logo
logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، مجموعه‌ها و صنایع وابسته خودرو اصفهان

نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو اصفهان

فهرست مطالب

به گزارش روابط عمومی فولاد حامیران، هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات، مجموعه‌ها و صنایع وابسته خودرو اصفهان از 26 الی 30 خرداد ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان با حضور صنعتگران و فعالان این عرصه برگزار می‌شود.

در این رویداد صنعتی 105 شرکت از استان‌های مختلف کشور حضور دارند و محصولات و دستاوردهای متنوع خود شامل قطعات و مجموعه‌های خودرو، قطعات موتور، اجزا و قطعات الکترونیک خودرو، ماشین‌آلات و تجهیزات قطعه‌سازی، تحقیقات و طراحی مهندسی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، بازرگانی را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌دهند. بدون تردید با توجه به کاربرد گسترده فولاد و محصولات فولادی در صنعت خودروسازی، شرکت‌های فولادی نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

انواع محصولات فولادی در قسمت‌های مختلف داخلی و خارجی خودرو مانند ستون‌ها، سقف و بدنه، شاسی‌ها، قطعات موتور و لوله‌ها کاربرد دارند. از میان این محصولات ورق و پروفیل بیشترین کارایی را در این صنعت دارند.

مجموعه فولاد حامیران به عنوان بزرگترین و معتبرترین مرجع تخصصی توزیع انواع فولادهای آلیاژی، آهن آلات صنعتی و ساختمانی، استنلس استیلها و سوپر آلیاژها، قابلیت تأمین پروفیل و انواع ورق شامل ورق سیاه، ورق روغنی، ورق گالوانیزه و … را به فعالان صنعت خودروسازی عرضه می‌کند.

روابط عمومی فولاد حامیران

مقاله پیشنهادی  رشد تولید فولاد جهانی؛ با وجود کرونا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا