logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

نحوه ساخت گیره میز با ناودانی

نحوه ساخت گیره میز با ناودانی

گیره های رو میزی با ناودانی می تواند به شما تجربه استفاده راحت را بدهد، و اطمینان حاصل کنید که جسم در جای مناسب خود می باشد.

ساخت گیره میز با ناودانی

گیره های میز را می توانیم با انواع فولاد ضد زنگ از جنس استنسل استیل با قابلیت ضد زنگ، مقاوم در برابر سایش و مقاوم در برابر خوردگی ساخت،  که داری استحکام و پایداری دائمی باشد. نحوه ساخت گیره میز با انواع ناودانی یک روش ساخت گیره های فلزی می باشد.

گیره های ساخته شده با ناودانی داری یک پیچ قابل تنظیم می باشد، تا تا استفاده از این ابزار در موقعیت های مختلف را برای شما آسان تر و منطقی تر کند. معمولا شرکت ها برای تبلیغات پیچ گوشتی مناسب آن را نیز در کنارش قرار می دهند. این نوع گیره ها به گونه ای ساخته می شود که  همه کاره هستند و می توانند قطعات را برای مونتاژ، چسباندن، اتصال مناسب بکنند این گیره فلزی C قابل اعتماد می تواند اطمینان حاصل کند که همه چیز در جای مناسب است.

این نوع گیره بر روی میز کار با کمک دوپیچ که قابل تنظیم می باشد، نصب می شود، این گیره دارای دو فک متحرک است که فاصله‌ی بین آن‌ها توسط یک اهرم قابل تغییر است.

گیره های حرفه ای می تواند برای پردازش ماشین آلات نیز کاربرد داشته باشد، این گیره ها را می توانیم  از چدن و فولاد و آهن با کیفیت بالا بسازیم. ساخت گیره با دقت بسیار بالا باعث حرکت آسان گیره می باشد.

جهت اطلاع از ناودانی شکفته مشهد کلیک نمایید.

گیره رومیزی دارای خط کش مدرج بر روی کشویی ناودانی است که به کاربر کمک می‌کند تا فاصله‌ی دهانه فک‌ها را به راحتی تشخیص و تنظیم کند. این گیره رومیزی همچنین دارای یک سندان بزرگ و فک‌های آج دار سخت‌کاری شده است که قدرت گیره‌گیری و مقاومت بالایی دارند. این گیره رومیزی مجهز به مکانیزم تنظیم خلاصی کشوئی ناودانی است که امکان باز و بسته کردن سریع و آسان گیره را فراهم می‌کند. این گیره رومیزی یک ابزار کاربردی و مقرون به صرفه است که برای هر کارگاهی ضروری است. این گیره رومیزی با دوام است و می‌تواند سال‌ها کار کند.

نحوه ساخت گیره میز با ناودانی
نحوه ساخت گیره میز با ناودانی

کاربرد گیره های فلزی میز

گیره های فلزی میز یک ابزار دستی برای نگهداری قطعات می باشد، این گیره برای کارهای مختلفی مانند:

  • نجاری
  • فلزکاری
  • مونتاژ
  • پروژه های گیره خانگی
  • کاربردهای خودرو
  • جوشکاری
  • برشکاری
  • سوراخ کاری
نحوه ساخت گیره میز با ناودانی
نحوه ساخت گیره میز با ناودانی

نتیجه گیری

از گیره های رومیزی برای نگهداری و بستن اشیاء و قطعات مختلف در محل کار، برای انجام عملیات مختلف و جاگذاری استفاده می شود.گیره های رومیزی دارای دو فک ثابت و متغیر هستند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا