logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی1398

نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی 1398

به گزارش روابط عمومی فولاد حامیران، هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته از تاریخ 19 لغایت 22 خرداد ماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران با حضور فعالان این عرصه برگزار شد.

وزارت صنعت، معدن و تجارت و وزارت راه و شهرسازی از این رویداد صنعتی حمایت کردند و راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، شرکت بهره‌برداری مترو تهران، دانشکده مهندسی را‌ه‌آهن و همچنین تولیدکنندگان و صنعتگران حوزه صنعت ریلی در فضای نمایشگاهی به وسعت 20 هزار متر مربع حضور داشتند.

وزیر راه و شهرسازی در ارتباط با این نمایشگاه، به موضوع تولید ریل در داخل کشور اشاره کرد و گفت: ساخت ریل در داخل کشور توسط شرکت‌‎های فولادی روند تولید خود را در پیش گرفته است.

شرکت فولاد حامیران در جایگاه بزرگترین و معتبرترین مرجع تخصصی توزیع انواع فولادهای آلیاژی، آهن آلات صنعتی و ساختمانی، استنلس استیل‌ها و سوپر آلیاژها، در طی برگزاری هفتمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع، تجهیزات و خدمات وابسته حضور داشته و میزبان صنعتگران و علاقه‌مندان بود. همچنین فولاد حامیران در این نمایشگاه محصولات فولادی کاربردی خود را در حوزه صنعت حمل و نقل ریلی کشور به فعالان این عرصه صنعتی معرفی نمود.

روابط عمومی فولاد حامیران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا