icon phone

رشد صادرات، مسیر پیشِ روی فولاد آلیاژی ایران

صادرات فولاد آلیاژی

شرکت فولاد آلیاژی ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع فولاد های آلیاژی در شهر یزد فعالیت می‌کند. این شرکت علاوه بر خاورمیانه، به لحاظ استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته در سطح جهانی نیز مطرح می باشد. فولادهای آلیاژی در این شرکت بااستفاده از برترین سطح دانش فنی در دنیا و طبق استانداردهای بین المللی تولید می شود. محصولات تولیدی این شرکت در صنایعی اعم از نفت و گاز و پتروشیمی، خودروسازی، نیروگاه ها، ساخت لوازم پزشکی و جراحی، صنایع معدنی، ماشین سازی، ابزارسازی و… کاربرد دارد.

مواد اولیه‌ای که این شرکت برای ساخت فولادهای خود استفاده می‌کند شامل: آهن‌قراضه، فروآلیاژها، عناصر آلیاژساز و همچنین آهن اسفنجی است که امکان بهره‌گیری از آن تا بیشتر از ۹۵ درصد وجود دارد.
طبق آمار اعلام شده، شرکت فولاد آلیاژی ایران از آغاز سال ۱۴۰۰ تا انتهای تیرماه امسال تولیدات محصولات آلیاژی و مهندسی خود را به بیشتر ۱۴۸ هزار و ۱۱۴ تن رسانده است. این شرکت در سال جاری در نظر دارد ظرفیت تولید شمش فولادی خود را به ۷۰۰ هزار تن افزایش دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد حامیران، صادرات شرکت فولاد آلیاژی ایران در قیاس سال گذشته و امسال رشدی قابل توجه، بالغ بر ۶۵۲ درصد را تجربه کرده است. این شرکت با گذر از مشکلاتی که در بخش صادرات، در سال ۹۹ با آن ها رو به رو شده بود توانست تا اولین ماه تابستان سال جاری روندی رو به رشد را طی کند. فولاد آلیاژی ایران توانسته در ۴ ماهه نخست سال میزان فروش خود را به بیش از ۶۱۳ میلیارد ریال برساند. محصولات پر آلیاژ و استراتژیک بخش قابل توجهی از این میزان افزایش فروش را به خود اختصاص می‌دهند.

بومی سازی قطعات، تولید ۶ نوع فولاد جدید، توسعه مشریان و دستیابی به بازارهای جدید برای محصولاتی مانند: توربین و ژنراتور و حفاری، الکترود سیم‌جوش با گریدهای مختلف فولاد آلیاژی، شیرآلات صنعتی و پنجه دینام، از جمله اهداف شرکت فولاد آلیاژی ایران بوده که تحقق یافته است.
شرکت فولاد حامیران نمایندگی رسمی این شرکت را برعهده دارد و تولیدات این کارخانه که شامل فولادهای قالب پلاستیک، بلبرینگ، تیغ اره، سوپاپ، خوش تراش و… است را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

روابط عمومی شرکت فولاد حامیران

مقالات بیشتر

آلیاژهای آهنی

آلیاژهای آهنی

انقلاب صنعتی به استفاده‌ی گسترده‌تر از آهن منجر شد. سنگ آهن به طور خام قابل استفاده نیست و به همین...

ادامه مطلب
اسکرول به بالا