logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

نهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته تهران

نمایشگاه حمل و نقل ریلی

به گزارش روابط عمومی فولاد حامیران، نهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و تجهیزات وابسته از تاریخ 3 لغایت 6 خرداد ماه 1401 در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران با حضور فعالان این عرصه صنعتی برگزار شد. در این رویداد صنعتی شرکت‌ها و نمایندگانی از دیگر کشورهای جهان و همچنین تولیدکنندگان و صنعتگران داخلی حضور داشتند.

این نمایشگاه در طی برگزاری خود اهدافی چون افزایش ظرفیت تولیدات داخلی و آشنایی تولیدکنندگان صنایع ریلی داخلی با آخرین دستاوردها و تولیدات جهانی این صنعت را دنبال می‌کرد.

تأمین ماده خام فولاد برای صنعت ساخت ریل

نمایندگانی از شرکت‌های فولادی نیز در این رویداد صنعتی حاضر بودند. در واقع فولاد به عنوان صنعتی مادر، ماده‌ای اولیه برای چرخه تولید دیگر صنایع محسوب می‌شود. صنعت ریلی نیز در روند تولیدش به محصولات فولادی برای ساخت کالاهای مورد نظر خود نیاز دارد. از این رو صنعت ساخت ریل برای پیشبرد و افزایش ظرفیت تولیدات خود برای تأمین ماده خام چرخه تولید ریل، به صنعت فولاد وابسته است. فولاد حامیران بزرگترین و معتبرترین مرجع تخصصی توزیع انواع فولادهای آلیاژی، آهن آلات صنعتی و ساختمانی، استنلس استیل‌ها و سوپر آلیاژها، محصولات کاربردی خود را در این حوزه صنعتی به فعالان این عرصه ارائه می‌دهد.

روابط عمومی شرکت فولاد حامیران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا