icon phone

فولاد حامیران در آستانه برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه نفت و گاز

نمایشگاه نفت و گاز 1401

به گزارش روابط عمومی فولاد حامیران، بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح می‌شود.

افتتاحیه بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور مدیران ارشد صنعت نفت و شماری از شرکت‌های داخلی و خارجی فعال در صنعت نفت ایران، از روز جمعه آغاز می‌شود.

این نمایشگاه با حضور نمایندگانی از کشورهای مختلف و با برپایی غرفه‌هایی به نمایندگی از شرکت‌های داخلی و خارجی برگزار می‌شود. برای جانمایی این نمایندگان، حدود ۴۰ هزار متر مربع فضای نمایشگاهی درنظر گرفته شده است.

طبق بیانات روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی نشست‌های تخصصی بسیاری با شرکت مدیران ارشد صنعت نفت و مدیران بخش خصوصی برگزار می‌شود.

بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از صبح روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار خواهد کرد و عصر روز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه به کار خود پایان می‌دهد.

شرکت فولاد حامیران به عنوان بزرگترین و معتبرترین مرجع تخصصی توزیع انواع فولادهای آلیاژی، آهن آلات صنعتی و ساختمانی، استنلس استیل‌ها و سوپر آلیاژها، در این رویداد صنعتی حضور داشته و از ساعت ۹ تا ۱۶ میزبان علاقه‌مندان و صنعتگران خواهد بود.

روابط عمومی فولاد حامیران

مقالات بیشتر

کوره های قوس الکتریکی

کوره قوس الکتریکی

کوره قوس الکتریکی ابزاری پرکاربرد در ذوب قطعات آهنی و غیرآهنی محسوب می شود که با ویژگی هایی چون ایجاد...

ادامه مطلب
فولاد هادفیلد چیستت

فولاد هادفیلد

فولاد های آستنیتی منگزی در سال ۱۸۸۲ توسط رابرت هادفیلد ابداع و معرفی گردید که به خاطر افتخار و قدر...

ادامه مطلب
مراحل گالوانیزه گرم

گالوانیزه گرم

یکی از مهم ترین روش ها برای ایجاد پوشش روی بر سطح فولاد و آهن، گالوانیزه گرم می باشد. طبق...

ادامه مطلب
مس

آلیاژهای مس

آلیاژهای مس به آلیاژهایی گفته می شود که مس مولفه اصلی در آنها می باشد، آلیاژ به معنای ترکیب دو...

ادامه مطلب
اسکرول به بالا