icon phone

پایان کار دوازدهمین نمایشگاه کار دانشگاه شریف

اختتامیه نمایشگاه کار

به گزارش روابط عمومی فولاد حامیران، دوازدهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف به تاریخ سه‌شنبه سوم اسفند ماه پایان یافت.

در دوازدهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف ۳۷ شرکت معتبر خصوصی با حوزه فعالیت‌ متنوع حضور داشتند. در طی برگزاری این نمایشگاه دکتر بهنام طالبی سرپرست دفتر سیاستگذاری، برنامه‌ریزی، توسعه فناوری و نوآوری، وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دکتر رسول جلیلی سرپرست دانشگاه صنعتی شریف نیز حاضر بودند. این نمایشگاه در واقع بستری برای معرفی مشاغل شرکت‌های حاضر در این رویداد به کارجویان بود.

دوازدهمین نمایشگاه کار در راستای ایجاد فرصت‌های شغلی برای رشته‌های تحصیلی از جمله: فنی و مهندسی، مالی، مدیریت و بازاریابی، علوم ارتباطات، هنر و گرافیک و همچنین شغل‌های وابسته به رشته علوم پزشکی میزبان کارجویان و علاقه‌مندان بود.

مجموعه فولاد حامیران با حضور موثر در دوازدهمین نمایشگاه کار توانست با حاضرین در این رویداد ارتباط برقرار کرده و با آن‌ها تعامل داشته باشد. فولاد حامیران با بیش از ۵۰ سال سابقه در زمینه توزیع و تامین انواع فولادهای آلیاژی، آهن آلات صنعتی و ساختمانی جهت جذب و استخدام نیروی کاری متخصص در این نمایشگاه حاضر شد. همچنین شرکت‌های حاضر در این رویداد با ارائه فرصت‌های شغلی خود پس از شناسایی استعدادها، علایق و توانایی‌های کارجویان توانستند در بستری مناسب درمورد جذب و استخدام سرمایه‌های انسانی مورد نیاز سازمان خود تصمیم‌گیری کنند.

روابط عمومی فولاد حامیران

مقالات بیشتر

پلیمرها

معرفی پلیمرها

با استفاده از مواد آلی (هیدروکربن) موجود در طبیعت می توان مواد مصنوعی را تولید کرد. این مواد بیشتر شامل...

ادامه مطلب
آستمپرینگ فولاد

آستمپرینگ چیست؟

آستمپرینگ یکی از روش های عملیات حرارتی بوده که می تواند بهترین جایگزین برای روش های سخت کردن و کوئنچ...

ادامه مطلب
اسکرول به بالا