logo
شرکت حامی آلیاژ آسیا (فولاد حامیران)
02163511
02162846000
logo

واحد روابط عمومی

شرکت فولاد حامیران با بیش از پنجاه سال سابقه در توزیع انواع فولادهای آلیاژی و آهن آلات ساختمانی ، مانند بسیاری از سازمان‌های بزرگ و مطرح، دارای واحد روابط عمومی است. این واحد در سازمان به عنوان پل ارتباطی عمل کرده و زمینه برقراری تعاملات موثر با خارج از سازمان را فراهم می‌کند. در واقع روابط عمومی نماینده سازمان در مقابل مخاطبان است. در این واحد تمرکز بر کار گروهی بوده و تمام اعضای تیم در جهت دستیابی به اهداف مدنظر این واحد همکاری می‌کنند. یکی از وظایف روابط عمومی شناخت مخاطبان سازمان است. واحد روابط عمومی فولاد حامیران در جهت تعامل با مخاطبان خود و اطلاع رسانی به مشتریان در نمایشگاه‌های بین المللی حضور دارد. واحد روابط عمومی فولاد حامیران از نقش مطبوعات در اطلاع رسانی به مخاطبان خود و رصد اخبار بازار فولاد غافل نبوده و به همین منظور با راه‌اندازی اتاق خبر در راستای دستیابی به این هدف گام برداشته است.

با توجه به اهمیت مسئولیت اجتماعی در یک سازمان، واحد روابط عمومی فولاد حامیران طی تحقیقات و بررسی منابع معتبر در این حوزه به ارائه چکیده‌ای از مهم‌ترین نکات در حوزه مسئولیت اجتماعی پرداخته است. 
مسئولیت اجتماعی چیست؟
مسئولیت اجتماعی در واقع یک چارچوب اخلاقی است. طبق مسئولیت اجتماعی یک سازمان اقداماتی گسترده‌تر از فعالیت‌های خود در حوزه کسب و کار انجام می‌دهد. سازمان‌ها به علت بهره‌گیری از منابع انسانی، طبیعی و اقتصادی یک جامعه، در برابر آن مسئول هستند. آن‌ها باید در جهت منافع و صلاح دید جامعه کوشا باشند و از جنبه‌ی دیگر، آنان تعهداتی در قبال محیط زیست نیز دارند. با فعالیت در حوزه مسئولیت اجتماعی، یک سازمان امکان این را دارد که تعادل مثبت و موثری میان اکوسیستم و اقتصاد جامعه‌ای که در آن حیات دارد، برقرار کند.

ادامه مطلب را از طریق لینک زیر مطالعه نمایید.

دانلود: مقاله مسئولیت اجتماعی

Untitled 300x243 1
واحد روابط عمومی شرکت فولاد حامیران
اسکرول به بالا