انبار فولاد حامی آلیاژ آسیا
انبار فولاد حامی آلیاژ آسیا
انبار حامیران
انبار حامی آلیاژ آسیا

انبار فولاد

شرکت فولاد حامیران دارای دو انبار با نام های انبار 17 شهریور و انبار فتح برای نگهداری انواع فولادهای آلیاژی و همچنین اقلام ساختمانی می باشد، در این انبارها علاوه بر ذخیره و نگهداری محصولات فولادی، عملیات برشکاری نیز بر اساس سفارش مشتری انجام می گردد.
انبار کردن محصولات فولادی ملزم به رعایت برخی از نکات است تا محصول مورد نظر بدون هیچگونه آسیب و خسارت، به دست مشتری برسد، شرکت فولاد حامیران توانسته است با تکیه بر تخصص و تجارب نیروهای خود، شرایط لازم برای نگهداری محصولات را ایجاد کرده و با بیشترین سطح کیفی محصول را برای مشتری ارسال نماید.

پخش ویدیو
پخش ویدیو

انبار فتح

انبار فتح فولاد حامیران محل نگهداری ورق های st، st52، st37، ورق های گالوانیزه و همچنین فولادهای آلیاژی و فولادهای ساختمانی میباشد.
یکی از ویژگی های این انبار قابلیت برشکاری ورق های فولادی مجموعه حامیران است که از ضخامت 1 میل تا 350 میل، مطابق با سفارش مشتری قابل انجام است.
در انبار فتح دستگاه گیوتین و cnc جهت برشکاری محصولات نیز وجود دارد.

انبار 17شهریور

انبار 17 شهریور  فولاد حامیران محل ذخیره سازی و برشکاری فولادهای کم آلیاژ و پر آلیاژ است. در این انبار برشکاری از 3 میل الی 2200 میل صورت گرفته و برای برش مقاطع بالاتر از اره های طول بر استفاده می گردد.
یکی از مزیت های انبار 17 شهریور فولاد حامیران، وجود تیم کنترل کیفی جهت نظارت بر برشکاری و صحت جنس و وزن بار ارسال شده به مشتری می باشد.

پخش ویدیو
نبشی
تیغ اره نواری
warehouse roller
warehouse steel
اسکرول به بالا