icon phone

پایان نمایشگاه نفت و گاز ۱۴۰۱

نمایشگاه نفت و گاز 1401

به گزارش روابط عمومی فولاد حامیران، این دوره از برگزاری نمایشگاه نفت،گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر نفت کار خود را آغاز کرد.

همچنین رئیس کمیسیون انرژی مجلس، از اعضای کمیسیون اقتصادی، رئیس شرکت ملی نفت ایران نیز از دیگر مسئولانی بودند که در طی این نمایشگاه از غرفه‌ها بازدید کرده و در جریان تولیدات، پروژه‌های اجرایی و دستاوردهای شرکت‌های حاضر در بیست و ششمین نمایشگاه نفت و گاز ۱۴۰۱ قرار گرفتند.

در این نمایشگاه ۱۲۰۰ شرکت داخلی و ۴۴ شرکت خارجی از ۱۱ کشور مختلف در بیش از ۸۰۰ غرفه حضور داشتند و دستاوردهای خود را به بازدیدکنندگان ارائه کردند.

این نمایشگاه که با شعار «نفت دانش بنیان؛ تولید ایرانی، صادرات جهانی» از ۲۳ اردیبهشت ماه کار خود را آغاز کرد تا ۲۶ اردیبهشت ماه میزبان فعالان و سرمایه‌گذاران بزرگ این عرصه، نهادهای تصمیم‌گیر در حوزه صنعت نفت و گاز، فعالان و نخبگان داخلی و خارجی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بود.

با توجه به افول همه‌گیری ویروس کرونا، بیست و ششمین نمایشگاه نفت و گاز با استقبال خوبی از سوی صنعتگران روبه‌رو شد.

شرکت فولاد حامیران نیز به عنوان بزرگترین و معتبرترین مرجع تخصصی توزیع انواع فولادهای آلیاژی، آهن آلات صنعتی و ساختمانی، استنلس استیل‌ها و سوپر آلیاژها، در طی برگزاری بیست و ششمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، محصولات کاربردی خود در حوزه صنعت نفت را به فعالان این عرصه صنعتی معرفی نموده و میزبان علاقه‌مندان و صنعتگران بود.

روابط عمومی شرکت فولاد حامیران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا