بیستمین نمایشگاه بین‌المللی تبریز پلاست

نمایشگاه پلاست

به گزارش روابط عمومی فولاد حامیران، بیستمین نمایشگاه بین‌المللی لاستیک، پلاستیک، ماشین‌آلات و تجهیزات وابسته تبریز (تبریز پلاست) همزمان با نمایشگاه متافو در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی این شهر، از یکشنبه ۲۹ خرداد ماه تا چهارشنبه ۱ تیر ماه برگزار می‌شود.

در این رویداد صنعتی هرساله نمایندگانی از شرکت‌های داخلی و همچنین نمایندگان خارجی از کشورهای مختلف در سراسر دنیا حضور داشته و دستاوردها و محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان و فعالان این عرصه صنعتی قرار می‌دهند.

از جمله شرکت‌کنندگان نمایشگاه تبریز پلاست می‌توان به مجموعه‌های فعال در عرصه صنعت فولاد اشاره کرد چرا که فولاد در صنعت پلاستیک به عنوان قالب، کاربردی گسترده دارد و در روند تولید پلاستیک از فولاد قالب پلاستیک برای شکل دهی به این ماده استفاده می‌شود.

مجموعه فولاد حامیران به عنوان بزرگترین و معتبرترین مرجع تخصصی توزیع انواع فولادهای آلیاژی، آهن آلات صنعتی و ساختمانی، استنلس استیل‌ها و سوپر آلیاژها، محصولات کاربردی خود چون فولادهای قالب پلاستیک در گریدهای ۲۳۱۱، ۲۳۱۲ و ۲۷۳۸ را در این حوزه به فعالان این عرصه صنعتی عرضه می‌کند.

متقاضیان و صنعتگران محترم فعال در شهر تبریز می‌توانند به جهت سهولت در برقراری ارتباط با مجموعه فولاد حامیران و بهره‌گیری از خدمات و محصولات این مجموعه به شعبه تبریز به نشانی جاده پتروشیمی، جاده باغ معروف، مجتمع بازار آهن تبریز، سوله شماره ۳۲ مراجعه نموده و یا با شماره ۴۱۸۵۰۰۰۰_۰۴۱ تماس بگیرند.

روابط عمومی فولاد حامیران

مقالات بیشتر

دیرگدازها

دیر گدازها

مواد نسوز یا دیرگداز به کلیه موادی اطلاق می‌شود که در درجه حرارت بالا خواص فیزیکی، شیمیایی، مکانیکی و ترمومکانیکی...

ادامه مطلب
فولاد پاک

فولاد پاک بسازیم!

به گزارش روابط عمومی فولاد حامیران، در روند تولید فولاد با توجه به استفاده از سوخت‌های فسیلی مانند ذغال‌سنگ، انتشار...

ادامه مطلب
اسکرول به بالا