و ملزومات آن، به عنوان معتبرترین تامین کننده الکترود در ایران، نازلترین قیمت الکترود را همه روزه در سایت خود ارائه می دهد.

قیمت الکترود 7018

الکترود 7018 به عنوان سیم جوش همه کاره شناخته شده است و برای جوش دادن فلزاتی که حاوی کربن نستبا کم و متوسط هستند، بسیار موثر است. این الکترود از نوع کم هیدروژن بوده و بدان معنی است که حوضچه جوش مقادیر بسیار کمی هیدروژن دریافت می کند. (هیدروژن بیش از حد در حوضچه جوش منجر به شکنندگی سطوح و ترک فلز می شود).

برای افرادی که به تازگی وارد عرصه جوشکاری شده اند، الکترود 7018 بهترین دوست آنها به شمار می رود. با استفاده از این الکترود می توانید مهره جوش های بی نقص و فوق العاده ای را ایجاد کنید به همین دلیل الکترود 7018 بهترین گزینه برای ساخت و ساز و خطوط لوله می باشد. به طور کلی اگر تمیزی جوش برای شما حائز اهمیت است توصیه می کنیم از سیم جوش 7018 استفاده کنید.

اکنون ممکن است برای شما سوال پیش آید که چرا الکترود 7018 به عنوان موثر ترین سیم جوش به شمار می رود ؟ ترکیبات پودر آهن موجود در این سیم جوش باعث می شود تا حوضچه جوش را در برابر آلاینده های هوا، رطوبت، هیدروژن و کثیفی محافظت تا در نتیجه مهره جوش ایجاد شده تمیز و بی نقص باشد. این الکترود برای افراد مبتدی بسیار موثر می باشد. همچنین میزان پاشش مواد بر روی کناره های مهره جوش بسیار اندک است.

 E7018

قیمت الکترود آما 7018

الکترود آما یکی از بهترین و محبوب ترین الکترودهای ایران به شمار می رود. کیفیت جوش و عملکرد بدون دود از عوامل کلیدی در این انتخاب است. اگر می خواهید دو قطعه فلزی آهن را به طور دائم به هم وصل کنید، از الکترود استفاده می کنید. الکترودها بر اساس عملکرد و کاربردشان دسته بندی می شوند. الکترود آما 7018 برای جوشکاری انواع مواد آهنی مناسب است.

الکترود آما با کد فنی 1230 ارائه شده توسط شرکت صنعتی آما، توسط استاندارد AWS (استاندارد نامگذاری الکترود) در کشور آمریکا با کد E7018 شناخته شده است. این الکترود قلیایی با پوششی حدود 115 درصد جوشی تمیز و بدون سرباره ایجاد می کند. جوش آن پایداری خوب و حداقل پاشش دارد. معمولاً در جوشکاری سازه های فولادی، اسکلت فلزی و ساخت انبارها (با ضخامت 0.4 اینچ یا بیشتر) استفاده می شود. پوشش فلاکس این الکترود قلیایی بوده و نوع پوشش آن سنگین است. الکترود قلیایی با پوشش تقریباً 115 درصد، جوشی تمیز و بدون سرباره ایجاد می کند.

موارد استفاده الکترود 7018

به دلیل ماهیت کششی زیاد جوش ها و خواص مقاوم در برابر ترک، الکترود 7018 بیشتر در کاربرد های صنعتی مانند: جوشکاری لوله‌ها، جوشکاری مخازن، کار های ساختمانی، ریل قطار، سازه فولادی، قطعه ‌های تحت فشار، فلزات کربی و فلزات کم آلیاژ بسیار موثر واقع شده است.

جدول مشخصات الکترود 7018

نام و مشخصات AMA 1230
فولادهای قابل جوشکاری St37 – St60 – St52
حالات جوشکاری تخت – افقی- عمودی- سربالا – بالاسر
جریان مصرفی جریان مستقیم، متناوب و قطب مستقیم
ویژگی ها ضد سایش- جوشی عاری از ترک و چقرمگی و ظاهر جوش تمیز و بدون بریدگی کنار جوش همچنین جوش از نظر رادیوگرافی از کیفیت مناسبی برخوردار میباشد.
موارد مورد مصرف قلیایی برای جوشهای ضد سایش
نوع الکترود قلیایی مخصوص فولادهای با کربن بالا(تا0.4%)
AWS E7018

سوالات متداول در خصوص الکترود 7018

الکترود 7018 برای چه مواردی استفاده می شود؟

این الکترود اغلب برای کارهای ساخت سنگین که شامل جوشکاری مواد ضخیم است ترجیح داده می شود. الکترود 7018 برای جوشکاری مخازن تحت فشار و خطوط لوله به دلیل توانایی آن در ارائه جوش های سالم و قابل اعتماد مطابق با استانداردها و کدهای سختگیرانه استفاده می شود.

ویژگی الکترود 7018 چیست ؟

قوس پایدار و کنترل آسان ، کیفیت بالای جوش ، استحکام بالا و مقاومت در برابر خستگی ، کنترل بالای ریزساختار جوش ، کارایی در جوشکاری فلزات مختلف.


الکترود جوشکاری

تقسیم بندی الکترود جوشکاری

از انواع الکترود جوشکاری برای اتصال دو سطح فلزی یا مواد مشابه استفاده می شود. ضخامت، جنس و نوع کاربرد قطعه کار به طور مستقیم با انتخاب الکترود مصرفی مورد استفاده برای جوش نهایی مرتبط است. انتخاب الکترود جوش مناسب برای دستیابی به یک جوش موفق و با کیفیت که نیازهای خاص پروژه جوشکاری را برآورده می کند، بسیار مهم است. ادامه مطلب