icon
خــط ویــژه
021-63511

فروش تیغ اره نواری :

یکی از فهالیتهای اساسی شرکت فولاد حامیران  در خصوص فروش تیغ اره نواری می باشد که، شامل واردات تیغ اره های نواری با گرید و سختی های مختلف و همچنین فروش تیغ اره های دیسکی و لنگ است.
در اصطلاح اَرّه به عنوان یکی از ابزار هایی است که برای قطعه کردن و دو نیم کردن قطعه کار با حرکت رفت و برگشتی و اصطکاکی دندانه تیغ اره با قطعه کار مورد استفاده قرار میگیرد.
در اصل تیغ اره به عنوان یکی از مهم ترین اجزای جدا ناشدنی اره می باشد، بدون وجود تیغ اره امکان برش در اره ها وجود ندارد، این تیغ های اره است که وظیفه بریدن قطعه را برعهده دارد. انواع مختلفی از اره ها وجود دارند که کاربردهای خاص خود را دارند که از جمله آن ها می توانیم به اره مویی، اره چکشی، اره دستی، اره فارسی بر، اره فنری، اره گرد، اره فنری، اره نوکی، اره لنگ، اره عمود بر، اره فلز بر،و… اشاره کنیم.
از نمونه های تیغ اره حامیران به تیغ اره های (DOUFLEX PT، DOUFLEX M42،DOUFLEX M51، Vtx، CT-FLEX PRO و CT-FLEX 4000 ) می توان نام برد .

 

ابعاد تیغ اره نواری :

تیغ اره نواری ها دارای تنوع زیادی می باشند و تنوع تیغ اره نواری ها از جهت تنوع عرض، ضخامت، نوع دندانه، ارتفاع دندانه، زاویه دندانه، گام دندانه و تکیه گاه می باشد.
به فاصله بین نوک دندانه و پشت تیغ اره نواری را عرض تیغ اره نواری می نامند که با بزرگتر شدن عرض تیغه  قدرت و طول تیغ اره نواری بیشتر خواهد شد.
ضخامت تیغ اره نواری همان قسمت بدنه تیغ اره و صرف نظر از دندانه تیغ اره می باشد که با عرض تیغه رابطه مستقیمی دارد.
به فاصله نوک دندانه ها تا گودترین قسمت دندانه ارتفاع دندانه می گویند که در حمل براده برداری موثر می باشد.
جهت اطلاع از ابعاد تیغ اره نواری مورد استفاده برای دستگاه اره نواری باید به شناسنامه و مشخصات دستگاه خود مراجعه کنید.برروی بدنه دستگاه های کسمک ترکیه این ابعاد نوشته شده است و می توانید برای خرید تیغ اره نواری از ابعاد و مشخصات تیغه مناسب دستگاه خود مطلع شوید.

در همین راستا شرکت فولاد حامیران در جهت بالا بردن اطلاعات و معرفی محصولات به مشتریان گرامی، اقدام به ایجاد و طراحی بخش تخصصی فروش اره های نواری تیغ اره نموده است. جهت خرید تیغ اره یا استعلام از قیمت تیغ اره با کارشناسان فروش تیغ اره نواری شرکت فولاد حامیران تماس بگیرید.


 

امتیاز به این مطلب:
امتیاز: 5 از 5 - 3 رای

نظرات کاربران

بازگشت