افتتاحیه بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

افتتاحیه بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان

صبح امروز 22 شهریور ماه، بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در شهر تهران با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد حامیران، از 22 تا 25 شهریور ماه به مدت 4 روز این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران برپاست و پذیرای علاقمندان و فعالان حوزه صنعت ساختمان است.
نمایشگاه صنعت ساختمان تهران هم‌اکنون با حضور 630 شرکت و نمایندگانی از کشورهای مختلف از جمله کانادا، چین، آلمان، کره‌جنوبی، ترکیه، فنلاند و اندونزی درحال برگزاری است. همینطور 120 عضو هیات تجاری از کشورهای سوریه، اندونزی، ترکیه، افغانستان، عراق، کنیا و امارات متحده عربی در این نمایشگاه حضور دارند.
از برنامه‌های جانبی بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان برپایی سومین فستیوال معماری ایران و کارگاه‌های آموزشی در حوزه بازارهای صادراتی است.
نمایشگاه حاضر از مهم‌ترین رویدادهای صنعتی است؛ همچنین نمایشگاه صنعت ساختمان بزرگترین نمایشگاه در این حوزه، در سراسر کشور است. از نهادهای تصمیم‌گیر و مقامات مسئول، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، تشکل‌های تخصصی صنعت ساختمان و سازمان‌های نظام مهندسی ساختمان نیز در آن حضوری فعال دارند.
شرکت فولاد حامیران با داشتن بیش از 50 سال تجربه در عرصه فولاد و آهن‌آلات ساختمانی در این نمایشگاه حضور دارد. حامیران با سر لوحه قراردادن اصل رضایت مشریان و توجه به نیاز‌های ایشان در سالن 38A آماده میزبانی از مخاطبان و فعالان عرصه صنعت ساختمان در این نمایشگاه می‌باشد.

روابط عمومی شرکت فولاد حامیران

مقالات بیشتر

فورجینگ

فورج چیست؟

آهنگری یا فورجینگ (Forging) یک روش مادر در صنعت است که برای تولید قطعات فلزی به کار گرفته می‌شود. پیشینه...

ادامه مطلب
مته های صنعتی

مته های صنعتی

مته های صنعتی بر اساس نوع و کاربرد به دسته های متفاوتی تقسیم می شوند که هرکدام به منظور اهدافی...

ادامه مطلب
پلیمرها

معرفی پلیمرها

با استفاده از مواد آلی (هیدروکربن) موجود در طبیعت می توان مواد مصنوعی را تولید کرد. این مواد بیشتر شامل...

ادامه مطلب
error: Content is protected !!
اسکرول به بالا