logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست 1398

نمایشگاه ایران پلاست 1398

به گزارش روابط عمومی فولاد حامیران، سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در تاریخ یکشنبه 31 شهریور ماه آغاز و در تاریخ 3 مهر ماه 1398 به کار خود پایان داد. این نمایشگاه از ساعت 10 تا 18 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران پذیرای فعالان صنعتی بود.

این رویداد صنعتی با شعار “رونق کسب و کار جهانی صنعت پلاستیک” و با حضور وزیر نفت، وزیر صنعت، معدن و تجارت، مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و تعدادی از مدیران ارشد صنعت پتروشیمی افتتاح شد.

12 هیأت از کشورهای افغانستان، عراق، ترکیه، آذربایجان، پاکستان، ویتنام، ارمنستان، کنیا، هند و تونس و همچنین کشورهایی همچون ایتالیا، اوکراین، چین، رومانی، روسیه، سوریه، لبنان، قزاقستان، ازبکستان، ارمنستان و تاجیکستان به طور مستقل از این گردهمایی صنعتی بازدید کردند.

شرکت فولاد حامیران نیز به عنوان بزرگترین و معتبرترین مرجع تخصصی توزیع انواع فولادهای آلیاژی، آهن آلات صنعتی و ساختمانی، استنلس استیل‌ها و سوپر آلیاژها، در طی برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست، محصولات کاربردی خود چون فولادهای قالب پلاستیک را در این حوزه صنعتی به فعالان این عرصه معرفی نموده و پذیرای صنعتگران بود.

روابط عمومی فولاد حامیران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا