خط ویژه
خــط ویــژه
021-63511

فروش تیغ اره نواری :

شرکت فولاد حامیران یکی از معتبرترین وارد کنندگان تیغ اره نواری با گریدها و سختی های مختلف، در کشور است. 
در اصطلاح اَرّه به عنوان یکی از ابزار هایی است که برای قطعه کردن و دو نیم کردن قطعه کار با حرکت رفت و برگشتی و اصطکاکی دندانه تیغ اره با قطعه کار مورد استفاده قرار میگیرد.
در اصل تیغ اره به عنوان یکی از مهم ترین اجزای جدا ناشدنی اره می باشد، بدون وجود تیغ اره امکان برش در اره ها وجود ندارد، این تیغ های اره است که وظیفه بریدن قطعه را برعهده دارد. انواع مختلفی از اره ها وجود دارند که کاربردهای خاص خود را دارند که از جمله آن ها می توانیم به اره مویی، اره چکشی، اره دستی، اره فارسی بر، اره فنری، اره گرد، اره فنری، اره نوکی، اره لنگ، اره عمود بر، اره فلز بر،و… اشاره کنیم.
از نمونه های تیغ اره حامیران به تیغ اره های (DOUFLEX PT، DOUFLEX M42،DOUFLEX M51، Vtx، CT-FLEX PRO و CT-FLEX 4000 ) می توان نام برد .

زمانی که قصد خرید تیغ اره نواری دارید باید مشخص کنید برای چه نوع برشی نیاز به تیغه دارید و متناسب با آن یکی از انواع تیغ اره ها را برای اره نواری خود انتخاب کنید. علاوه بر نوع تیغ اره، باید عرض تیغ اره نواری خود را معین کنید به طور مثال برای برش های عمیق و ضخیم باید تیغ اره ای با عرض گسترده و برش محکم تر و برای برش های دایره ای شکل تیغه هایی با عرض منحنی شکل را خریداری نمایید.

 

تیغ اره تیغ اره تیغ اره

 

ویژگی های تیغ اره


هر تیغ اره در هر اینچ دارای تعداد مشخصی از دندانه می باشد، هر چه تعداد این دندانه ها در هر اینچ بیشتر باشد می توان گفت برش با کیفیت بهتری انجام خواهد شد و بر همین اساس دندانه های کمتر برش را سخت خواهند نمود.
 

ابعاد تیغ اره نواری :

تیغ اره نواری ها دارای تنوع زیادی می باشند و تنوع تیغ اره نواری ها از جهت تنوع عرض، ضخامت، نوع دندانه، ارتفاع دندانه، زاویه دندانه، گام دندانه و تکیه گاه می باشد.
به فاصله بین نوک دندانه و پشت تیغ اره نواری را عرض تیغ اره نواری می نامند که با بزرگتر شدن عرض تیغه  قدرت و طول تیغ اره نواری بیشتر خواهد شد.
ضخامت تیغ اره نواری همان قسمت بدنه تیغ اره و صرف نظر از دندانه تیغ اره می باشد که با عرض تیغه رابطه مستقیمی دارد.
به فاصله نوک دندانه ها تا گودترین قسمت دندانه ارتفاع دندانه می گویند که در حمل براده برداری موثر می باشد.
جهت اطلاع از ابعاد تیغ اره نواری مورد استفاده برای دستگاه اره نواری باید به شناسنامه و مشخصات دستگاه خود مراجعه کنید.برروی بدنه دستگاه های کسمک ترکیه این ابعاد نوشته شده است و می توانید برای خرید تیغ اره نواری از ابعاد و مشخصات تیغه مناسب دستگاه خود مطلع شوید.

شرکت فولاد حامیران با سال ها تجربه در زمینه فروش محصولات فولاد آلیاژی و غیر آلیاژی در راستای پاسخگویی به سوالات مشتریان و راهنمایی آن ها، اقدام به طراحی و تاسیس یک واحد مجزا جهت فروش تیغ اره های دیسکی و لنگ نموده است.
 شما عزیزان می توانید جهت دریافت قیمت تیغ اره و اره نواری با همکاران ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید.
 


 

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 5 از 5 - 11 رای

نظرات کاربران

بازگشت