icon phone
انبار فولاد حامی آلیاژ آسیا
انبار فولاد حامی آلیاژ آسیا
انبار حامیران
انبار حامی آلیاژ آسیا

انبار فولاد

شرکت فولاد حامیران دارای دو انبار با نام های انبار ۱۷ شهریور و انبار فتح برای نگهداری انواع فولادهای آلیاژی و همچنین اقلام ساختمانی می باشد، در این انبارها علاوه بر ذخیره و نگهداری محصولات فولادی، عملیات برشکاری نیز بر اساس سفارش مشتری انجام می گردد.
انبار کردن محصولات فولادی ملزم به رعایت برخی از نکات است تا محصول مورد نظر بدون هیچگونه آسیب و خسارت، به دست مشتری برسد، شرکت فولاد حامیران توانسته است با تکیه بر تخصص و تجارب نیروهای خود، شرایط لازم برای نگهداری محصولات را ایجاد کرده و با بیشترین سطح کیفی محصول را برای مشتری ارسال نماید.

درباره پخش ویدیو بنر ویدئو کاورها
درباره پخش ویدیو کاور ویدئو انبار فتح

انبار فتح

انبار فتح فولاد حامیران محل نگهداری ورق های st، st52، st37، ورق های گالوانیزه و همچنین فولادهای آلیاژی و فولادهای ساختمانی میباشد.
یکی از ویژگی های این انبار قابلیت برشکاری ورق های فولادی مجموعه حامیران است که از ضخامت ۱ میل تا ۳۵۰ میل، مطابق با سفارش مشتری قابل انجام است.
در انبار فتح دستگاه گیوتین و cnc جهت برشکاری محصولات نیز وجود دارد.

انبار ۱۷شهریور

انبار ۱۷ شهریور  فولاد حامیران محل ذخیره سازی و برشکاری فولادهای کم آلیاژ و پر آلیاژ است. در این انبار برشکاری از ۳ میل الی ۲۲۰۰ میل صورت گرفته و برای برش مقاطع بالاتر از اره های طول بر استفاده می گردد.
یکی از مزیت های انبار ۱۷ شهریور فولاد حامیران، وجود تیم کنترل کیفی جهت نظارت بر برشکاری و صحت جنس و وزن بار ارسال شده به مشتری می باشد.

درباره پخش ویدیو بنر ویدئو شعبانزاده
نبشی
تیغ اره نواری
warehouse roller
warehouse steel
اسکرول به بالا