icon phone

یادداشتی از حامیران برای تبریک روز خبرنگار

روز خبرنگار

تنها عشق و علاقه است که می‌تواند فرد را برای قرار گرفتن در راه پرمخاطره شغل خبرنگاری یاری کند. خبرنگاران به عنوان چشم و گوش مردم عمل کرده و آن چه را که هست بی کم و کاست منتقل می‌کنند. انتقال اخبار با حفظ صحت و درستی آن می‌تواند راه‌گشای مشکلات باشد. در ایران امروز ما با وجود تحریم‎‌ها و بیماری منحوس کرونا، سختی ها و مشکلاتی مسیر اقتصاد را ناهموار کرده است؛ فعالان حوزه رسانه علی الخصوص در حوزه اقتصادی با شناسایی این ناهمواری‌ها ما را در بهتر پشت سر گذاشتن مشکلات یاری خواهندکرد. اطلاعات و اخباری که در حوزه فولاد و صنعت و معدن منتشر می‌شود به خصوص اطلاعاتی که مربوط به تحولات جهانی این صنعت است موجب می‌شود ما نیز در صنعت فولاد از مسیر توسعه و پیشرفت های بین‌المللی حاصل شده، مطلع باشیم.

قلم به دستان حوزه اقتصادی رسانه و هم‌چنین سایر حوزه ها با روشنگری، مسئولیت پذیری و تعهد خود نسبت به کشور و جامعه، ما را از تکرار اشتباهات سایر فعالان این حوزه باز‌میدارند. پیمودن راه توسعه در راستای بهبود بخشی و پیشرفت، نیازمند اتحاد و تلاش بخش های مختلف صنعت فولاد کشور است؛ هم‌چنین از نقش آگاهی‌ بخشی و اطلاع رسانی فعالان حوزه رسانه در پیمایش این مسیر نمی‌توان غافل شد.
روابط عمومی فولاد حامیران ضمن تکریم مقام شهدای اصحاب رسانه، روز خبرنگار را به تمامی تلاش‌گران و مجاهدان امانت‌دار این عرصه تبریک می‌گوید و از خداوند منان سلامتی و موفقیت روزافزون برای ایشان خواستار است.

روابط عمومی فولاد حامیران

مقالات بیشتر

برنز منگنز دار

برنز منگنز دار

برنز منگنزدار یا منگنز برنزها گروهی از آلیاژهای مس با استحکام بالا هستند که منگنز در آن به عنوان ماده...

ادامه مطلب
اسکرول به بالا