هفدهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو تهران 1399

نمایشگاه ایران متافو

به گزارش روابط عمومی فولاد حامیران، نمایشگاه بین المللی ایران متافو، نمایشگاهی برجسته برای صنایع فولاد، فلزات غیرآهنی، ريخته‌‌گری، قالب‌ سازی، آهنگری، معدن و صنايع معدنی، صنایع سرامیک و نسوز‌ها و شیرهای صنعتی محسوب می‌شود که در آن صنعتگران قابلیت‌‌های فنی و نوآوری‌‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌‌کنند و از تعامل با دست‌ اندرکاران صنعت و فرصت‌های موجود بهره می‌گیرند.

نمایشگاه متافو فرآیند کاملی از صنعت فلزات، از معدن تا محصول نهایی را دربرمی‌گیرد. صنایعی که در خودروسازی، ساختمان، لوازم خانگی، پالایشگاهی، نیروگاهی و به طور کل صنایع مادر کاربرد دارند. این رخداد صنعتی با همکاری تمام دست اندرکاران شرکت‌ها، بنگاه‌های اقتصادی، تولیدی و نهادهای دولتی صورت گرفت.

گفتنی است شرکت فولاد حامیران به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌‍ های بازرگانی فولاد، با آگاهی کامل نسبت به شرایط خاص نمایشگاهی، ضمن ایجاد فضا و غرفه‌ای مناسب در بهترین موقعیت نمایشگاه، در این رخداد صنعتی حاضر بود و با میزبانی از فعالان و دست اندرکاران صنعت، فرصت‌‌های تجاری ارزشمندی را برای ایشان خلق کرد.

شرکت فولاد حامیران توانست با معرفی محصولات، خدمات و دستاوردهای مرتبط با صنعت فولاد، دستاوردهای مثبتی از نمایشگاه متافو کسب کند.

روابط عمومی فولاد حامیران

مقالات بیشتر

ریخته گری دایکاست

ریخته گری دایکاست

ریخته گری دایکاست، فرآیند شکل دهی به ماده مذاب با استفاده از قالب ریخته‌گری می باشد، اساس کار این عملیات...

ادامه مطلب
اسکرول به بالا