logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

تحلیل قیمت میلگرد در آذر 1402

تحلیل میلگرد

تحلیل قیمت میلگرد در آذرماه 1402

در آذرماه، بازار میلگرد در ایران شاهد تغییرات متنوع در قیمت‌ها بوده است و این تغییرات در چهار دسته اصلی به وضوح مشهود بوده است. شرکت های مختلف میلگرد، از ابتدای ماه با قیمت‌های گوناگون شروع کرده و تا انتهای ماه نوسانات متنوعی را تجربه کرده‌اند.

جهت اطلاع از خرید میلگرد کلیک نمایید.

  با توجه به نوسانات قیمت در آذرماه 1402، در ایام 18 تا 21 آذرماه شاهد نوسانات شدید بازار در تمامی شرکت های تولیدکننده بوده ایم. تمامی برندها در این بازه زمانی افزایش قیمت را به شدت تجربه کرده‌اند و از تاریخ 21 روند نزولی قیمت میلگرد شروع شده است با این حال قیمت نهایی تمامی شرکت ها در آذرماه افزایش یافته است.   میلگرد   به عنوان مثال، قیمت میلگرد آجدار امیرکبیر از ابتدای ماه تا انتهای ماه حدود 10.000 ریال افزایش یافته است. با این حال بازه نوسان قیمت حدود 30.000 ریال بوده است. نوسانات مشابهی در برندهای دیگر نیز مشاهده شده است، به طور مثال قیمت میلگرد آجدار راد همدان تا انتهای ماه حدود 8.000 ریال افزایش داشته است و بازه نوسان قیمت حدود 12.500 ریال بوده است.

جهت اطلاع از قیمت میلگرد میانه کلیک نمایید.

  تحلیل بازار نشان می‌دهد که این نوسانات ناشی از عواملی مانند عرضه و تقاضا، شرایط اقتصادی، وضعیت بازار جهانی و نوسانات در سایر صنایع مرتبط است. بر اساس این اطلاعات، بازار میلگرد آجدار در کنار دیگر محصولات فولادی و آهن آلات، در آذرماه به یک دوره نوسانی پویا و پیچیده وارد شده است، که ادامه این روند در دی ماه نیازمند بررسی دقیق‌تر و تصمیم‌گیری‌های استراتژیک تر از سوی صنعت‌گران می‌باشد.  

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا