icon phone

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو ۱۳۹۷

نمایشگاه قطعات خودرو سال 97

به گزارش روابط عمومی فولاد حامیران، سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران در بازه زمانی ۲۱ الی ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۷ در فضایی بالغ بر ۲۷ هزار متر مربع برگزار شد. ۱۴ سالن نمایشگاهی و همچنین فضای باز محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران به شرکت‌کنندگان در این رویداد صنعتی اختصاص داده شد.

۵۱۰ شرکت داخلی و ۱۸۵ شرکت خارجی از کشورهای فرانسه، یونان، ترکیه، چین، تایوان، کره جنوبی، هند، ایتالیا و لهستان در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو در شهر تهران حضور داشتند.

از سری برنامه‌های جانبی این نمایشگاه می‌توان به برگزاری همایش‌ها، کارگاه‌های علمی آموزشی با حضور استادان دانشگاه، مهندسان و متخصصان این صنعت و همچنین برنامه‌ی بازدید چند کمپانی داخلی و خارجی از این رویداد اشاره کرد.

در این نمایشگاه انواع قطعات و مجموعه‌های خودرو، انواع قطعات فنی و موتوری خودرو، انواع قطعات بدنه خودرو، انواع ماشین آلات و تجهیزات قطعه‌سازی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو و دیگر تجهیزات و خدمات این حوزه در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت.

شرکت فولاد حامیران بزرگترین و معتبرترین مرجع تخصصی توزیع انواع فولادهای آلیاژی، آهن آلات صنعتی و ساختمانی، استنلس استیل‌ها و سوپر آلیاژها، در این رویداد صنعتی حضور داشته و با معرفی دستاوردها و توانمندی‌های خود میزبان صنعتگران و علاقه‌مندان بود.

روابط عمومی فولاد حامیران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا